FTZS Liberec – Chrudim 0:7 (kon.) | Helas Brno – Sparta 2:8 (kon.) | Rapid Ústí n/L – Olympik Mělník 4:4 (kon.)
Interobal Plzeň – Ž. Vlci Brno 11:0 (kon.) | Svarog Teplice – Slavia 5:2 (kon.) | Česká Lípa – České Budějovice 2:4 (kon.)
SK Interobal Plzeň
11:0 (2:0)
Žabinští Vlci Brno
Pátek 19.03.2021, 20:00 • SH Lokomotiva Plzeň • 1. Futsal liga • 20. kolo

Plzeň je znovu blíže k tomu, aby vyhrála základní části. Na povinné výhře nad Žabinskými Vlky se hattrickem podílel jinak sváteční střelec Havel a pěti asistencemi Vnuk. Toho nechal trenér Kopecký drtivou část zápasu odpočívat, stejně jako Kozára. Ten do zápasu vůbec nezasáhl. Plzeň musel stát hodně sil středeční duel v Chrudimi, kde například Vnuk odehrál více než 35 minut. Hodně prostoru tak dnes dostala zahajovací čtyřka Havel, Künstner, Zdráhal, Štrajt.

Hosté zaslouží pochvalu za první poločas, ale nikoliv za druhý, kde hned devětkrát inkasovali. Měli docela problém s bráněním domácích standardních situací. Na západě Čech se nakonec neprosadili, a to znamená, že počtvrté v letošní sezoně udržela Plzeň čisté konto, přičemž potřetí doma (doma Liberec, doma Česká Lípa, venku Česká Lípa, doma Žabinští Vlci).

Plzeň jede ve středu na Helas a v pátek na Spartu. Jelikož Teplice porazily Slavii a Chrudim zvítězila v Liberci, tak Interobal zůstává na čele o pět bodů před Svarogem a o šest bodů před Chrudimí.

Děkujeme za pozornost, futsalu zdar. (21:42:38)

Akumované fauly v druhém poločase: 4:2

39:23
    Zdráhalova nahrávka z pravé strany šla na paty Künstnera.

39:05
    Po zaváhání Künstnera s Havlem se míče chopil Hansl a střílel pravačkou ze sedmi metrů z levé strany na přední tyč, kde vyrážel Němec rukama a vysloužil si potlesk své střídačky.

38:30
    Hromek přichystal míč Chroustovi, do jeho zakončení se postavil Künstner.

38:28
    Svobodův centr z pravé strany končí na ruce Havla sedm metrů od domácí brány. Na fauly 4:2.

38:04
    Chroust se otočil kolem Künstnera na levé straně, jeho zakončení zastavila boční síť.

37:08
    Hromek si chtěl obhodit Zdráhala z pravé strany, Slovák hrál rukou.

36:32
    Seidler z rozběhu nahrál ze středu na pravou stranu, Vnuk střílel do boční sítě.

35:49
    Velkou chybu hostů málem trestal Holý z jedničky do prázdné branky, ale míč doskákal těsně vedle pravé tyče.
    35:35 RICK - 11:0

35:35
    Interobal Plzeň právě vstřelil branku!
    Vnuk podržel míč a počkal až se mu rozeběhne GABRIEL RICK na pravé straně, ten obstřelil brankáře na zadní tyč. Asistence: Tomáš Vnuk.

35:03
    Vnuk obral o míč Havlína a Interobal kombinuje.

34:52
    Oddechový čas pro hosty.
    34:52 SEIDLER - 10:0

34:52
    Za první půli zaslouží hosté pochvlau, za druhou nikoliv! Vnuk si narážel s MICHALEM SEIDLEREM a vracel mu balón ze středu do levé poloviny brankoviště a MICHAL SEIDLER z prvního doteku překonal Večeřu. Asistence: Tomáš Vnuk.
    34:25 HOLÝ - 9:0

34:25
    Domácím dnes fungují standardní situace! Exekuce rohu zleva se ujal Seidler a MICHAL HOLÝ napálil míč ke vzdálenější tyči. Asistence: Michal Seidler.

Vít Muzikář

Branky: 7. Havel (Zdráhal), 14. Holý (Künstner), 23. Seidler (Vnuk), 23. Holý (Vnuk), 23. Štrajt (Künstner), 25. Havel (Štrajt), 31. Havel (Štrajt), 34. Rick (Vnuk), 35. Holý (Seidler), 35. Seidler (Vnuk), 36. Rick (Vnuk)

Karty:   1. Havel (PLZ)

SK Interobal Plzeň: Němec (Vahala) – Havel, Künstner, Zdráhal, Štrajt – Seidler, Holý, Rešetár (C), Buchta – Vnuk, Rick, Kozár.
    Žabinští Vlci Brno: Večeřa (Pšurný) – Chroust, Starý, Trbušek, Mezník – Svoboda, Hansl (C), Havlín, Hromek.

Rozhodčí: Matyš – Kaštánek