ROV – Argentina 3:0 (kon.) | Čína – USA 0:3 (kon.) | Japonsko – Srbsko 0:3 (kon.)
Itálie – Turecko 3:1 (kon.) | Brazílie – Domin. republika 3:2 (kon.) | J. Korea – Keňa 3:0 (kon.)
Brazílie
3
22 25 25 23 15
Dominikánská republika
2
25 17 13 25 12
Úterý 27.07.2021, 12:40 • Ariake Arena, Tokio • Olympijské hry - ženy • Skupina A
Sledujte:

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:40.

Zdravím vás u volejbalového utkání na Olympijských hrách. Společně se zaměříme na souboj ženských reprezentací Brazílie a Dominikánské republiky.

Oba týmy za sebou už mají úvodní zápas na turnaji a to s rozdílným výsledkem. Brazilky si podle předpokladů pohrály s Jihokorejkami a zvítězili bez jakýchkoli obtíží jasně 3:0. To reprezentantky Dominikánské republiky naopak zatím nezískaly ani set. Podlehly totiž Srbkám také 0:3. Favoritem zápasu budou bezpochyby hráčky Brazílie. Dokáže je ale karibský stát minimálně alespoň trochu potrápit?

Brazílie: de Oliveiraová, Montibellerová, Carneirová, Ratzkeová, Guimaraesová, Caixetaová, Pereiraová (C), da Silvaová, Rodriguesová, de Souzaová, Braitová, Correaová

Dominikánská republika: Vargasová, Mejiaová, Castillová, Domínguezová, Marteová, Riveraová (C), Peñaová, de la Cruzová, B. Martinezová, J. Martínezová, Gonzálezová, L. Martínezová

Rozhodčí: Rodriguezová (ESP), Simonović (SRB).

0:0

0:1
    První bod získává Dominikánská republika po úspěšném útoku Gonzálezové.

1:1
    Na druhé straně odpovídá podobným způsobem Rodriguesová a je tak rychle srovnáno.

1:2
    Útoky v prvních třech výměnách bezchybné. Tentokrát se prosadila Martinezová.

1:3
    Teď už ale přichází první blok. Postarala se o něj Dominikánka Peñaová a její tým tak nyní vede o dva body.

1:4
    Dobrý úvod od týmu, který je v zápisu psán na straně hostů. Další bod pro Dominikánskou republiku získala Gonzálezová.

1:5
    No a hned je to dokonce o čtyři body. Marteová zasmečovala přesně a nutí Brazilky k prvnímu oddechovému času.

2:5
    Po time-outu snižuje Rodriguesová, která je zatím jedinou hráčkou Brazílie, která dokázala bodovat.

3:5
    Martinezová neuspěla přes de Oliveiraovou, která ji zablokovala. Brazilky se tak pomalu přibližují svým soupeřkám.

4:5
    Marteová tentokrát v útoku chybuje a už je to jen o jediný bod.

4:6
    Martinezová svým úspěšným útokem minimálně prozatím odmítá brazilské vyrovnání.

5:6
    Na druhé straně odpovídá Rodriguesová, která se tak zasloužila o třetí brazilský bod.

5:7
    Hosté si zatím stále drží svůj náskok. Tentokrát se o to postarala Marteová.

6:7
    Rodriguesová a její čtvrtý bod z útoku.

7:7
    Po chybě Castillové je vyrovnáno. Hosté tak svůj čtyřbodový náskok už kompletně ztratili.

7:8
    Mejiaová ale svůj tým do vedení vrací, ovšem je to jen o jediný bod.

8:8
    Teď je to na skóre vyrovnané, protože Brazílie odpovídá souhrou zakončenou smečí Caixetaové.

8:9
    Zatím se ovšem favoritkám nedaří dostat do vedení. tentokrát se totiž prosadil soupeřka Martinezová.

8:10
    Gonzálezová posílá míč o kousek do outu, takže stále máme vyrovnané skóre. Nakonec ne! protože podle videa se brazilský blok míče dotkl. Bod pro hosty.

8:11
    Bragaová chybuje a její tým tak opět začíná nabírat ztrátu.

9:11
    Peñaová ovšem nyní kazí servis.

9:12
    Zatím to ovšem ze strany Brazílie není žádná hitparáda. Další bod hostů přidává smečí Meijaová.

