Montreal – Ottawa 0:4 (kon.) | Arizona – St. Louis 3:2 (kon.) | Carolina – Nashville 3:1 (kon.)
Tampa – Florida 3:5 (kon.) | Detroit – Chicago 0:4 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 0:3 (kon.)
Dallas – Columbus 5:1 (kon.) | Minnesota – San Jose 5:2 (kon.) | Boston – Washington 6:3 (kon.)
Buffalo – Pittsburgh 4:2 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 3:5 (kon.) | Anaheim – Vegas 2:5 (kon.)

Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Pittsburgh se v poslední minutě dočkal ještě jedné branky! TEDDY BLUEGER projel po pravém křídle do útočného pásma, kde dostal příliš mnoho prostoru a odrazem o tyč poslal puk do branky! Asistence: Evan Rodrigues, Cody Ceci.
    58:12 Rasmus ASPLUND - 4:1

58:12
    Sabres právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto! Buffalo definitivně potvrzuje svůj triumf gólem do prázdné branky! Do útočného pásma se dostal RASMUS ASPLUND a bez problémů trefil odkrytou klec! Asistence: Casey Mittelstadt.

57:20
    Casey DeSmith zůstává na střídačce a Pittsburgh zkouší zdramatizovat závěr duelu v šesti bruslařích na ledě!

57:04
    Guentzel dostal přihrávku na levý kruh, odkud bez váhání zakončil příklepem, ale jeho dělovku domácí brankář nepustil za svá záda!

54:30
    Přesilovku si zahraje také Buffalo. Dvě minuty za podrážení dostává Letang.

51:46
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Rasmus Dahlin – 2 min., držení hole).
    50:18 Jason ZUCKER - 3:1

50:18
    Je sníženo! Pittsburgh se ještě nevzdává! Hned po vyhraném vhazování zůstal kotouč na levém kruhu a JASON ZUCKER pohotovou střelou překonal domácího brankáře! Asistence: Jeff Carter.

49:27
    Jason Zucker střílel z levé strany útočného pásma a jeho pokus ještě tečoval právě McCann. Domácí brankář však vytáhl další reflexivní zákrok!
    48:02 Sam REINHART - 3:0

48:02
    Buffalo využívá početní převahu a výrazně se přibližuje k vítězství v dnešním souboji! SAM REINHART dostal další přihrávku na pravý kruh, kde si puk připravil ke střele a zápěstím přidal svou druhou branku v utkání! Asistence: Victor Olofsson, Rasmus Dahlin.

47:11
    Buffalo si zahraje přesilovku. Marcus Pettersson dostává dvě minuty za hákování.

37:35
    Dustin Tokarski si dal pozor na tečované nahození. Kotouč už směřoval do protipohybu domácího brankáře, ale ten jej betonem stačil vykopnout mimo branku!

22:59
    Pittsburgh si zahraje svou první přesilovku. Dvě minuty za hákování dostává Cody Eakin.
    22:18 Sam REINHART - 2:0

22:18
    Buffalo hned v úvodu druhé třetiny přidává druhou branku! SAM REINHART vlétl do útočného pásma po pravé straně, kam dostal přihrávku a zápěstím uklidil puk do vzdálenějšího horního rohu! Asistence: Victor Olofsson.

20:31
    Letang se v útočném pásmu položil do odraženého kotouče a jeho ránu ještě tečoval Guentzel. Druhý jmenovaný puk tečoval jen mimo levé tyčky!

16:10
    Další obrovská šance Buffala! Na přihrávku před branku Penguins si nabruslil Reinhart, ale lehkou tečí neusměrnil kotouč mezi tři tyče!

10:54
    Buffalo si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostává Jake Guentzel.

06:26
    Buffalo mohlo přidat druhou branku! Dahlin dotíral na brankovišti a snažil se dorazit odražený kotouč za DeSmithe. Hostující brankář ale udržel beton na ledě!

03:19
    Buffalo si zahraje první přesilovku. Dvě minuty za sekání dostává Jason Zucker.
    00:26 Arttu RUOTSALAINEN - 1:0

00:26
    Domácí Buffalo se hned v úvodu dnešního souboje dostává do vedení! Domácí celek se dostal do přečíslení! Dylan Cozens poslal přihrávu před poloodkrytou branku a ARTTU RUOTSALAINEN poslal puk do sítě! Asistence: Dylan Cozens, Rasmus Dahlin.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 1. Ruotsalainen (Cozens, Dahlin), 23. S. Reinhart (Olofsson), 49. S. Reinhart (Olofsson, Dahlin), 59. Asplund (Mittelstadt) – 51. Zucker (J. Carter), 60. Blueger (Rodrigues, Ceci)

Buffalo Sabres: Tokarski (Houser) – Ristolainen (A), Bryson, Jokiharju, Dahlin, C. Miller, M. Samuelsson – Olofsson, S. Reinhart (A), Skinner – Tage Thompson, Mittelstadt, Asplund – Ruotsalainen, Cozens, Bjork – Dea, Eakin, Rieder.
    Pittsburgh Penguins: DeSmith (Jarry) – Letang (A), Dumoulin (A), Marino, M. Pettersson, Ceci, Matheson – Rust, Crosby (C), Guentzel – Zucker, J. Carter, McCann – Rodrigues, Blueger, Aston-Reese – Sceviour, Jankowski, R. Zohorna.

Rozhodčí: L´Ecuyer, Puchmara – Sericolo, Kelly