Burnley – Leicester 1:1 (kon.) | Sheffield Utd. – Aston Villa 1:0 (kon.) | Crystal Palace – Manchester Utd. 0:0 (kon.)
Burnley FC
1:1 (1:1)
Leicester City
Středa 03.03.2021, 19:00 • Turf Moor, Burnley • Anglická Premier League • 29. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (20:54:57)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 5:6. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 6:12.

Je konec. Burnley remizovalo s Leicesterem 1:1. Už ve 4. minutě využil velké chyby hostů český útočník Matěj Vydra a poslal Burnley do vedení. Ve 34. minutě ale srovnal stav utkání skvělým gólem Kelechi Iheanacho. O pár minut později mohl James Tarkowski poslat domácí zpět do vedení, ale Schmeichel předvedl skvělý zákrok. Ve 49. minutě předvedl Schmeichel další skvělý zákrok proti střele Wooda. V 63. minutě napálil Westwood tyč a v 85. minutě vypálil do brankové konstrukce také Tielemans.
    Burnley remizovalo s Leicesterem 1:1.

90+3

90+2
    Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Matěj Vydra, přichází Jay Rodriguez.

90+2
    Ricardo Pereira zastavil brejk soupeře a uviděl žlutou kartu.

90+1
    Youri Tielemans hledal ve vápně svého spoluhráče, ale nakonec se k míči dostal soupeř.

90
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty navíc.

90
    Jamie Vardy se snažil prostřelit obránce Bena Meeho, ale ten jeho pokus zblokoval.

88
    Lišky sice získaly standardní situaci, ale ta nepřinesla nic nebezpečného, ovšem hosté budou mít alespoň autové vhazování.

87
    Následný rohový kop Burnley ale nepřinesl nic vážnějšího, ale domácí zůstávají u míče.

86
    Charlie Taylor sice odcentroval míč do vápna, ale Kasper Schmeichel pro jistotu vyrazil balón do zámezí a následuje rohový kop.
    85. Tielemansův pokus skončil na tyči!

85
    Youri Tielemans si dal míč na levačku a zpoza vápna vypálil, ovšem jeho pokus byl sražen do tyče!

84
    Marc Albrighton se dostal do zakončení, ale jeho pokus skončil pouze v moci brankáře Nicka Popeho.