Hermannová, Sluková – Rudychová, Dabižaová 2:0 (kon.) | Hüberliová, Betschartová – Hermannová, Sluková 2:0 (kon.)
Pátek 04.06.2021, 16:45World Tour 4* – Ostrava (ženy) • Osmifinále

České jedničky Barbora Hermannová s Markétou Slukovou končí na domácím ostravském turnaji už v osmifinále. Proti silnému švýcarskému páru Hüberliová, Betschartová se Češky nedostaly pořádně do tempa a ve druhém setu inkasovaly dokonce porážku o devět bodů. (17:23:42)

Konec zápasu

21:12
    Zápas končí! Svým servisem chtěla Hermannová zatlačit Betschartovou, to se ale příliš nevydařilo a švýcarská polařka mohla smečí ukončit zápas.

20:12
    Také druhý mečbol je umazán. Betschartová si při útoku sáhla do sítě.

20:11
    Betschartová pokračovala na podání. Bod ale získává tvrdým útokem Hermannová.

20:10
    Hned deset mečbolů pro švýcarské duo. Hermannová sice zvládla přihrávku, ale poté vyhodila útok do těsného autu.

19:10
    Hermannová nepřihrála přesně a Češky musely míč jen odevzdat. Následně boduje Hüberliová.

18:10
    Ani Sluková na podání příliš dlouho nevydržela. Hüberliová vytloukla blok Hermannové.

17:10
    Hermannová byla znovu pod tlakem na přihrávce, ale Sluková své spoluhráčce pomohla úderem na druhou přes.

17:9
    Po podání Hermannové zachránila situaci v poli Betschartová a poté na síti zazářila Hüberliová.

16:9
    Servis Betschartové tentokrát skončil jen v síti.

16:8
    Švýcarská dvojice si hlídá luxusní vedení ve druhé části setu útokem Betschartové.

15:8
    Teprve osmý bod pro českou dvojici zaznamenala úderem na lajnu Hermannová.

15:7
    Náskok švýcarského páru se ještě navyšuje. Hüberliová šla plachtícím servisem po Hermannové, která se nemže v útoku prosadit.

14:7
    Při technickém oddechovém čase je to o propastných sedm bodů. Hermannová znovu nedokázala přihrát.

13:7
    Po podání Hermannové se radují z dalšího bodu Švýcarky. Hüberliová neměla s útokem příliš problémů.

12:7
    Až nyní přichází bod pro české hráčky. Hermannová zasmečovala po lajně.

12:6
    Češky budou muset zabrat pokud chtějí pomýšlet na postup. Hüberliová nadrazila útok Hermannová a ta na druhý pokus vyhodila míč do autu.