Přehled událostí na LOH Tokio 2020 - 7. den | (kon.) |
Jezdecká všestrannost (týmy a jednotlivci) | (kon.) |
Nad 78 kg - eliminace a čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | Nad 100 kg - eliminace a čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Nad 78 kg - opravy, semifinále a finále (ženy) | Vítěz: A. Soneová (JPN) (kon.) | | | Nad 100 kg - opravy, semifinále a finále (muži) | Vítěz: L. Krpálek (CZE) (kon.) |
K1 - semifinále a finále (muži) | Vítěz: J. Prskavec (CZE) (kon.) |
Skif - finále E/F (muži) | (kon.) | | | Skif - finále E/F (ženy) | (kon.) |
Skif - finále D (ženy) | Vítěz: F. Chowová (TTO) (kon.) | | | Skif - finále D (muži) | Vítěz: V. Jakovlev (KAZ) (kon.) |
Skif - finále B/C (ženy) | (kon.) | | | Skif - finále B/C (muži) | (kon.) |
Skif - finále (ženy) | Vítěz: E. Twiggová (NZL) (kon.) | | | Skif - finále (muži) | Vítěz: S. Ntouskos (GRE) (kon.) |
Osma - finále (ženy) | Vítěz: Kanada (kon.) | | | Osma - finále (muži) | Vítěz: Nový Zéland (kon.) |
100m motýlek - semifinále (muži) | (kon.) | | | 200m prsa - finále (ženy) | Vítěz: T. Schoenmakerová (RSA) (kon.) |
200m znak - finále (muži) | Vítěz: J. Rylov (ROC) (kon.) | | | 100m volný styl - finále (ženy) | Vítěz: E. McKeonová (AUS) (kon.) |
200m polohový závod - finále (muži) | Vítěz: Wang Šun (CHN) (kon.) | | | 200m znak - semifinále (ženy) | (kon.) |
50m volný styl - rozplavby (muži) | (kon.) | | | 50m volný styl - rozplavby (ženy) | (kon.) |
1500m volný styl - rozplavby (muži) | (kon.) | | | 4 x 100m polohový závod - rozplavby (ženy) | (kon.) |
4 x 100m polohový závod - rozplavby (muži) | (kon.) |
Pistole 25 m - kvalifikace (ženy) | Vítěz: A. Kostadinovová (BUL) (kon.) | | | Pistole 25 m - finále (ženy) | Vítěz: V. Bacaraškinová (ROC) (kon.) |
Jednotlivci - osmifinále (ženy) | (kon.) | | | Jednotlivci - ČF, SF a F (ženy) | Vítězka: Anová (kon.) |
Celodenní liveblog | (kon.) |
Dvouhra (muži) - o 3. místo a finále | Vítěz: Ma Lung (CHN) (kon.) |
57 - 60 kg: Dopolední program (ženy) | (kon.) | | | 64 - 69 kg: Dopolední čtvrtfinále (ženy) | (kon.) |
63 - 69 kg: Dopolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) | | | 75 - 81 kg: Dopolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
81 - 91 kg: Dopolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) | | | 57 - 60 kg: Odpolední program (ženy) | (kon.) |
64 - 69 kg: Odpolední čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | 63 - 69 kg: Odpolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
75 - 81 kg: Odpolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) | | | 81 - 91 kg: Odpolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Individuální závod - semifinále (muži) | (kon.) | | | Individuální závod - semifinále (ženy) | (kon.) |
Individuální závod - finále (muži) | Vítěz: N. Kimmann (NED) (kon.) | | | Individuální závod - finále (ženy) | Vítěz: B. Shrieverová (GBR) (kon.) |
Celodenní přehled | (kon.) |
3m prkno - předkolo (ženy) | (kon.) |
Kord, družstva (muži) | Vítěz: Japonsko (kon.) |
Soutěž žen | Vítěz: Süe-jing Ču (CHN) (kon.) |
Dopolední skupinové zápasy | (kon.) | | | O umístění a čtvrtfinále | (kon.) |
Austrálie - Španělsko | 1:1 (kon.) | | | Kanada - Jižní Afrika | 4:4 (kon.) |
Japonsko - Indie | 3:5 (kon.) | | | Argentina - Nový Zéland | 4:1 (kon.) |
Německo - Nizozemsko | 3:1 (kon.) | | | Belgie - Velká Británie | 2:2 (kon.) |
Jižní Afrika - Německo | 1:4 (kon.) | | | Irsko - Indie | 0:1 (kon.) |
Jihoafrická republika – Nizozemsko | 1:33 (kon.) | | | USA – ROC | 18:5 (kon.) |
Japonsko – Maďarsko | 13:17 (kon.) | | | Španělsko – Austrálie | 15:9 (kon.) |
konec
Soutěž žen
Vítěz: Süe-jing Ču (CHN)
Komentáře nejsou k dispozici.
