Chrudim – Interobal Plzeň 2:3 (kon.)
FK Chrudim
2:3 (2:1) Stav série: 0:2
SK Interobal Plzeň
Pondělí 24.05.2021, 19:00 • Sportovní hala Chrudim • Play off 1. futsal ligy • Finále

Velký obrat ve druhém finále přinesl Plzni druhé vítězství v sérii a mečbol na zisk mistrovského titulu. Příjemný zbytek večera přeje z Chrudimi Petr Dejnožka. (20:39:06)

39:59 Vahala chytil poslední šanci Chrudimi a Plzeň jede domů s mečbolem!

39:59
    Vteřinu před koncem je pískán faul na Maxe, bude to volný přímý kop těsně za vápnem! Poslední šance pro Chrudim.

39:06
    Čas utíká a domácí kombinují...

37:55
    Závar před brankou Plzně, Martin Doša nastřelil břevno!

37:38
    Power-play Chrudimi!

36:48
    Rázem je plná entuziasmu Plzeň, která je nastěhována před chrudimskou brankou. Nic dobrého pro domácí tři minuty před koncem.

36:07
    No a teď je na Chrudimi, s čím přijde. To jsou možná poslední čtyři minuty, které mohou rozhodnout o titulu.
    35:12 Tomáš BUCHTA - 2:3

35:12
    Interobal Plzeň právě vstřelil branku!
    Je tu dokonaný obrat, plzeňští futsalisté se z ojedinělé příležitosti dostávají do vedení! Kozár rozehrál rohový kop ideálně na nohu TOMÁŠE BUCHTY, který ostrou ranou do protipohybu Rennan poslal Plzeň v Chrudimi do vedení – 2:3!

33:33
    Lukáš Rešetár zahrál v obličeji Yuriho, na fauly se Interobal dostává do vedení 2:1.

32:57
    Tomáš Koudelka a jeho rána, Plzeň zachránil zákrok Ondřeje Vahaly!

31:47
    Chrudim má teď poměrně silnou herní převahu a snaží se o třetí branku! Plzeň se především brání a spoléhá na dlouhé výhozy a standardní situace.

31:28
    Nyní již zakončení Maxe vypadalo ještě nebezpečněji, Vahala si ale i tentokrát dokázal poradit.

30:50
    A další střela na Ondřeje Vahalu, znovu z dílny Maxe. Balon se o tyčku odráží mimo hrací plochu.

30:25
    Domácí se začínají probouzet! Max na levé straně umotal protihráče a tvrdě vypálil, po zákroku Vahaly dorážel ještě Everton nad plzeňskou klec.

29:53
    Everton z ostrého úhlu napálil spojnici břevna a tyče. Brankář Vahala byl u tyčky v čas připraven, takže to zase tak nebezpečně nevypadalo.

Petr Dejnožka

Branky: 2. Yuri (P. Drozd), 8. Doša (Yuri) – 18. Rešetár (Holý), 21. Buchta (Rešetár), 36. Buchta (Kozár)

Karty:   13. Buchta (PLZ)

FK Chrudim: Rennan (Javorski) – Yuri, Everton, Mužík, Mareš, Kubát, Max (C), Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Malý, Slováček
    SK Interobal Plzeň: Vahala (Němec, Luhový) – Rešetár (C), Buchta, Kozár, Vnuk, Maur, Holý, Zdráhal, Štrajt, Havel, Seidler, Künstner

Rozhodčí: Černý, Kresta – Vaněk