Molde – Granada 2:1 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Tottenham 3:0 (po pr.) | Arsenal – Olympiakos 0:1 (kon.)
Šachtar – AS Řím 1:2 (kon.) | Rangers – Slavia 0:2 (kon.) | AC Milán – Manchester Utd. 0:1 (kon.)
Villarreal – Dynamo Kyjev 2:0 (kon.) | Young Boys – Ajax 0:2 (kon.)
Villarreal CF
2:0 (2:0)
Dynamo Kyjev
Čtvrtek 18.03.2021, 21:00 • Estadio de la Cerámica (Villarreal) • Evropská liga • Osmifinále

Villarreal zvládl i druhý zápas s přehledem. I ve druhém zápase se Dynamo Kyjev nedostalo ke vstřelení branky. Domácí dali brzkou branku, následně přidali svou druhou trefu a ta už zcela odrovnala jakékoliv ambice ukrajinského týmu. Ten v posledních dvaceti minutách hry působil odevzdaným dojmem a spíše už hrál jen o to, aby neinkasoval další branku.
    Španělský celek tedy postupuje mezi osmičku nejlepší a je druhým španělským celkem, který se dostal do čtvrtfinále. Vedle Villarrealu se k postupu ještě dostala Granada. (22:50:27)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 6:1. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:11.

90+2

90+1
    Domácí si rozehráli roh na krátko a spíše kombinací drželi míč na svých kopačkách. Následně se hra přesunula k polovině hrací plochy.

Zákroky brankáře Sergio Asenjo: 2.

Zákroky brankáře Georgij Buščan: 1.

90+1
    Nastavený čas činí ještě dvě minuty.

90
    Villarreal v poslední minutě zahrával standardní situaci, po které letěl míč přímo pod horní tyčku. Buščan vyrazil ránu Pareja nad branku.

89
    ...po něm přišla tvrdá rána od De Peny, která však výrazně nevystrašila Asenja v brance a ten útočí na čisté konto v zápase. V tom prvním jej vychytal Rulli.

88
    Možná se ještě něco stane, neboť Kyjev bude zahrávat rohový kop...

87
    Na hřišti už toho není moc k vidění. Oba celky vyhlíží závěr zápasu.

86
    Domácí celek u míče a jejich soupeř už vzdal i jakékoliv pokusy o čestnou branku.

85
    Mario Gaspar vyslal dobrý centr před branku, ale našel jen hlavičku soupeře. Gaspar však následně ještě vyvíjel další aktivitu. Vše nakonec končí hlavičkovým zakončení Baeny, který poslal míč nad branku!

84
    Oba celky mají již vystřídáno a v posledních minutách zápasu už se bude jen zápas dohrávat.

83
    Střídání v týmu FC Dynamo Kyjev: ze hřiště odchází Olexandr Syrota, přichází Denys Popov.
    Střídání v týmu FC Dynamo Kyjev: ze hřiště odchází Vitalij Mykolenko, přichází Sidcley.

82
    O zakončení nůžkami se pokoušel hostující hráč, ale jeho nůžky nebyly dostatečně ostré a míč neputoval mezi tři tyče.

81
    Domácí se dostali s míčem až před branku, kde jeden z hráčů nebyl daleko od toho, aby dokázal tečovat míč u levé tyčky.

80
    Moreno tedy před malou chvílí střídal a dnešního hattricku se nakonec nedočká. To jej však tolik mrzet nemusí, neboť za zhruba deset minut hry bude moci slavit postup se svým týmem.

79
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Gerard Moreno, přichází Daniel Raba.
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází Jaume Costa.