Výsledky finále
1. Süe-jing Ču (CHN) 56,635
2. Ling-ling Liou (CHN) 56,350
3. Bryony Pageová (GBR) 55,735
4. Rosannagh MacLeannanová (CAN) 55,460
5. Megu Ujamaová (JPN) 54,655
6. Nicole Ahsingerová (USA) 54,350
7. Susana Kočesoková (ROC) 54,290
8. Dafne Navarroová Lozaová (MEX) 48,345
Výsledky kvalifikace
1. Ling-ling Liou (CHN) 105,470 Q
2. Süe-jing Ču (CHN) 105,300 Q
3. Bryony Pageová (GBR) 104,660 Q
4. Rosannagh MacLeannanová (CAN) 104,435 Q
5. Megu Ujamaová (JPN) 103,585 Q
6. Susana Kočesoková (ROC) 102,790 Q
7. Nicole Ahsingerová (USA) 102,110 Q
8. Dafne Navarroová Lozaová (MEX) 99,850 Q
9. Malak Hamzaová (EGY) 94,720
10. Madaline Davidsonová (NZL) 93,140
11. Jana Lebedavová (ROC) 71,805
12. Lea Labrousseová (FRA) 68,085
13. Hikaru Moriová (JPN) 63,775
14. Samntha Smithová (CAN) 59,545
15. Laura Gallagherová (GBR) 53,335
16. Jessica Pickeringová (AUS) 34,190
Startovní listina
Jessica Pickeringová (AUS)
Susana Kočesoková (ROC)
Süe-jing Ču (CHN)
Jana Lebedavová (ROC)
Ling-ling Liou (CHN)
Bryony Pageová (GBR)
Rosannagh MacLeannanová (CAN)
Hikaru Moriová (JPN)
Madaline Davidsonová (NZL)
Lea Labrousseová (FRA)
Dafne Navarroová Lozaová (MEX)
Malak Hamzaová (EGY)
Nicole Ahsingerová (USA)
Laura Gallagherová (GBR)
Megu Ujamaová (JPN)
Samntha Smithová (CAN)
1. Süe-jing Ču (CHN) 56,635
2. Ling-ling Liou (CHN) 56,350
3. Bryony Pageová (GBR) 55,735
4. Rosannagh MacLeannanová (CAN) 55,460
5. Megu Ujamaová (JPN) 54,655
6. Nicole Ahsingerová (USA) 54,350
7. Susana Kočesoková (ROC) 54,290
8. Dafne Navarroová Lozaová (MEX) 48,345
Výsledky kvalifikace
1. Ling-ling Liou (CHN) 105,470 Q
2. Süe-jing Ču (CHN) 105,300 Q
3. Bryony Pageová (GBR) 104,660 Q
4. Rosannagh MacLeannanová (CAN) 104,435 Q
5. Megu Ujamaová (JPN) 103,585 Q
6. Susana Kočesoková (ROC) 102,790 Q
7. Nicole Ahsingerová (USA) 102,110 Q
8. Dafne Navarroová Lozaová (MEX) 99,850 Q
9. Malak Hamzaová (EGY) 94,720
10. Madaline Davidsonová (NZL) 93,140
11. Jana Lebedavová (ROC) 71,805
12. Lea Labrousseová (FRA) 68,085
13. Hikaru Moriová (JPN) 63,775
14. Samntha Smithová (CAN) 59,545
15. Laura Gallagherová (GBR) 53,335
16. Jessica Pickeringová (AUS) 34,190
Startovní listina
Jessica Pickeringová (AUS)
Susana Kočesoková (ROC)
Süe-jing Ču (CHN)
Jana Lebedavová (ROC)
Ling-ling Liou (CHN)
Bryony Pageová (GBR)
Rosannagh MacLeannanová (CAN)
Hikaru Moriová (JPN)
Madaline Davidsonová (NZL)
Lea Labrousseová (FRA)
Dafne Navarroová Lozaová (MEX)
Malak Hamzaová (EGY)
Nicole Ahsingerová (USA)
Laura Gallagherová (GBR)
Megu Ujamaová (JPN)
Samntha Smithová (CAN)
Martina Martinková