10:12
    Bragaová podobným způsobem snižuje na rozdíl dvou bodů.

10:13
    Dominikánky si ale svůj dvou až tříbodový náskok zatím udržují. Tentokrát zásluhou útoku Gonzálezové.

11:13
    Rodriguesová a po delší době její úspěšný útok.

12:13
    Vzápětí na ní navazuje de Oliveriaová a je to už opět jen o jeden bod.

13:13
    A nyní už je vyrovnáno po úspěšné smeči Caixetaové.

13:14
    De la Cruzová posílá svůj tým zpět do vedení, je ale menší než ještě před chvílí.

13:15
    A Martinezová jej navyšuje. Brazilky se tak stále nemůžou dostat dopředu.

14:15
    Peñaová nyní chybuje a ani Dominikánkám se tak nedaří si naopak vytvořit nějaký větší náskok-

14:16
    A po smeči Bragaové je znovu srovnáno. Uvidíme, zda se domácím tentokrát už podaří dostat do vedení. Tak nakonec není, protože hostující challenge bylo znovu úspěšná.

15:16
    De Oliveiraová svůj tým dostává zpátky na dostřel jednoho bodu.

16:16
    Peñaová však odpovídá a stále pokračujeme ve stejném průběhu. Ne, tak ne. I brazilská challenge totiž slavila úspěch.

16:17
    Hosté se však i tak vracejí do vedení...

16:18
    ...které vzápětí navyšují. Pro Brazílii jako by bylo vedení v prvním setu zakleté.

17:18
    Bragaové snižuje úspěšným útokem.

18:18
    A vzápětí stejná hráčka dokonce vyrovnává skóre.

19:18
    Skvěle opět Bragaová. Tentokrát svým blokem poprvé dostala svůj tým do vedení.

19:19
    Martinezová vyrovnává. Čeká nás nejspíš vyrovnaný závěr prvního setu.

19:20
    Montibellerová v útoku chybuje. To znamená, že Dominikánky se po kratičké odmlce vracení do těsného vedení.

20:20
    Bragaová znovu úspěšná a je tak znovu srovnáno.

20:21
    Ovšem Silvaová následně pokazila podání.

20:22
    Čehož využívá Gonzálezová, která svůj tým posouvá do vedení o dva body.

20:22
    Oddechový čas pro domácí.

20:23
    Bragaová po delší době chybuje a nejméně vhodný moment. Dominikánkám chybějí dva body k zisku úvodní sady.

21:23
    Nyní však stejná hráčka povedenou smečí dává svému týmu ještě naději.

21:24
    Martinezová zablokovala smeč Caixetaové a její tým tak má setboly!

22:24
    Rodriguesová první setbol soupeřek odvrací úspěšným útokem.

22:25
    Martinézová uzavírá první set! Dominikánská republika se tak ujímá vedení.

0:0
    Začal druhý set.

1:0
    Caixetaová získává první bod druhého setu pro brazilskou reprezentaci.

2:0
    Na druhé straně o chvíli později chybuje Gonzálezová.

2:1
    To Martinezové se dařilo lépe a Dominikánská republika tak snižuje.

3:1
    Rodriguesová odpovídá taktéž povedeným útokem a její tým se tak vede o dva body. Nejvíce, co zatím v zápase vedl.

4:1
    Jineiry Martinezová kazí svůj útok a Dominikánky tak budou muset v úvodu setu dohánět manko.

4:2
    Marteová snižuje a nedovoluje tak Brazilkám se úplně utrhnout.

4:3
    A další hostující bod. Postarala se o něj Brayelin Martinézová a už je to tak jen o jeden krok.

5:3
    Gonzálezová kazí podání.

6:3
    Naopak Rodriguesová si připisuje přímý bod ze servisu!

7:3
    A už je to o čtyři body. Po nepovedeném útoku Jineiry Martinezové si reprezentace Dominikánské republiky bere oddechový čas.

8:3
    de Oliveiraová blokuje soupeřku a Brazílie tak už evidentně našla ten svůj správný rytmus.

9:3
    A znovu úspěšná de Oliveiraová. Tentokrát se svou smečí.

10:3
    Bragaová přidává už desátý bod. Dominikánky na své soupeřky v této sadě zatím absolutně nestačí.

10:4
    Po dlouhé série bez bodu konečně pro hosty přichází. Zařídila ho Brayelin Martinezová.

