ROV – Argentina 3:0 (kon.) | Čína – USA 0:3 (kon.) | Japonsko – Srbsko 0:3 (kon.)
Itálie – Turecko 3:1 (kon.) | Brazílie – Domin. republika 3:2 (kon.) | J. Korea – Keňa 3:0 (kon.)
Sledujte:

Ode mne je to pro dnešek již vše. Přeji pěkný večer. (17:35:37)

Tři sety a každý jiný. V úvodu toho prvního vedla o čtyři body Keňa, nakonec to však bylo jednoznačné ve prospěch Koreje. Ve druhém si Jižní Korea vypracovala opět velký náskok, Keňa jej ovšem hodně stahovala. Nakonec však Asiatky uspěly. Třetí set byl pak vyrovnaný od začátku do konce. I v tomto případě nakonec zvítězily reprezentantky Korejské republiky, které si tak připsaly váhru 3:0.

Konec zápasu

26:24
    Teď už je opravdu konec! Jang Hjo-džin zablokovala smeč Mercy Miomové a Jižní Korea tak získává i třetí set dnešního zápasu.

25:24
    Kim Jon-kjong ovšem dává svému týmu druhou šanci na ukončení zápasu...

24:24
    Mukuvilaniová ovšem tuto šanci soupeře odvrací a třetí set tak i nadále pokračuje.

24:23
    Kasayaová chybuje v útoku a první setbol a zároveň mečbol tak mají k dispozici Jihokorejky.

23:23
    Kipronová po oddechovém čase svého týmu nezaváhala a je to tak opět nerozhodně.

23:22
    Oddechový čas pro hosty.

23:22
    A její spoluhráčka Kim Jon-kjong vzápětí zablokovala soupeřku a Korejky tak znovu o bod vedou.

22:22
    I So-jong se snad poprvé v zápase dostala k útoku a byla úspěšná. Její smeč znamená srovnání skóre na 22:22.

21:22
    Oddechový čas pro domácí.

21:22
    Keňa v závěru třetího setu otáčí skóre! Kim Jon-kjong totiž pokazila svou smeč!
    .

21:21
    A teď už je po odmlce srovnáno! Podařilo se to dokonat Kipronové, jejíž útok slavil úspěch.