Washington – New Jersey 4:0 (kon.) | St. Louis – Anaheim 1:4 (kon.) | Arizona – San Jose 5:2 (kon.)
Calgary – Winnipeg 2:3 (kon.) | Boston – Buffalo 3:2 (kon.) | Philadelphia – NY Rangers 2:1 (kon.)
Colorado – Vegas 2:3 (po pr.) | Detroit – Columbus 3:1 (kon.)

Tři hvězdy utkání

Nejsou v tuto chvíli k dispozici (22:52:36)

Colorado se prosadilo jako první, pak dokázal hostující celek srovnat. Laviny si vzaly vedení zpět. Ve třetí třetině Vegas srovnalo a v prodloužení rozhodlo o své výhře. Max Pacioretty je autorem rozhodující branky.

61:56 Max PACIORETTY - 2:3

61:56
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    Vegas vítězí. Hokejisté z Nevady loupí dva body z Denveru. V prodloužení rozhoduje o výhře hostujícího celku MAX PACIORETTY, který dokončil akci svého celku. Asistence: Alex Tuch a Dylan Coghlan.

61:23
    Colorado je u kotouče a diktuje tempo hry.

61:02
    Marc-Andre Fleury (Vegas) si poradil se střelou soupeře, jeho tým následně rozehrává útočnou akci.

60:48
    Shea Theodore (Vegas) mohl rozhodnout, ale trefil jen rukavici brankáře Colorada. Obrovská šance Vegas.

60:01
    Prodloužení začíná.

60:01

Třetí třetina branku nepřinesla, uvidíme prodloužení.

60:00

59:50
    Už se nic nestane.

59:00
    Poslední minuta hry.

58:00
    Poslední dvě minuty hry, ofsajd Colorada.

57:43
    Philipp Grubauer (Colorado) přerušuje hru, buly před jeho brankou. Ve třetí třetině hraje Vegas jednoznačně aktivněji, tlačí se za gólem.

56:08
    Dostáváme se do finální fáze hry, Max Pacioretty měl šanci, ale Philipp Grubauer jej vychytal.

55:42
    Valerij Ničuškin (Colorado) hledal před brankou spoluhráče, ale obrana Vegas byla připravená.

54:51
    Tomáš Nosek (Vegas) hledal spoluhráče před brankou, ale obrana Colorada si rychle dokázala poradit a puk odehrává do bezpečí.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 2. Donskoi (Girard), 18. D. Toews (MacKinnon) – 17. Martinez (Stephenson, Pacioretty), 24. W. Carrier (Theodore, Nosek), 62. Pacioretty (Tuch, Coghlan)

Colorado Avalanche: Grubauer (J. Johansson) – D. Toews, Makar, Girard, Graves, Renouf, Byram – Landeskog, MacKinnon, Rantanen – Saad, Kadri, Burakovsky – Ničuškin, Jost, Donskoi – Compher, Bellemare, O'Connor.
    Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (Lehner) – Martinez, Theodore, McNabb, Coghlan, Hague, Whitecloud – Pacioretty, Stephenson, Mark Stone – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – N. Roy, Nosek, Tuch – W. Carrier, Kolesar, Reaves.

Rozhodčí: Sutherland, Hanson – Mills, Kelly