Mosta – Trnava 3:2 (kon.) | Mons Calpe – FC Santa Coloma 1:1 (kon.) | Podgorica – Laçi 1:0 (kon.)
Mons Calpe SC
1:1 (0:1)
FC Santa Coloma
Úterý 06.07.2021, 17:50 • Victoria Stadium, Gibraltar • Evropská konferenční liga (předkola) • 1. předkolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (19:45:45)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 3:6. Rohy: 1:5. Fauly: 19:15.

Je konec. Mons Calpe remizovalo se Santou Colomou 1:1. Moc k vidění toho v první půli sice nebylo, ale nakonec jsme se přece jenom dočkali branky, kterou vstřelil ve 39. minutě Xavi Puerto Bellart a poslal tak hosty do vedení. Do druhé poloviny hosté vstoupili velmi aktivně a měli několik šancí, ovšem nakonec v 81. minutě dokázal srovnat Duran a dal tak domácímu celku do odvety velkou naději.

90+6

90+5
    Kapitán hostů Rebes se dopustil faulu na polovině soupeře a vypadá to, že tento zápas skončí remízou.

90+4
    Nyní se hosté snažili něco vymyslet po pravé straně, ale následná přihrávka byla zblokována.

90+3
    Cistero poslal volný kop do vápna, ale míč skončil pouze na hlavě domácího hráče.

90+2
    Santa Coloma se snažila dostat po levé straně, kde ale přišla hra rukou soupeře a hostující celek získal volný kop.

90
    Rozhodčí nastavuje 5 minut navíc.

90
    Střídání v týmu FC Santa Coloma: ze hřiště odchází Torres, přichází Pi.

89
    Hosté se snaží nadále něco vymyslet, ale střela uvnitř vápna skončila jen vedle brány.

87
    Rodriguez uviděl za svůj faul žlutou kartu a soupeř tak bude u míče.

84
    Ojeda se následně dopustil faulu a uviděl od sudího žlutou kartu.

83
    Hostující celek se nyní snaží co nejrychleji odpovědět a dere se dopředu.
    81. Aritz Hernández Duran - 1:1

81
    Mons Calpe právě vstřelilo branku!
    Tak tohle je nečekaný zvrat, jelikož domácí mužstvo srovnává na 1:1! Snad z jediné šance ve druhé půli přišel centr z levé strany, který se odrazil od Santose k volnému ARITZI HERNÁNDEZU DURANOVI a ten zakončil z bezprostřední blízkosti do zcela prázdné svatyně. Asistence: Santos.

80
    Mons Calpe poslalo míč před bránu z levé strany, ale obrana soupeře jej znovu odklidila.

79
    Další nebezpečná přihrávka hostů, která letěla před bránu, ale nakonec skončila jen v zámezí.

78
    Santos nyní uviděl žlutou kartu za svůj faul ve středu hrací plochy.

Michal Raška

Branky: 81. Duran (Santos) – 39. Bellart (Fernández)

Karty:   66. Diaz (MCL), 78. Santos (MCL), 84. Ojeda (MCL) – 87. Rodriguez (FSA)

Mons Calpe SC: Fraiz (C) – Santos, Ojeda, Parkinson, Bernardes, Caballero (13. Erhard) – Musoni (59. Hernández), dos Santos E., Mallemaci (59. Rodriguez), El Hmidi (67. El Andaloussi) – Diaz
    Náhradníci: Kisyo – Duarte, El Andaloussi, Erhard, Hernández, Rodriguez, Ronco, Santos N.

FC Santa Coloma: Ramos R. – Isus (65. Martínez), Miranda, Sánchez, Cistero – Torres (90. Pi), Rebes (C), Bouharma (74. Blanco), Fernández (65. Sola) – López, Bellart
    Náhradníci: Benítez – Blanco, Cervos, Sola, Martínez, Pi, Ramos A., Santos P.

Rozhodčí: Berka – Nádvorník, Vlček
    Čtvrtek 15.07.2021
    FC Santa Coloma - Mons Calpe 4:0

Branky: 3. Lopez (Cistero), 11. Bellart (Cistero), 16. Cistero (pen.), 90+3. Ramos (Blanco)

Karty:   27. Ramos (FSA), 75. A. Ramos (FSA) – 25. Bernades (MCL), 36. E. Santos (MCL), 72. Mallemaci (MCL)   79. Santos (MCL)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 6:7. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 13:17.