ROV – Argentina 3:0 (kon.) | Čína – USA 0:3 (kon.) | Japonsko – Srbsko 0:3 (kon.)
Itálie – Turecko 3:1 (kon.) | Brazílie – Domin. republika 3:2 (kon.) | J. Korea – Keňa 3:0 (kon.)
Japonsko
0
23 16 24
Srbsko
3
25 25 26
Úterý 27.07.2021, 07:20 • Ariake Arena, Tokio • Olympijské hry - ženy • Skupina A
Sledujte:

Ode mne je to pro tuto chvíli vše. Již zanedlouho ale začíná další zápas ženského volejbalu mezi Itálií a Tureckem! (08:53:18)

Zápas končí předpovídaným vítězstvím srbské reprezentace a to jasně 3:0 na sety. V prvním a třetím setu to neměly Evropanky jednoduché, vždy to ale nakonec zvládly a připisují si tak další tři body do tabulky. Za vítězstvím svůj tým táhla zejména Tijana Boskovićová, která si připsala hned 31 povedených útoků.

Konec zápasu

24:26
    Je hotovo! Mina Popovićová dokázala zablokovat smeč Kurogové a Srbky to nakonec přece jen umlátily.

24:25
    A nyní naopak přichází srbský nejen setbol, ale dokonce mečbol!

24:24
    První japonskou šanci rozmetala úspěšným útokem Blagojevićová.

24:23
    Hajašiová vybojovala setbol pro Japonsko! Velký obrat je tak nadosah!

23:23
    Kurogová ovšem znovu srovnává. Ještě to bude pro Srbsko s ukončením zápasu hodně náročné.

22:23
    Rašićová zablokovala Išikawaovou v pravý čas a blíž zisku setu jsou tak nyní přece jen Srbky.

22:22
    Vyrovnáno Kurogová přidává další bod po povedené souhře. Teď to Japonkám opravdu šlape.

21:22
    Čtvrtý japonský bod za sebou a Japonky jsou tak po úspěšném útoku Išikawaové opět na dostřel jediného bodu!

20:22
    Boskovićová v tomto případě kazí a opět je tak zaděláno na drama.

19:22
    A další povedený japonský nálet. Tentokrát se prosadila Kurogová.

18:22
    Za Japonky odpovídá přesnou smečí Išikawaová.

17:22
    Tijana Boskovićová přidává další bod a pro Srbsko to tak už vypadá hodně nadějně.

17:21
    Po přímém bodu ze servisu Milenkovićové už to pro Japonky začíná být znovu kritické a ty si tak berou oddechový čas.

17:20
    Rašićová dokázala propálit blok soupeřek.

17:19
    Milenkovićová ale o chvíli později pokazila útok a rozhodnuto tak stále ani zdaleka není.