Sprint žen, 7,5 km, Nové Město na Moravě | Vítěz: T. Eckhoffová (NOR) (kon.) | | | SP - sprint mužů, 10 km, Nové Město na Moravě | Vítěz_ S. Desthieux (FRA) (kon.) |
Týmový závod mužů HS137, Oberstdorf | Vítěz: Německo (kon.) |
Hromadný start žen, 30 km klasicky, Oberstdorf | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) |
Týmový sprint mužů, skoky HS137, Oberstdorf | Vítěz: Japonsko (kon.) | | | Týmový sprint mužů, běh 2x7,5 km, Oberstdorf | Vítěz: Rakousko (kon.) |
Slalom žen, 1. kolo, Jasná | Vítězka: P. Vlhová (SVK) (kon.) | | | Sjezd mužů, Saalbach-Hinterglemm | Vítěz: V. Kriechmayr (AUT) (kon.) |
Slalom žen, 2. kolo, Jasná | Vítězka: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
konec
Sjezd mužů, Saalbach-Hinterglemm
Vítěz: V. Kriechmayr (AUT)
Filip Krůza
Konečné pořadí:
1. Vincent Kriechmayr (AUT) 1:53,07
2. Beat Feuz (SUI) +0,17
3. Matthias Mayer (AUT) +0,27
4. Dominik Paris (ITA) +0,42
5. Marco Odermatt (SUI) +0,79
5. Max Franz (AUT) +,079
7. Otmar Striedinger (AUT) +0,85
8. Erik Arvidsson (USA) +1,30
9. Johan Clarey (FRA) +1,31
10. Bryce Bennett (USA) +1,39
11. Matthieu Bailet (FRA) +1,49
12. Romed Baumann (GER) +1,51
13. Stefan Rogentin (SUI) +1,53
14. Daniel Danklmaier (AUT) +1,62
15. Niels Hintermann (SUI) +1,68
16. Daniel Hemetsberger (AUT) +1,69
17. Adrien Théaux (FRA) +1,76
18. Felix Monsen (SWE) +1,80
19. Nils Mani (SUI) +1,83
20. Ralph Weber (SUI) +1,85
21. Christof Innerhofer (ITA) +1,90
22. Emanuele Buzzi (ITA) +1,91
23. Jeffrey Read (CAN) +1,98
24. Carlo Janka (SUI) +2,00
25. Andreas Sander (GER) +2,04
26. Brodie Seger (CAN) +2,05
27. Henrik Røa (NOR) +2,05
28. Matteo Marsaglia (ITA) +2,13
29. Blaise Giezendanner (FRA) +2,14
30. Maximilian Lahnsteiner (AUT) +2,22
…
52. Jan Zabystřan (CZE) +5,47
53. Sam Morse (USA) DNF
54. Olle Sundin (SWE) DNF
55. Hannes Reichelt (AUT) DNS
Startovní listina:
1. Vincent Kriechmayr (AUT)
2. Matthieu Bailet (FRA)
3. Dominik Paris (ITA)
4. Bryce Bennett (USA)
5. Beat Feuz (SUI)
6. Martin Čater (SLO)
7. Matthias Mayer (AUT)
8. Max Franz (AUT)
9. Johan Clarey (FRA)
10. Travis Ganong (USA)
11. Andreas Sander (GER)
12. Otmar Striedinger (AUT)
13. Carlo Janka (SUI)
14. Nils Allegre (FRA)
15. Christof Innerhofer (ITA)
16. Jared Goldberg (USA)
17. Romed Baumann (GER)
18. Marco Odermatt (SUI)
19. Kjetil Jansrud (NOR)
20. Maxence Muzaton (FRA)
21. Henrik Røa (NOR)
22. Adrien Théaux (FRA)
23. Daniel Danklmaier (AUT)
24. Hannes Reichelt (AUT)
25. Daniel Hemetsberger (AUT)
26. Nicolas Raffort (FRA)
27. Josef Ferstl (GER)
28. Matteo Marsaglia (ITA)
29. Dominik Schwaiger (GER)
30. Niels Hintermann (SUI)
31. Gilles Roulin (SUI)
32. Emanuele Buzzi (ITA)
33. Ralph Weber (SUI)
34. Erik Arvidsson (USA)
35. Manuel Schmid (GER)
36. Stefan Rogentin (SUI)
37. Felix Monsen (SWE)
38. Boštjan Kline (SLO)
