New Jersey – Philadelphia 6:4 (kon.) | Pittsburgh – Boston 1:3 (kon.) | Columbus – Detroit 1:0 (2:0 po s.n.)
Washington – NY Islanders 1:0 (kon.) | NY Rangers – Buffalo 3:1 (kon.) | Chicago – Tampa 4:7 (kon.)
Nashville – Florida 4:7 (kon.) | Dallas – Carolina 1:5 (kon.) | Ottawa – Vancouver 6:3 (kon.)
Washington Capitals
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
New York Islanders
Středa 28.04.2021, 01:07 • Capital One Arena, Washington • NHL

58:20
    Sorokin je na střídačce a hosté zkouší vyrovnat v šesti bruslařích na ledě!

54:22
    Hosté budou hrát další přesilovku. Anthony Mantha dostává dvě minuty za hákování.

50:50
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za sekání dostal Dmitrij Orlov.

44:21
    Sorokin předvedl další skvostný zákrok! Hostující brankář si tentokrát poradil s únikem, do kterého se dostal Oshie!

43:01
    Carl Hagelin se zjevil sám před Sorokinem, kterého si chtěl položit forhendovým blafákem, ale ruský brankář se nenechal překonat!

38:36
    Vyloučení v týmu Washington Capitals (Daniel Sprong – 2 min., nedovolené bránění).

26:42
    Domácí zahodili obrovskou šanci! Sheary dostal přihrávku mezi kruhy, ale příklepem trefil jen přesouvajícího se brankáře Sorokina!

24:20
    Vyloučení v týmu Washington Capitals (Zdeno Chára – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Matt Martin – 5 min., bitka).

24:20
    Matt Martin a Zdeno Chára se do sebe pustili v rohu ledové plochy! Slovenský obr odchází z bitky jako vítěz!

18:36
    Islanders budou hrát ve třech! Dvě minuty za podrážení dostává také Coburn.

17:50
    Washington si zahraje první přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostává Ryan Pulock.

05:46
    Noah Dobson si počkal před brankou domácího mužstva na dobrou přihrávku, jenže na poslední chvíli mu Dmitrij Orlov zmařil zakončení!

03:34
    Nicklas Bäckström se dostal k odraženému kotouči před brankou Islanders, ale gólman hostujícího celku udržel beton na ledě a puk vyrazil!
    01:29 Daniel SPRONG - 1:0

01:29
    Washington právě vstřelil branku!
    Domácí celek se hned ve druhé minutě dnešního souboje dostává do vedení! DANIEL SPRONG získal puk v rohu útočného pásma, projel před branku a vymetl horní růžek! Asistence: Dmitrij Orlov.