Ostrava – Zlín | 5:1 (kon.) | | | Slovácko – Č. Budějovice | 1:0 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Plzeň | 1:2 (kon.) |
Sparta B – Prostějov | 4:0 (kon.) | | | Varnsdorf – Žižkov | 2:1 (kon.) | | | Vlašim – Chrudim | 4:1 (kon.) |
Brno – Opava | 2:1 (kon.) |
Zlaté Moravce – Žilina | 0:1 (kon.) | | | Senica – Trnava | 2:1 (kon.) | | | Dunajská Streda – L. Mikuláš | 3:1 (kon.) |
Příbram B – Povltavská | 4:2 (kon.) | | | Admira Praha – Slavia B | 1:1 (kon.) | | | Karlovy Vary – Hostouň | 0:0 (kon.) |
Hr. Králové B – Ml. Boleslav B | 0:1 (kon.) | | | Chlumec n/C – Jablonec B | 1:1 (kon.) | | | Pardubice B – Brozany | 2:1 (kon.) |
Zápy – Dukla B | 2:0 (kon.) |
Olomouc B – Ostrava B | 3:3 (kon.) | | | Uničov – FKM Vysočina Jihlava | 1:1 (kon.) | | | Zlín B – Vrchovina | 2:0 (kon.) |
Petržalka – Dubnica | 3:0 (kon.) |
Hajduk Split – Šibenik | 1:0 (kon.) | | | Dinamo Záhřeb – Rijeka | 3:3 (kon.) | | | Osijek – Slaven Belupo | 0:0 (kon.) |
Warta Poznaň – Pogoň | 1:1 (kon.) | | | Cracovia – Śląsk | 1:2 (kon.) | | | Jagiellonia – Raków | 3:0 (kon.) |
konec
FC Zlín B
2:0
(1:0)
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
Michal Raška
Branky:
18. Čanturišvili, 65. Bobčík
Rozhodčí: Řezníček – Volek, Poláček
Diváci:
Karty: 30. Bobčík (ZLB), 83. Kulíšek (ZLB) – 47. Duda (VRC)
Neproměněná penalta:
FC Zlín B:
Šiška – Němeček, Jura, Slovák, Kulíšek, Pafka (C), Bobčík, Mlýnek M., Čanturišvili, Číž (75. Lehký), Hrdlička (85. Strachoň)
Náhradníci: Bachůrek – Hellebrand, Mlýnek V., Lehký, Uhřík, Strachoň, Pobořil
Trenér:
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě: Šmída – Černý, Hekerle (67. Bača), Smetana (46. Vícha), Trojánek, Duda, Michal (C) (67. Sytař), Svoboda (55. Boušek), Chloupek (55. Partl), Holman, Duba
Náhradníci: Doležal – Bača, Vícha, Boušek, Partl, Sytař
Trenér:
Náhradníci: Bachůrek – Hellebrand, Mlýnek V., Lehký, Uhřík, Strachoň, Pobořil
Trenér:
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě: Šmída – Černý, Hekerle (67. Bača), Smetana (46. Vícha), Trojánek, Duda, Michal (C) (67. Sytař), Svoboda (55. Boušek), Chloupek (55. Partl), Holman, Duba
Náhradníci: Doležal – Bača, Vícha, Boušek, Partl, Sytař
Trenér:
Rozhodčí: Řezníček – Volek, Poláček
Diváci:
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Michal, přichází Sytař.
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Chloupek, přichází Partl.
FC Fastav Zlín B: Šiška – Němeček, Jura, Slovák, Kulíšek, Pafka (C), Bobčík, Mlýnek M., Čanturišvili, Číž, Hrdlička
Náhradníci: Bachůrek – Hellebrand, Mlýnek V., Lehký, Uhřík, Strachoň, Pobořil
SFK Vrchovina: Šmída – Černý, Hekerle, Smetana, Trojánek, Duda, Michal (C), Svoboda, Chloupek, Holman, Duba
Náhradníci: Doležal – Bača, Vícha, Boušek, Partl, Sytař
Rozhodčí: Řezníček – Volek, Poláček.