39. Valentin Giraud Moine (FRA)
40. Jeffrey Read (CAN)
41. Brodie Seger (CAN)
42. Nils Alphand (FRA)
43. Maximilian Lahnsteiner (AUT)
44. Olle Sundin (SWE)
45. Sam Morse (USA)
46. Blaise Giezendanner (FRA)
47. James Crawford (CAN)
48. Nils Mani (SUI)
49. Simon Jocher (GER)
50. Miha Hrobat (SLO)
51. Broderick Thompson (CAN)
52. Stefan Babinsky (AUT)
53. Adur Etxezarreta (ESP)
54. Roy-Alexander Steudle (GBR)
55. Jan Zabystřan (CZE)
Průběžné pořadí sjezdu (6/8):
1. Beat Feuz (SUI) 406 bodů
2. Matthias Mayer (AUT) 358
3. Dominik Paris (ITA) 288
4. Johan Clarey (FRA) 243
5. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 190
6. Romed Baumann (GER) 174
7. Vincent Kriechmayr (AUT) 167
8. Otmar Striedinger (AUT) 155
8. Andreas Sander (GER) 155
10. Max Franz (AUT) 141
Průběžné pořadí Světového poháru (29/37):
1. Alexis Pinturault (FRA) 1 034 bodů
2. Marco Odermatt (SUI) 824
3. Marco Schwarz (AUT) 718
4. Loïc Meillard (SUI) 630
5. Matthias Mayer (AUT) 604
6. Filip Zubčić (CRO) 602
7. Henrik Kristoffersen (NOR) 587
8. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 560
9. Vincent Kriechmayr (AUT) 515
10. Beat Feuz (SUI) 487
...
64. Adam Žampa (SVK) 101
129. Andreas Žampa (SVK) 11
1. Vincent Kriechmayr (AUT) 1:53,07
2. Beat Feuz (SUI) +0,17
3. Matthias Mayer (AUT) +0,27
4. Dominik Paris (ITA) +0,42
5. Marco Odermatt (SUI) +0,79
5. Max Franz (AUT) +,079
7. Otmar Striedinger (AUT) +0,85
8. Erik Arvidsson (USA) +1,30
9. Johan Clarey (FRA) +1,31
10. Bryce Bennett (USA) +1,39
11. Matthieu Bailet (FRA) +1,49
12. Romed Baumann (GER) +1,51
13. Stefan Rogentin (SUI) +1,53
14. Daniel Danklmaier (AUT) +1,62
15. Niels Hintermann (SUI) +1,68
16. Daniel Hemetsberger (AUT) +1,69
17. Adrien Théaux (FRA) +1,76
18. Felix Monsen (SWE) +1,80
19. Nils Mani (SUI) +1,83
20. Ralph Weber (SUI) +1,85
21. Christof Innerhofer (ITA) +1,90
22. Emanuele Buzzi (ITA) +1,91
23. Jeffrey Read (CAN) +1,98
24. Carlo Janka (SUI) +2,00
25. Andreas Sander (GER) +2,04
26. Brodie Seger (CAN) +2,05
27. Henrik Røa (NOR) +2,05
28. Matteo Marsaglia (ITA) +2,13
29. Blaise Giezendanner (FRA) +2,14
30. Maximilian Lahnsteiner (AUT) +2,22
…
52. Jan Zabystřan (CZE) +5,47
53. Sam Morse (USA) DNF
54. Olle Sundin (SWE) DNF
55. Hannes Reichelt (AUT) DNS
Startovní listina:
1. Vincent Kriechmayr (AUT)
2. Matthieu Bailet (FRA)
3. Dominik Paris (ITA)
4. Bryce Bennett (USA)
5. Beat Feuz (SUI)
6. Martin Čater (SLO)
7. Matthias Mayer (AUT)
8. Max Franz (AUT)
9. Johan Clarey (FRA)
10. Travis Ganong (USA)
11. Andreas Sander (GER)
12. Otmar Striedinger (AUT)
13. Carlo Janka (SUI)
14. Nils Allegre (FRA)
15. Christof Innerhofer (ITA)
16. Jared Goldberg (USA)
17. Romed Baumann (GER)
18. Marco Odermatt (SUI)
19. Kjetil Jansrud (NOR)
20. Maxence Muzaton (FRA)
21. Henrik Røa (NOR)
22. Adrien Théaux (FRA)
23. Daniel Danklmaier (AUT)
24. Hannes Reichelt (AUT)
