FK Liepāja – FC Struga 1:1 (kon.) | FK Sileks – CS Petrocub 1:1 (kon.) | Noah – KuPS 1:0 (kon.)
Inter Turku – Puskás Akadémia 1:1 (kon.) | Honka Espoo – Runavík 0:0 (kon.) | Sant Juliá – Gżira 0:0 (kon.)
RFS Riga – KÍ Klaksvík 2:3 (kon.) | FK Sūduva – Valmiera 2:1 (kon.) | Levadia Tallinn – St Joseph's 3:1 (kon.)
Dundalk – Newtown 4:0 (kon.) | Žilina – Dila Gori 5:1 (kon.) | Racing FC – Breidablik 2:3 (kon.)
Milsami – FK Sarajevo 0:0 (kon.) | Glentoran – New Saints 1:1 (kon.) | Europa – Kauno Žalgiris 0:0 (kon.)
Fehérvár – Ararat 1:1 (kon.) | Bala Town – Larne FC 0:1 (kon.) | Paide – Śląsk 1:2 (kon.)
Hafnarfjördur – Sligo Rovers 1:0 (kon.) | Partizani Tirana – Sfîntul Gheorghe 5:2 (kon.) | Shkupi – Llapi 2:0 (kon.)
Domžale – Swift Hesperange 1:0 (kon.) | Birkirkara – La Fiorita 1:0 (kon.) | KF Drita – Dečić 2:1 (kon.)
Sutjeska – Gagra 1:0 (kon.) | Velež Mostar – Coleraine 2:1 (kon.) | Maribor – Urartu 1:0 (kon.)
Tre Penne – Dinamo Bt. 0:4 (kon.) | Široki Brijeg – Vllaznia Skadar 3:1 (kon.) | Stjarnan – Bohemians Dublin 1:1 (kon.)
RFS Riga
2:3 (0:2)
KÍ Klaksvík
Čtvrtek 08.07.2021, 18:00 • Slokas Stadions, Jūrmala • Evropská konferenční liga (předkola) • 1. předkolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (19:55:18)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 4:1. Rohy: 9:3. Fauly: 11:19.

Je konec. KÍ Klaksvík v gólovém zápase zvítězil na půdě RFS Rigy 3:2. Ve 21. minutě poslal hosty do vedení Sumareh. Ve 33. minutě zvýšil vedení na dvě branky Klettskard. Do druhé půle domácí vstoupili aktivněji a v 50. minutě snížil Lipušček. V 70. minutě ovšem vrátil dvoubrankové vedení na hostující stranu Vatnsdal. Riga se ale nevzdávala a a v 79. minutě snížil Zjuzins. Nakonec už to ale domácí nedokázali srovnat.

90+4

90+4
    Lipušček mohl srovnat stav zápasu, ale jeho hlavička z malého vápna skončila přímo v rukou Rosenorna.

90+3
    Nepřesný centr Savalniekse z pravé strany skončil pouze u soupeře.

90+2
    Hosté získali autové vhazování na polovině soupeře, ale následně se dopustili faulu.

90+1
    Tentokrát uviděl žlutou kartu také Lipušček, jenž rovněž při brejku soupeře poslal protihráče nedovoleným zákrokem k zemi.

90
    Rozhodčí nastavil 4 minuty navíc.

90
    Ovšem po rohu přišel brejk domácích, který přerušil faulem za žlutou kartu Pavlovič.

90
    Nyní se dopředu dostal Klaksvík, který bude mít k dispozici rohový kop z levé strany.

89
    Další nedovolený zákrok ze strany domácího mužstva a čas se Rize krátí.

88
    Ovšem centr z rohu byl přetažený a letěl pouze za připravené hráče na střelu.

87
    RFS Riga nyní získala rohový kop z levé strany a má šanci srovnat stav zápasu.

86
    Střídání v týmu KÍ Klaksvík: ze hřiště odchází Frederiksberg, přichází Ronning.
    Střídání v týmu RFS Riga: ze hřiště odchází Mareš, přichází Stuglis.

86
    Po centru na zadní tyč se dostal ke hlavičce Šarič, ale přestřelil v dobré pozici!

85
    Tak nakonec z toho není aut, ale rovnou volný kop. Standardní situace pro Rigu v závěru zápasu, to může být zajímavé.

84
    Hosté se sice hádají, ale autové vhazování pro domácí Rigu nezmění.

Michal Raška

Branky: 50. Lipušček, 79. Zjuzins (Savalnieks) – 21. Sumareh (Danielsen), 33. Klettskard (Sumareh), 70. Vatnsdal

Karty:   2. Lemajič (RFS), 41. Šimkovič (RFS), 47. Mareš (RFS), 90+1. Lipušček (RFS) – 26. Sumareh (KLK), 49. Danielsen (KLK), 66. Faero (KLK), 90. Pavlovič (KLK)

RFS Riga: Černiauskas – Savalnieks, Jagodinskis, Lipušček, Mareš (86. Stuglis) – Mičevski (46. Strumia), Šarič – Šimkovič (C) (76. Zjuzins), Kouadio (76. Friesenbichler), Santana – Lemajič
    Náhradníci: Nerugals, Vilkovs – Friesenbichler, Geljič, Jatta, Regza, Sorokins, Strumia, Stuglis, Varslavans, Villela, Zjuzins

KÍ Klaksvík: Rosenorn – Kronberg (78. Došljak), Faero, Brinck, Andreasen J. (C) – Vatnsdal – Danielsen, Pavlovič, Klettskard, Frederiksberg (86. Ronning) – Sumareh (78. Johannesen)
    Náhradníci: Joensen – Andreasen D., Bjorkman, Dosljak, Johannesen, Kalso, Langgaard, Petersen, Poulsen, Ronning, van der Heyden

Rozhodčí: Popov – Todorov, Mitrev
    Čtvrtek 15.07.2021
    KÍ Klaksvík - RFS Riga 2:4

Branky: 16. Faerø (Frederiksberg), 45+2. Pavlovič (Frederiksberg) – 10. Jagodinskis (Savaļnieks), 25. Lemajič (Šimkovič), 27. Deocleciano (Lemajič), 108. Šarić (Šimkovič)

Karty:   35. Sumareh (KLK), 70. Frederiksberg (KLK), 75. Vatnsdal (KLK), 87. Andreasen (KLK) – 16. Lemajič (RFS), 28. Deocleciano (RFS), 37. Jagodinskis (RFS), 67. Savaļnieks (RFS)

Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 7:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 21:19.