10:5
    Rodriguesová tentokrát míjí. Brazilský náskok tedy nyní činí pět bodů.

10:6
    A tentokrát zachybovala i Caixetaová. Dominikánská republika se pomalu začíná přibližovat.

10:7
    Po dalším úspěšném útoku Brayelin Martinezové a čtvrtém bodů hostů v řadě už je to pouze o tři.

10:7

11:7
    Po svém oddechovém čase už se Brazilky znovu probraly a zásluhou Bragaové Guimaraesové zvyšují svůj náskok.

12:7
    A znovu. Tentokrát uspěla da Silvaová.

13:7
    Dominikánská to opět začíná protékat mezi prsty. Nyní nenalezly odpověď na útok Caixetaové.

13:8
    Tříbodovou sérii soupeře přerušila úspěšnou smečí Peñaová.

13:9
    Nyní je to o čtyři body. Znovu se prosadili Peñaová.

14:9
    Brazilky si však stále udržují pod sebou nějaký ten prostor. Nyní své ofenzivní schopnosti předvedla da Silvaová.

14:10
    Meijaová však nehodlá nic vzdávat a Dominikánky zatím nemají ještě nic ve druhé sadě ztraceno.

15:10
    Stále je však mezera poměrně velká...

16:10
    Přímý bod Guimaraesové z podání.

17:10
    Úspěšný útok Caixetaové znamená sedmibodové vedení Brazílie a také nutí soupeřky k oddechovému času.

17:11
    Gonzálezová po time-outu svého týmu dokázala prostřelit blok da Silvaové.

18:11
    Podobné se ovšem povedlo i Bragaové Guimaraesové, která zase překonala Meijaovou.

18:12
    Brayelin Martinezová upravuje skóre na šestibodový rozdíl, stále je to však mnoho.

19:12
    Caixetaová pomalu přibližuje svůj tým zisku druhého setu. Konec však stále ještě není.

20:12
    Nevím, co by se ale muselo stát, aby to Brazilky už nedotáhly. Nyní se v útoku úspěšně předvedla Montibellerová.

20:13
    Jineiry Martinezová ještě snižuje.

21:13
    Gonzálezová se dopustila chyby na podání.

21:14
    Brayelin Martinezová nyní zakončila souhru svého týmu přesnou smečí.

22:14
    Peñaová byla zablokována Montibellerovou a Brazílii už chybí jen tři body.

22:15
    De Oliveiraová pokazila servis.

23:15
    Guimaraesová po kratší odmlce zaútočila a neuspěla. Nebo nejdřív to tak vypadalo. Po challengi se však zjistilo, že blok se míče dotkl. Bod tedy pro Brazílii.

23:16
    Peñaová ještě odmítá setboly soupeřek. Bude to však pro Dominikánky snad nadlidský úkol.

24:16
    Ratzkeová už ovšem setboly pro svůj tým vybojovala. Kolikátý z nich Brazílie dokáže využít?

24:17
    Ten první určitě ne, protože jej právě dokázala odvrátit svým útokem Gonzálezová.

25:17
    Ten druhý už ovšem ano. Fernanda Rodriguesová zakončila souhru svého týmu přesnou smečí a Brazílie tak vyrovnává na 1:1.

Ve druhém setu se už Brazilky probudily a prakticky od jeho začátku měly poměrně velký náskok. Nakonec set dovedly bez problémů do úspěšného konce a stav je tak srovnaný 1:1.

0:0
    Začal třetí set.

1:0
    Rodriguesová po uzavření druhého setu otevírá bodově i ten druhý.

1:1
    Jineiry Martinezová však rychle vyrovnává.

2:1

2:2
    Je opět srovnáno. Úvod do třetího setu je zatím vyrovnanější.

2:3
    Marteová nyní svým útokem otáčí skóre.

3:3
    De Oliveiraová ovšem rychle odpovídá a znovu srovnává.

4:3
    Další obrat ve skóre zajistila svou smečí Rodriguesová.

4:4
    Peñaová pro změnu zajistila další vyrovnání.

5:4
    De Olveiraová úspěšnou se svou smečí a je to tak 5:4 pro Brazilky.

5:5
    Peñaová však podruhé v řadě přispěchala s rychlou a efektivní odpovědí.

