Trebišov – Lipany 1:3 (kon.) | Plzeň – Domažlice 4:2 (kon.) | Opava – Karviná 0:1 (kon.)
Olomouc – Brno 2:0 (kon.) | Chrudim – Žižkov 3:1 (kon.) | Písek – Hr. Králové 0:4 (kon.)
Vyškov – Kroměříž 0:1 (kon.) | Senica – Šamorín 3:1 (kon.) | Teplice – Bohemians 1905 0:2 (kon.)
Ostrava – Prostějov 3:0 (kon.) | Táborsko – Č. Budějovice 2:1 (kon.) | Jablonec – Varnsdorf 2:0 (kon.)
Pohronie – FC Košice 2:1 (kon.) | Zbuzany – Ústí n. L. 2:2 (kon.) | Liberec – Sparta B 3:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Příbram 2:0 (kon.) | Vlašim – Jihlava 1:1 (kon.) | Zlín – Trenčín 1:1 (kon.)
Teplice – Bohemians 1905 2:3 (kon.) | Podbrezová – Michalovce 1:2 (kon.) | Pardubice – Dukla Praha 3:1 (kon.)
Olomouc – Sereď 2:1 (kon.) | Ostrava – Třinec 2:2 (kon.)
FC Baník Ostrava
3:0 (1:0)
1. SK Prostějov
Sobota 03.07.2021, 10:30 • Městský fotbalový areál, Havířov - Prostřední Suchá • Přípravný zápas

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (12:13:55)

Dnešní zápas je u konce. Vysokou výhru 3:0 si připisuje ostravský Baník nad Prostějovem. V prvním poločase se prosadil pouze deset minut před pauzou Kuzmanovič. Ve druhém dějství se pak ukázala nová posila Lukáš Budísnký, který dal nejprve nádhernou branku z přímého kopu a poté uzavřel skóre důraznou střelou zpoza pokutového území. Další zápas čeká Baník hned odpoledne, kdy narazí na Třinec.

90

89
    Do solidní šance se ještě dokázal dostat Vrba, který levačkou napálil pouze před sebou stojícího Hrubého.

88
    Nyní se hraje v okolí praporku u branky Baníku.

87
    Svozilův nákop středem hřiště se s úspěchem nesetkal a míč si pro sebe ukořistil Žák.

86
    Po chybě Baníku ve středu hřiště mohl jít dopředu Prostějov. O postup k brance soupeře ho ale připravila školácká chyba.

85
    Dnešní přípravný zápas se spíše už jen dohrává. Ani jeden z tým nemá větší motivaci se dostat k ohrožení branky soupeře.

83
    Od praporku nacentroval míč do vápna Jánoš, který pouze našel připraveného brankáře Bártu v hostující brance.

82
    Roh pro Baník Ostrava.

81
    Po levé straně se Prostějov rychle dostal dopředu, následná nahrávka Kušeje do vápna ovšem postrádala přesnost.

80
    Z centru od rohového praporku snížení nepřišlo, pro míč si došel jistý brankář Hrubý.

79
    Roh pro Prostějov.
    78. BUDÍNSKÝ - 3:0

78
    Baník právě vstřelil branku!
    Druhý gól pro LUKÁŠE BUDÍNSKÉHO a druhá naprostá paráda v jeho podání. Klíma zasekl míč na levé straně vápna a předložil ho Azevedovi, který kousek za vápnem našel novou posilu Baníku a záložník nádherně z voleje poslal míč přesně do sítě soupeře.

76
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Jiráček, přichází Dzjuba.
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Omale, přichází Šteigl.

74
    Obrovská šance pro Klímu. Almási mu nachystal míč na střed malého vápna. Domácí útočník ale zamířil jen do dobře postaveného brankáře Bárty.

73
    Dlouhý prostějovský nákop vpřed vyřešil elegantně Svozil. Dopředu může jít Baník.

Ondřej Černý

Branky: 35. Kuzmanovič, 70. Budínský, 78. Budínský

Karty:   20. Bialek (PRO)

Neproměněná penalta: 21. Potočný (OVA), brankář Bárta zneškodnil

FC Baník Ostrava: 1. poločas: Murin – Ndefe, Pokorný, Lischka, Fleišman – Buchta, Kaloč, Kuzmanovič, Tetour, Potočný – Zajíc
    2: poločas: Hrubý- Sor, Jánoš, Harušťák, Sanneh, Klíma, Svozil, Budínský (C), Granečný, de Azevedo, Almási

1. SK Prostějov: Bárta – Machynek, Bialek, Schuster, Stříž, Žák, Hausknecht, Omale, Jiráček, Kušej, Vrba
    Náhradníci: Trefil, Panagou, Sus, Bala, Zapletal, Koudelka, Kopřiva, Dzjuba, Šteigl, Vichta, Pozatzidis