Dynamo Č. Budějovice – Interobal Plzeň 2:11 (kon.) | Slavia – Rapid Ústí n/L 5:5 (kon.) | Svarog Teplice – Chrudim 2:0 (kon.)
Olympik Mělník – Česká Lípa 5:0 (kon.)
konec
SK Olympik Mělník
5:0 (2:0)
FC Démoni Česká Lípa
Pátek 26.02.2021, 20:30 • SH Mělník, Gymnázium • 1. Futsal liga • 19. kolo
Předzápasové kurzy
   
  Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Mělníku poměrem 5:0. Mělníku tak stačilo dobře vstoupit do zápasu, načež se domácím povedlo své vedení ubránit až do konce, kdy přidal další tři trefy. Démoni se ovšem ve druhém dějství dostali k několika obrovským šancím, jenomže k výhře domácího celku velkou měrou přispěl brankář Žežulka, který v novém působišti podal famózní výkon, který okořenil jednou vstřelenou brankou. (22:00:36)
   
  Konec zápasu.
  39:55 NEDOSTUP - 5:0
   
  39:55
  Mělník právě vstřelil branku!
  Je tu pověstný bůr! Hosté si znovu nedali říct, znovu přišli o míč, čehož tentokráte dokázal využít ALEXANDR NEDOSTUP, kterému se rovněž povedlo odehrát míč směrem do prázdné hostující branky.
  39:35 HRDÝ - 4:0
   
  39:35
  Mělník právě vstřelil branku!
  Tak ještě jedna domácí branka! Česká Lípa to znovu zkoušela s dalším hráčem v poli, tentokráte toho dokázal využít domácí RADEK HRDÝ, který pohodlně zamířil do opuštěné branky.
   
  39:00
  Minuta do konce zápasu.
  38:50 ŽEŽULKA - 3:0
   
  38:50
  Mělník právě vstřelil branku!
  O vítězi tohoto zápasu je rozhodnuto! Hosté to znovu zkusili bez brankáře, jenomže k volnému míči se jako první dostal domácí JAN ŽEŽULKA, kterému se povedlo zamířit do prázdné hostující branky.
   
  37:24
  Na další útočné akci se pro změnu nacházel Abrhám, který ovšem trefil pouze protihráče před sebou. Na opačné straně pálil pouze do břevna Kalabis.
   
  36:07
  Rottův pokus směřoval pouze do Žežulky, následně se k volnému míči dostal Fichtner, který ho poslal vedle branky. Nápor Démonů je prozatím u konce.
   
  35:22
  Abrhám se s míčem vysunul na opačnou polovinu, navíc to jeho celek zkouší s brankářem v poli. Proto sledujeme poklidnou rozehrávku, kterou domácí nenapadají.
   
  34:16
  Domácím standardní situace vůbec nevyšla, naopak to skončilo útočným faulem. Poté se Olympiku málem povedlo skórovat přes celé hřiště, zakročil ale Bialek.
   
  33:45
  Žlutou kartu dostává Milen Kirov (FC Démoni Česká Lípa).
   
  33:30
  Daleko od kontaktní branky nebyl ani Fichtner, kterého dokonalým zákrokem vychytal brankář Žežulka. Další zakončení naopak směřovalo nad branku.
   
  32:09
  Drzým průnikem to po pravém křídle na sebe vzal domácí Moravec, který nakonec zakončoval. Na poslední chvíli přispěchal Bialek, který v pádu zablokoval.
   
  31:21
  Nyní to střeleckým pokusem zkoušel domácí Žežulka, který ovšem svůj pokus poslal vysoko nad branku. Soupeř rychle rozehrál, nyní sledujeme kombinaci.
   
  30:00
  Máme před sebou závěrečnou desetiminutovku. Olympik i nadále vede o dvě branky, avšak v posledních minutách je pod tlakem, soupeř se totiž herně zlepšil.
   
  29:30
  Po nedovoleném zákroku skončil na zemi jeden z hostující hráč. Démoni tak zahrávali standardní situaci, po které pálil vysoko nad branku Stanislav Bejda.

  David Suchý

  Branky: 1. Kalabis (Hrdý), 3. Moravec, 39. Žežulka, 40. Hrdý, 40. Nedostup

  Karty:   34. Kirov (CLI)


  SK Olympik Mělník: Žezulka (Hnízdil) – Lehner, Moravec, Nedostup, Hrdý, Nečas, Šustr, Kalabis, Miker, Jungbauer, Šmejkal
  FC Démoni Česká Lípa: Kirov (Mareš) – Rott (C), Fichtner, Švec, Havrda, Zapletal, Caizl, Bialek, Hrubý, Abrhám, Bejda, Hanzlík, Jíráský

  Rozhodčí: Černý – Cílek