25. Daniel Hemetsberger (AUT)
26. Nicolas Raffort (FRA)
27. Josef Ferstl (GER)
28. Matteo Marsaglia (ITA)
29. Dominik Schwaiger (GER)
30. Niels Hintermann (SUI)
31. Gilles Roulin (SUI)
32. Emanuele Buzzi (ITA)
33. Ralph Weber (SUI)
34. Erik Arvidsson (USA)
35. Manuel Schmid (GER)
36. Stefan Rogentin (SUI)
37. Felix Monsen (SWE)
38. Boštjan Kline (SLO)
39. Valentin Giraud Moine (FRA)
40. Jeffrey Read (CAN)
41. Brodie Seger (CAN)
42. Nils Alphand (FRA)
43. Maximilian Lahnsteiner (AUT)
44. Olle Sundin (SWE)
45. Sam Morse (USA)
46. Blaise Giezendanner (FRA)
47. James Crawford (CAN)
48. Nils Mani (SUI)
49. Simon Jocher (GER)
50. Miha Hrobat (SLO)
51. Broderick Thompson (CAN)
52. Stefan Babinsky (AUT)
53. Adur Etxezarreta (ESP)
54. Roy-Alexander Steudle (GBR)
55. Jan Zabystřan (CZE)
Průběžné pořadí sjezdu (6/8):
1. Beat Feuz (SUI) 406 bodů
2. Matthias Mayer (AUT) 358
3. Dominik Paris (ITA) 288
4. Johan Clarey (FRA) 243
5. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 190
6. Romed Baumann (GER) 174
7. Vincent Kriechmayr (AUT) 167
8. Otmar Striedinger (AUT) 155
8. Andreas Sander (GER) 155
10. Max Franz (AUT) 141
Průběžné pořadí Světového poháru (29/37):
1. Alexis Pinturault (FRA) 1 034 bodů
2. Marco Odermatt (SUI) 824
3. Marco Schwarz (AUT) 718
4. Loïc Meillard (SUI) 630
5. Matthias Mayer (AUT) 604
6. Filip Zubčić (CRO) 602
7. Henrik Kristoffersen (NOR) 587
8. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 560
9. Vincent Kriechmayr (AUT) 515
10. Beat Feuz (SUI) 487
...
64. Adam Žampa (SVK) 101
129. Andreas Žampa (SVK) 11
1. Vincent Kriechmayr (AUT) 1:53,07
2. Beat Feuz (SUI) +0,17
3. Matthias Mayer (AUT) +0,27
4. Dominik Paris (ITA) +0,42
5. Marco Odermatt (SUI) +0,79
5. Max Franz (AUT) +,079
7. Otmar Striedinger (AUT) +0,85
8. Erik Arvidsson (USA) +1,30
9. Johan Clarey (FRA) +1,31
10. Bryce Bennett (USA) +1,39
11. Matthieu Bailet (FRA) +1,49
12. Romed Baumann (GER) +1,51
13. Stefan Rogentin (SUI) +1,53
14. Daniel Danklmaier (AUT) +1,62
15. Niels Hintermann (SUI) +1,68
16. Daniel Hemetsberger (AUT) +1,69
17. Adrien Théaux (FRA) +1,76
18. Felix Monsen (SWE) +1,80
19. Nils Mani (SUI) +1,83
20. Ralph Weber (SUI) +1,85
21. Christof Innerhofer (ITA) +1,90
22. Emanuele Buzzi (ITA) +1,91
23. Jeffrey Read (CAN) +1,98
24. Carlo Janka (SUI) +2,00
25. Andreas Sander (GER) +2,04
26. Brodie Seger (CAN) +2,05
27. Henrik Røa (NOR) +2,05
28. Matteo Marsaglia (ITA) +2,13
29. Blaise Giezendanner (FRA) +2,14
30. Maximilian Lahnsteiner (AUT) +2,22
…
52. Jan Zabystřan (CZE) +5,47
53. Sam Morse (USA) DNF
54. Olle Sundin (SWE) DNF
55. Hannes Reichelt (AUT) DNS
Jediný český zástupce Jan Zabystřan se do trati vydal jako poslední a také jako poslední, respektive nejpomalejší, dorazil do cíle. Za ním jsou ve výsledkové listině pouze závodníci, kteří závod nedokončili.