Molde – Granada 2:1 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Tottenham 3:0 (po pr.) | Arsenal – Olympiakos 0:1 (kon.)
Šachtar – AS Řím 1:2 (kon.) | Rangers – Slavia 0:2 (kon.) | AC Milán – Manchester Utd. 0:1 (kon.)
Villarreal – Dynamo Kyjev 2:0 (kon.) | Young Boys – Ajax 0:2 (kon.)
GNK Dinamo Záhřeb
3:0 (0:0)
Tottenham Hotspur
Čtvrtek 18.03.2021, 18:55 • Stadion Maksimir, Záhřeb • Evropská liga • Osmifinále

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (21:29:14)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 7:7. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 21:12.

Je konec! GNK Dinamo Záhřeb naprosto senzačně postupuje přes Tottenham Hotspur, když v prvním zápase prohrálo v Londýně 0:2, ale dnes vítězí 3:0 po prodloužení! Ve 35. minutě mohl poslat domácí celek do vedení Majer, ale ten zakončil pouze těsně vedle levé tyče. Před poločasem mohl otevřít brankový účet Kane, ale neprostřelil domácího gólmana. Dinamo Záhřeb předvedlo skvělý druhý poločas, když nejprve v 62. minutě otevřel brankový účet dnešního utkání Mislav Oršić a v 83. minutě to byl rovněž Mislav Oršić, který poslal Záhřeb do vedení 2:0. Ve 106. minutě nakonec rozhodl o postupu Záhřebu hattrickem Mislav Oršić. Ve 116. minutě sice mohl poslat Tottenham do čtvrtfinále Harry Kane, ale zákrok Dominika Livakoviče byl jako z jiné planety.
    Dinamo Záhřeb vyřadilo z Evropské ligy anglický Tottenham Hotspur!

120+3

120+3
    Poslední volný kop Tottenhamu po faulu domácího hráče!

120+2
    Gareth Bale se patičkou snažil prodloužit míč do vápna na Sissoka, ale k míči se jako první dostal brankář Dominik Livaković! Dinamo je velmi blízko k postupu.

120+2
    Sergio Reguilón sice svým centrem našel ve vápně Kanea, ale ten nedokázal zakončit a posléze Rasmus Lauritsen odkopl balón.

120+1
    Luka Ivanušec mohl definitivně rozhodnout, když se dostal do úniku a snažil se obejít brankáře Llorise, ale ten jej vychytal!

120
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty navíc.

120
    Eric Dier se sice diví, ale jeho faul na soupeře byl patrný a může být rád, že neuviděl žlutou kartu.

119
    Po chvíli se Mario Gavranović ocitl pouze v ofsajdovém postavení a kohouti bude u balónu.

119
    Domácí se nyní sice dostali dopředu, ale centr Iyayiho Atiemwena skončil pouze na hlavě soupeře.

118
    Střídání v týmu GNK Dinamo Záhřeb: ze hřiště odchází Arijan Ademi, přichází Dino Perić.
    116. Neskutečný zákrok Livakoviče proti střele Kanea!

116
    Fantastickoexcelentní zákrok Dominika Livakoviče! K Harrymu Kaneovi se dostal odražený míč, který už putoval do prázdné svatyně, ale na poslední chvíli jej dokázal vyrazit před brankovou čárou domácí gólman! To je neskutečný závěr prodloužení!

116
    Obrovská šance na gól hostů, ale střela Garetha Balea skončila na skvělém zákroku Dominika Livakoviče!

115
    Záhřeb už nyní pouze odkopává míče a to je šance pro Tottenham.

114
    Domácí dokázali dostat míč do zámezí a Tottenham má k dispozici autové vhazování.