Rusko – Česko cz 4:3 (kon.) | Německo – Itálie 9:4 (kon.) | Bělorusko – Slovensko 2:5 (kon.)
Kanada – Lotyšsko 0:2 (kon.)
Toronto Maple Leafs
1:2 (0:1, 1:0, 0:1) Stav série: 0:1
Montreal Canadiens
Pátek 21.05.2021, 01:36 • Scotiabank Arena, Toronto • Play-off NHL • Osmifinále

56:42
    Toronto dostává skvělou šanci na vyrovnání. Domácí si zahrají přesilovku. Phillip Danault dostává dvě minuty za podrážení.

53:54
    Montreal bude hrát přesilovku. Spezza fauloval v útočném pásmu a dostává dvě minuty za podrážení.

51:29
    Toronto si zahraje přesilovku. Tomáš Tatar dostává dvě minuty za vysokou hůl.

47:15
    Třetí vyloučení domácích za vyhození kotouče. Tentokrát si trest odsedí William Nylander.

42:48
    Marner vyhodil puk mimo led a dostává dvě minuty za zdržování hry.

34:35
    Přesilovku si zahraje také Montreal.Právě Spezza dostává dvě minuty za hákování.

26:43
    Toronto bude hrát přesilovku. Chiarot dostává dvě minuty za hrubost.

21:25
    Domácí Holl vyhodil kotouč mimo ledovou plochu a nabídl Montralu přesilovku.

18:43
    Toronto si zahraje první přesilovku. Dvě minuty za hákování dostává Toffoli.

10:30
    Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Nick Foligno – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Corey Perry – 5 min., bitka).

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 25. W. Nylander (Rielly, Holl) – 13. J. Anderson (Edmundson, Perry), 53. Byron (Armia)

Toronto Maple Leafs: J. Campbell (Andersen) – Brodie, Rielly (A), Holl, Muzzin, Bogosian, Sandin – Marner (A), Matthews, Hyman – W. Nylander, Tavares (C), N. Foligno – Kerfoot, Riley Nash, I. Michejev – Simmonds, Spezza, J. Thornton.
    Montreal Canadiens: Price (Allen) – Petry, Edmundson, S. Weber (C), Merrill, Chiarot, Kulak – Gallagher (A), Danault (A), Tatar – Armia, Suzuki, Toffoli – J. Anderson, E. Staal, Perry – Lehkonen, Evans, Byron.

Rozhodčí: Meier, Furlatt – Brisebois, Cherrey