6:5
    Teď se týmy v zisku bodů střídají. Po útoku da Silvaové znovu vedou Brazilky.

6:6
    A do třetice úspěšná Peñaová.

7:6
    A znovu da Silvaová. Nyní je to doslova jako na houpačce.

8:6
    Brazílie zásluhou Fernandy Rodriguesové konečně trochu svému soupeři odskakuje.

9:6
    A po delší době se ukázala také Guimaraesová a je to o tři body.

9:7
    Brayelin Martinezová však nechce pustit Brazilky do nějakého většího trháku.

9:8
    A její jmenovkyně Jineiry Martinezová navíc opět snižuje na rozdíl jediného bodu.

10:8
    Vyrovnání ovšem odmítla svou úspěšnou smečí da Silvaová.

11:8
    Nyní da Silvaová dokonce zapisuje přímý bod z podání.

11:9
    Vzápětí ovšem stejná volejbalistka na servisu naopak chybuje.

12:9
    Rodriguesová opět úspěšná a její tým tak nyní vede o tři body.

13:9
    De Oliveiraová navyšuje vedení svého týmu už na čtyři body.

14:9
    A další povedený útok de Oliveiraové. Brazilky se svým soupeřkám nyní trochu trhly a mezera je pětibodová.

14:9
    Oddechový čas pro hosty.

15:9
    Gonzálezová byla zablokována Rodriguesovou a pro hráčky Dominikánská republiky to už znovu začíná vypadat poměrně bídně.

16:9
    Po chybě Peñaové už je rozdíl opět sedmibodový. Začíná to připomínat přechozí set.

16:10
    Brayelin Martinezová snižuje. Brazilky však mají třetí sada stále plně pod kontrolou.

17:10
    Po úspěšném útoku Caixetaové navíc už znovu vedou rozdílem sedmi bodů.

17:11
    Jineiry Martinezová a je to 17:11.

17:12
    Guimaraesová nyní zachybovala v útoku a dává soupeřkám šanci se znovu o něco bodově přiblížit.

18:12
    De Oliveiraová se ovšem snaží smést jakékoli pochyby ze stolu...

19:12
    takhle to půjde, protože si nyní navíc připsala přímý bod ze servisu.

20:12
    A znovu eso de Oliveiraové!

20:12

21:12
    Chyba Peñaové v útoku...

22:12
    A teď pro změnu chybovala její spoluhráče de la Cruzová. Třetí set bude mít bezpochyby jasného vítěze.

22:13
    Meijaová už si poradila lépe a zaskórovala, rozdíl je ovšem opravdu propastný.

23:13
    Da Silvaová v útoku úspěšná a Brazílie tak chybí už pouze dva body.

24:13
    Po přesné smeči Guimaraesové mají Brazilky k dispozici královské množství setbolů.

25:13
    Konec druhého setu přichází už nyní. De la Cruzová pokazila útok a Brazílie tak obrací stav na sety z 0:1 na 2:1.

Třetí set byl zatím nejjednoznačnější záležitost zápasu. Brazilky jej ovládly poměrem 25:13. Uvidíme, zda se Dominikánky ještě znovu vzchopí, nebo to podobně bude vypadat i v setu čtvrtém.

0:0
    Začal čtvrtý set.

1:0
    Da Silvaová otevírá úspěšným útokem bodovou listinu čtvrtého setu.

2:0
    Druhý bod svého týmu zařídila Fernanda Rodriguesová, která zablokoval smeč Gonzálezové.

2:1
    Tentokrát už Gonzálezová ale dokázala uspět a snižuje tak na rozdíl jednoho bodu.

3:1
    Fernanda Rodriguesová přidává bod z úspěšného útoku. Její tým tak vstoupil dobře do čtvrté sady.

3:2
    Tentokrát ovšem tahounka brazilské reprezentace zachybovala a opět je to tak o jeden bod.

3:3
    A po chybě další důležité hráčky Guimaraesové je už vyrovnáno.

3:4
    Třetí bod Dominikánské republiky za sebou znamená obrat ve skóre. Postarala se o něj blokem Peñaová.

3:5
    Vzápětí stejná hráčky dobře zaútočila a její tým tak vede o dva body.

4:5
    Brazilky by však neradily nechaly soupeřky nějak více nadechnout. Na dostřel svůj tým dostala Rodriguesová.

