ROV – Argentina 3:0 (kon.) | Čína – USA 0:3 (kon.) | Japonsko – Srbsko 0:3 (kon.)
Itálie – Turecko 3:1 (kon.) | Brazílie – Domin. republika 3:2 (kon.) | J. Korea – Keňa 3:0 (kon.)
Brazílie
3
22 25 25 23 15
Dominikánská republika
2
25 17 13 25 12
Úterý 27.07.2021, 12:40 • Ariake Arena, Tokio • Olympijské hry - ženy • Skupina A
Sledujte:

15:12
    Utkání je u konce! Druhý mečbol Brazílie dokázala úspěšným útokem proměnit Gabriela Bragaová Guimaraesová a její tým tak vítězí po velká bitvě 3:2 na sety.

14:11
    Peñaová po oddechovém čase chybuje a jsou tu tak mečboly pro Brazílii!

12:10
    Teď stejná volejbalistka úspěšně zablokovala soupeřku a Brazílie tak vede o dva body! Dominikánská republika si vzápětí bere oddechový čas.

23:25
    Čtvrtý set končí, ale zápas stále ještě ne! Dramatickou koncovku totiž ovládly hráčky Dominikánské republiky. Eve Mejiaová zablokoval smeč a čeká nás tak tie-break.

18:18
    Brazilky se konečně dočkaly a vyrovnávají stav čtvrtého setu! Postarala se o to svým dalším úspěšným útokem Fernanda Rodriguesová. Dominikánská republika na to reaguje oddechovým časem.

25:13
    Konec druhého setu přichází už nyní. De la Cruzová pokazila útok a Brazílie tak obrací stav na sety z 0:1 na 2:1.

25:17
    Ten druhý už ovšem ano. Fernanda Rodriguesová zakončila souhru svého týmu přesnou smečí a Brazílie tak vyrovnává na 1:1.