Boston – NY Rangers 4:0 (kon.) | Buffalo – Pittsburgh 2:5 (kon.) | Philadelphia – Washington 3:5 (kon.)
Toronto – Winnipeg 4:3 (po pr.) | Carolina – Nashville 5:1 (kon.) | Columbus – Florida 4:5 (po pr.)
NY Islanders – New Jersey 5:3 (kon.) | Detroit – Tampa 6:4 (kon.) | Dallas – Chicago 2:4 (kon.)
Calgary – Montreal 2:1 (kon.)
Detroit Red Wings
6:4 (3:2, 2:0, 1:2)
Tampa Bay Lightning
Pátek 12.03.2021, 01:30 • Little Caesars Arena, Detroit • NHL

53:03
    Dvě minuty za vysokou hůl dostává hostující Blake Coleman. Domácí mají k dispozici početní výhodu.

46:27
    Michael Rasmussen podrazil v rohu kluziště Colemana. Uvidíme přesilovku Tampy...

39:05
    Síly na ledě se vyrovnají. Alex Killorn je vyloučen za sekání.

38:08
    Další vyloučení na straně Detroitu. Darren Helm dostal trest za držení. Jeho zákrok se odehrál v blízkosti branky soupeře.

36:07
    Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Adam Erne – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Barclay Goodrow – 5 min., bitka).

32:27
    Filip Hronek vyloučen za podrážení a Detroit jde na půl minuty do tří!

30:57
    Robby Fabbri srazil ve středním pásmu Cirelliho a dostává dvě mnuty za nedovolené bránění. Další přesilovka pro Blesky.

27:34
    Dvě minuty za hákování dostává domácí Christian Djoos. Přesilovka pro Blesky.

21:31
    Yanni Gourde forčekoval za domácí brankou Hronka. Zasáhl ho ale vysokou holí a oslabuje tak Tampu.

14:56
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (2 min. pro hráčskou lavici – zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva).

13:36
    Bobby Ryan si vysloužil trest za hrubost. Uvidíme přesilovku Tampy.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 9. Stecher (Gagner, Zadina), 13. D. Larkin (Hronek, Mantha), 15. Mantha, 21. Glendening (Rasmussen, Zadina), 25. Fabbri (Merrill), 60. Naměstnikov (Mantha, Hronek) – 11. Sergačjov (Palát, Cirelli), 14. Stamkos (Killorn, Palát), 56. B. Point, 58. Palát (B. Point, Stamkos)

Detroit Red Wings: J. Bernier (Greiss) – Hronek, DeKeyser, Merrill, M. Staal, Nemeth, Djoos, Stecher – Mantha, D. Larkin (C), Fabbri – Gagner, Naměstnikov, Zadina – Erne, Glendening (A), Helm – Rasmussen, B. Ryan.
    Tampa Bay Lightning: McElhinney (Vasilevskij) – Rutta, Hedman (A), Černák, McDonagh, C. Foote, Sergačjov – Cirelli, B. Point, Palát – Stamkos (C), Gourde, Killorn (A) – Coleman, T. Johnson, Goodrow – Colton, M. Joseph, Maroon.

Rozhodčí: Rank, Chmielewski – Kovachik, Toomey