4:6
    Jinairy Martinezová ovšem udržuje svůj tým i nadále ve vedení.

5:6
    Je to ovšem i nadále prakticky vyrovnané. Nyní se prosadila Bragaová Guimaraesová.

5:7
    Peñaová boduje a Dominikánky jsou evidentně zpátky. Po dvou nepovedených setech nyní dávají Brazílii opět zabrat.

5:8
    Brayelin Martinezová úspěšně zaútočila a rozdíl je tak už tříbodový.

5:9
    A znovu byla stejná volejbalistka úspěšná. Brazílie by měla pomalu začít být ve čtvrtém setu na poplach.

5:9

5:10
    Ani time-out Brazílii zatím nepomohl, protože Gonzálezová zvyšuje náskok svého týmu už na pět bodů.

6:10
    Konečně se Brazilky dočkaly. Provaz soupeřek přetrhla svou smečí Caixetaová.

7:10
    Carneirová si připisuje přímý bod z podání.

7:11
    Brayelin Martinezová blokuje smeč Caixetaové a Dominikánská republika si stále udržuje náskok.

8:11
    Fernanda Rodriguesová přibližuje svůj tým na tři body.

9:11
    A teď už je to pouze o dva. Blokem se prosadila da Silvaová.

9:12
    Na dostřel se ale Brazilky dostat nedokázaly. Brayelin Martinezová totiž úspěšně zaútočila.

10:12
    Náskok už ale o něco tenčí. Rodriguesová znovu úspěšná a je to opět o dva body.

10:13
    Brayelin Martinezová nyní zachybovala a Brazílie tak už ztrácí pouze jediný bod. Tak nakonec není, protože po přezkoumání u videa se zjistilo, že se brazilský blok dotkl míče.

11:13
    Fernanda Rodrigues snižuje na rozdíl dvou bodů.

11:14
    Ratzkeová pokazila podání.

12:14
    Fernanda Rodriguesová nyní dává šanci Brazilek. Většinu jejich bodů v posledních minutách zařizuje ona.

12:15
    Ovšem to nestačí. Nyní totiž Rodriguesová opět navyšuje rozdíl na tři body.

13:15
    Guimaraesová se nyní přidala a tentokrát získala pro svůj tým bod ona.

13:16
    Rozdíl je však i nadále stejný, protože nyní zaskórovala Peñaová. Brazílie ztrácí tři body.

13:17
    Bude to ale jistě ještě boj. Týmy se teď střídají v zisku bodů. Naposledy uspěla Guimaraesová. Tak zase ne. Dominikánky jsou zatím hodně úspěšně s challengemi. Nyní jim to totiž zase vyšlo

14:17
    Brazílie se však určitě nevzdává a opět snižuje na rozdíl tří bodů.

15:17
    Jineiry Martinezová kazí podání a už je to tak znovu pouze o dva body.

15:18
    Brayelin Martinezová navyšuje náskok týmu Dominikánské republiky.

16:18
    Fernanda Rodrigues ale opět snižuje na rozdíl dvou bodů.

17:18
    Gonzálezová kazí útok a je to tak už pouze o bod.

18:18
    Brazilky se konečně dočkaly a vyrovnávají stav čtvrtého setu! Postarala se o to svým dalším úspěšným útokem Fernanda Rodriguesová. Dominikánská republika na to reaguje oddechovým časem.

18:19
    Brayelin Martinezová ovšem vrací svůj tým do vedení. Bude to zajímavý závěr zápasu.

19:19
    De Oliveiraová vyrovnává úspěšnou smečí.

19:20
    Gonzálezová byla ovšem znovu přesná v útoku. Teď to bude kdo s koho.

20:20
    Znovu vyrovnáno a kdo jiný než Fernanda Rodriguesová zakončil útok.

21:20
    A znovu Fernanda Rodriguesová. Brazílie se po dlouhé době dostává do vedení!

21:20

21:21
    Nyní ovšem Rodriguesová pokazila servis.

22:21
    De Oliveiraová v útoku svou smečí uspěla a Brazílie je tak opět o malý krůček blíž.

22:22
    Opět vyrovnáno po útoku Brayelin Martinezové.

22:23
    Guimaraesová chybuje v útoku a nyní jsou pro změnu ve vedení reprezentantky Dominikánské republiky.

