Velká Británie – Dánsko 2:3 (po pr.) | USA – Kazachstán 3:0 (kon.) | Švýcarsko – Švédsko 0:7 (kon.)
Finsko – Norsko 5:2 (kon.)
Florida Panthers
4:1 (0:1, 2:0, 2:0) Stav série: 2:3
Tampa Bay Lightning
Úterý 25.05.2021, 02:00 • BB&T Center, Sunrise • Play-off NHL • Osmifinále

59:50
    Maroon tedy ještě fasuje 2+10 za krosček. Spolu s ním je vyloučen Coleman za hrubost a z Floridy Montour za krosček. Oba obdrželi klasické menší tresty na dvě minuty.

39:01
    Luke Schenn už pyká na trestné lavici, kde si přinejlepším pobyde celé dvě minuty, které obdržel za držení. Trest by se mu přenesl i do třetí části.

15:02
    Mason Marchment je potrestán za zákrok Radka Gudase, jelikož do souboje přijel jako třetí. V podstatě v tomto miniduelu nesehrál důležitou roli, ale jeho účast byla nežádoucí, za což fasuje dvě trestné minuty.

10:36
    Na trestnou lavici míří krátce po vhazování Ondřej Palát, jenž v útočném pásmu svedl souboj s Ryanem Lombergem, který vypadá trochu pomuchlaně a hodně nespokojeně. Český útočník fasuje dvě minuty za nedovolené bránění.

07:26
    Jonathan Huberdeau rychle ukončil přesilovku svého celku, když v souboji u branky zahákoval jednoho ze soupeřů. Sudí situaci vyhodnotil jako faul, ačkoliv mohl pískat i na druhou stranu za držení hole.

07:18
    Ryan McDonagh nyní nejprve obdržel solidní hit, což následně neunesl a ve středním pásmu nacpal svou hokejku jednomu ze soupeřů do obličeje. Za to fasuje dvě minuty za hrubost.

02:53
    Victor Hedman už sedí na trestné lavici, inkasuje dvě minuty za hákování. Florida se tak může rychle vrátit do zápasu.

Petr Šatalík

Branky a nahrávky: 27. Weegar (Huberdeau, S. Bennett), 37. Marchment (Barkov, Weegar), 41. Hörnqvist (Barkov, Huberdeau), 60. Vatrano (Hörnqvist) – 1. Colton (Coleman, McDonagh)

Florida Panthers: Knight (Driedger) – Strälman, Weegar, Montour, Gudas (A), Forsling, Yandle – Duclair, Barkov (C), Verhaeghe – Tippett, S. Bennett, Huberdeau – Hörnqvist (A), Wennberg, Marchment – Vatrano, Acciari, Lomberg.
    Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (McElhinney) – Rutta, Hedman (A), Černák, McDonagh (A), D. Savard, Sergačjov, L. Schenn – Kučerov, B. Point, Palát (C) – Stamkos, Cirelli, Killorn – Coleman, Gourde, Colton – T. Johnson, Maroon.

Rozhodčí: Francois St. Laurent, Kelly Sutherland – Jonny Murray, Bevan Mills

Diváci: 11551