Mladá Boleslav – Black Angels 9:5 (kon.) | Vítkovice – Ostrava 6:0 (kon.) | Střešovice – Sparta 6:4 (kon.)
Bohemians – Chodov 8:5 (kon.)
PSN Tatran Střešovice
6:4 (1:0, 2:0, 3:4) Stav série: 1:1
ACEMA Sparta Praha
Neděle 28.03.2021, 17:00 • Sportovní centrum Řepy • Play-off Livesport Superligy florbalu • Čtvrtfinále

Nejlepším hráčem domácích byl vyhlášen Milan Meliš (2+1) a za Spartu pak Jan Marvánek (2+0). (19:03:46)

Nakonec jsme se prodloužení nedočkali. V závěru třetiny dokázali domácí zvrátit vedení na sovu stranu a zaslouženě vyrovnávají sérii. Sparta se nechal zbytečně vyloučit a v závěru a to byl rozhodující moment závěrečných minut zápasu. Tatran dnes hrál daleko lépe v defenzívě, s čímž měla Sparta po dlouhou dobu problémy. Navíc Kříž dnes předvedl několik stěžejních zákroků.

59:57 Petr BRAUTFERGER - 6:4

59:57
    Tatran právě vstřelil branku!
    Autorem branky je PETR BRAUTFERGER, který trefou do prázdné branky stvrdil vítězství a zároveň vyrovnání série. Asistence: Filip Langer.

59:47
    Oddechový čas pro hosty.
    59:47 Filip LANGER - 5:4

59:47
    Střešovice si i nadále drží stoprocentní úspěšnost přesilových her v této sérii a krátce před koncem se dobrou ranou prosadil FILIP LANGER. Asistence: Milan Meliš.

59:11
    Meliš našel dobrou přihrávkou Šindeláře, který z první netrefil branku Beneše!

58:47
    Domácí začali kombinací a postupně se dostávají k brance Sparty.

58:25
    Střešovice mají velkou šanci rozhodnout tento zápas ještě v základní hrací době. Tak uvidíme...Tatran zatím využil všechny přesilové hry v této sérii.

58:25
    Zeman velmi zbytečně oslabuje svůj tým, když povalil brankáře Kříže, který chytal míček ze vzduchu.

56:30
    Blíží se závěr utkání a uvidíme, který z týmů se ještě dokáže prosadit a nebo se dočkáme prvního prodloužení v této sérii.

55:37
    Kreysa měl poměrně dost prostoru na pravé straně, ale nedokázal dostat míček do sítě.

54:00
    Beneš našel míček ve své výstroji. Ten tuto střelu Vítovce velmi dobře viděl.
    53:37 Lukáš UJHELYI - 4:4

53:37
    Sparta právě vstřelila branku!
    Ovšem Sparta je tu velmi rychle s vyrovnávací brankou! Autorem branky je LUKÁŠ UJHELYI, který pálil z levé strany. Asistence: Marek Zouzal.
    53:30 Bob PISKÁČEK - 4:3

53:30
    Tatran se nakonec dostává do opětovného vedení! Autorem branky je BOB PISKÁČEK, který střelou dokázal dostat míček za záda Beneše. Asistence: Matěj Havlas.

Adam Dořák

Hledáme zpravodaje pro tým ACEMA Sparta Praha. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 8. Meliš, 27. Šindelář (Langer), 32. Meliš (Jak. Kolísko), 54. Piskáček (Havlas), 60. Langer (Meliš), 60. Brautferger (Langer) – 43. Marvánek (Garčar), 43. Juha (Zouzal), 49. Marvánek (Kareš), 54. Ujhelyi (Zouzal)

PSN Tatran Střešovice: Kříž (Frühbauer) – Mühlfait, Piskáček, Jan Kolísko, Sládeček, Vítovec, Pánek – Kreysa, Papoušek, Sádlo – Navrátil, Jak. Kolísko, Langer – Havlas, Novotný, Meliš – Švéda, Šindelář, Brautferger.
    ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš (Pelech) – Bartoš, Garčar, Marvánek, Zeman, Dolejš, Pruner, Dibelka, Křenek – Kolstrunk, Juha, Ujhelyi – Zouzal, Beneš, Kozák – Čermák, Kareš, Krbec – Hurt.

Rozhodčí: Pavel Kačer a Ondřej Vašíček