23:23
    Nyní se ovšem chyby dopustila i na druhé straně Brayelin Martinezová.

23:24
    Nejprve to vypadala, že si setbol a zároveň mečbol vybojovala Brazílie, ovšem není tomu tak. Guimaraesová totiž po přezkoumání poslala míč do autu!

23:25
    Čtvrtý set končí, ale zápas stále ještě ne! Dramatickou koncovku totiž ovládly hráčky Dominikánské republiky. Eve Mejiaová zablokoval smeč a čeká nás tak tie-break.

0:0
    Začal pátý set.

1:0
    První bod rozhodující sady zajistila Brazílii Caixetaová.

1:1
    Brayelin Martinezová ovšem odpovídá stejnou měrou a je tak vyrovnáno.

2:1
    Vedení Brazílii navrací da Silvaová.

2:2
    I úvod tie-breaku je zatím vyrovnaný. Na 2:2 skóre posunula Brayelin Martinezová.

3:2
    Gonzálezová kazí servis.

3:3
    Fernanda Rodriguesova zase vzápětí kaz svou smeč. Takže skóre je opět nerozhodné.

4:3
    Střídání v zisku bodů pokračuje. Nyní se prosadila de Oliveiraová a na řadě tak je Dominikánská republika.

4:4
    A ta tak také učinila. O čtvrtý bod svého týmu se postarala Brayelin Martinezová.

4:5
    Dominikánky poprvé v rozhodující sadě ve vedení. Do něj je poslala svou chybou při útočení de Oliveiraová.

4:6
    A další brazilské zaváhání. Tentokrát v podání Caixetaové.

5:6
    Tandera Caixetaová svou chybu hned vzápětí napravuje a snižuje na rozdíl jednoho bodu.

6:6
    A po úspěšné smeči Guimaraesové je už znovu skóre vyrovnané. Bude to jistě drama.

7:6
    Třetí bod v řadě pro brazilskou reprezentaci přišel po chybném útoku Peñaové.

7:7
    Svůj hubený náskok ale Brazilky rychle ztratily. Postarala se o to soupeřka Marteová.

8:7
    Fernanda Rodriguesová však svému týmu vedení navrací. Podaří se Brazílii jej tentokrát navýšit?

8:8
    Nepodaří a naopak je opět vyrovnáno. V útoku totiž opět ukázala svůj um Gonzálezová.

9:8
    Peñaová chybuje na servisu.

9:9
    Caixetaová na druhé straně pro změnu kazí útok. Zatím nevidíme světlo na konci tunelu.

10:9
    Tu výhodu kroku vpřed má momentálně Brazílie, které vede o bodík po přesné smeči Guimaraesové.

10:10
    Jineiry Martinezová ovšem skóre znovu srovnává. Je to opravdu velmi vyrovnané.

11:10
    De Oliveiraová zaútočila a dočkala se dalšího brazilského bodu. Ta se tak opět nachází v jednobodovém vedení.

12:10
    Teď stejná volejbalistka úspěšně zablokovala soupeřku a Brazílie tak vede o dva body! Dominikánská republika si vzápětí bere oddechový čas.

12:11
    Jineiry Martinezová propálila de Oliveiraovou a rozdíl je tak momentálně nejmenší možný.

13:11
    Ovšem Guimaraesová vrací svým povedeným útokem svůj tým do náskoku. Brazílie tak je momentálně vítězství o něco blíže.

13:11

14:11
    Peñaová po oddechovém čase chybuje a jsou tu tak mečboly pro Brazílii!

14:12
    První z nich odvrací svým úspěšným útokem opět Jineiry Martinezová.

14:12

15:12
    Utkání je u konce! Druhý mečbol Brazílie dokázala úspěšným útokem proměnit Gabriela Bragaová Guimaraesová a její tým tak vítězí po velká bitvě 3:2 na sety.

Konec zápasu

Zápas mezi volejbalistkami Brazílie a Dominikánské republiky nabídl pětisetovou bitvu. Ve dvou setech byly Brazilky naprosto dominantní, ten první a čtvrtý ale po vyrovnaném souboji ztratily. Rozhodnout tak musel tie-break, ve kterém byla Brazílie úspěšnější a ovládla jej poměrem 15:12.

Ode mne je to pro teď vše. Brzy ale začíná souboj mezi Jižní Koreou a Keňou. (15:21:57)