Boston – Washington 5:1 (kon.) | Chicago – Tampa 4:3 (1:0 po s.n.) | Los Angeles – St. Louis 2:3 (po pr.)
Arizona – Minnesota 1:5 (kon.) | Colorado – Anaheim 3:2 (po pr.) | San Jose – Vegas 4:5 (po pr.)
New Jersey – NY Rangers 3:6 (kon.) | Pittsburgh – Philadelphia 4:3 (kon.) | NY Islanders – Buffalo 5:2 (kon.)
Nashville – Florida 2:6 (kon.)
Colorado Avalanche
3:2 (0:1, 2:1, 0:0 - 1:0)
Anaheim Ducks
Sobota 06.03.2021, 03:07 • Ball Arena, Denver • NHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (05:48:43)

Není uvedeno v zápise o utkání.

Československá stopa v utkání

Do dnešního souboje nezasáhl nikdo z českých a slovenských hokejistů.

Kdo se postavil do brankoviště?

Philipp Grubauer (COL) – 26 zákroků, 2 OG, úspěšnost 92,8%, odchytal 62:34
    John Gibson (ANA) – 31 zákroků, 3 OG, úspěšnost 91,1%, odchytal 62:45

Střely na branku: 34 – 28

Je dobojováno! Colorado nakonec slaví vítězství 3:2 v prodloužení. Na jeho začátku měl obrovskou šanci také Anaheim, ale Sam Steel z těsné blízkosti o kousek přestřelil. Na opačné straně se do šance dostal Valerij Ničuškin a svým druhým zásahem v utkání rozhodl.

62:45 Valerij NIČUŠKIN - 3:2

62:45
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Druhý bod nakonec bere domácí Colorado! VALERIJ NIČUŠKIN vyšperkoval svůj skvělý výkon v dnešním souboji! Ruský hokejista to vzal v útočném pásmu na sebe, natlačil se před branku a procedil puk mezi Gibsonovy betony! Asistence: Devon Toews, Brandon Saad.

62:05
    Kevin Shattenkirk si na modré čáře chystal kotouč k zakončení, ale obránce v bílém proti němu vystoupil a donutil jej přihrát do rohu.

61:36
    Rakell projel do útočného pásma, kde objel domácí klec, jenže nedokázal zasunout puk kolem betonu připraveného Grubauera.

61:03
    Rantanen se snažil procedit přihrávku na brankoviště, ale na jeho pobídku si počkal důrazný Rakell. Oba týmy střídají.

60:29
    Sam Steel si sjel na krásnou přihrávku před branku Colorada, jenže zakončoval z těsné blízkosti a Grubauer jeho pokus přizvedl nad břevno!

60:10
    Anaheim uspěl na úvodním vhazování prodloužení. Hostující celek tak může rozjet první akci atraktivního hokeje tři na tři.

60:01

Střely na branku: 32 – 27

Šedesát minut hokeje nám o vítězi dnešního souboje nerozhodlo. Domácí Colorado sice bylo ve třetí části mnohem aktivnější, ale Gibson vybojoval Anaheimu minimálně bod. O vítězi tak rozhodne prodloužení nebo případné samostatné nájezdy.

60:00

59:09
    Colorado mohlo po vyhraném vhazování v útočném pásmu rozhodnout! Landeskog dostal přihrávku mezi kruhy, odkud střílel zápěstím, ale trefl brusle soupeře!

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 35. Ničuškin (Donskoi, Saad), 38. Saad (Jost, Renouf), 63. Ničuškin (D. Toews, Saad) – 20. Henrique (Rakell), 23. Silfverberg

Colorado Avalanche: Grubauer (Miska) – MacDonald, D. Toews, Girard (A), Graves, Timmins, Renouf – Rantanen (A), Sherwood, Landeskog (C) – Donskoi, Kadri, Saad – Burakovsky, Compher, Ničuškin – O'Connor, Bellemare, Jost.
    Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Hakanpää, Fowler, Shattenkirk, Mahura, Ja. Larsson, B. Hutton, Manson – Terry (C), Getzlaf, Comtois – Rakell, Lundeström, Zegras – Silfverberg, Henrique, Milano – Backes, Steel, Heinen (A).

Rozhodčí: MacDougall, St. Laurent – Kovachik, Gawryletz