Rusko – Finsko 5:2 (kon.) | Německo – Švédsko 3:5 (kon.) | Česko – Švýcarsko 3:0 (kon.)
Slovensko – USA 5:2 (kon.)
konec
Slovensko
5:2 (3:0, 1:2, 1:0)
USA
Pondělí 02.08.2021, 19:00 • ZŠ Piešťany - Easton Aréna • Hlinka Gretzky Cup • Skupina B
Partner:
  43:37 Dalibor DVORSKÝ - 5:2
   
  43:37
  Slovensko právě vstřelilo branku!
  Třetí využitá přesilová hra domácího celku! Slovensko totiž rychle zavezlo kotouč do útočného pásma, o což se postaral Mešár. Po rychlé souhře měl palebnou pozici DALIBOR DVORSKÝ, který střelou bez přípravy prostřelil brankáře. Asistence: Peter Repčík, Filip Mešár.
  34:56 Jonah AEGERTER - 4:2
   
  34:56
  Spojené státy právě vstřelily branku!
  Ono to bude ještě hodně zajímavé! Po přetlačované u mantinelu jsme sledovali nahrávku na zcela osamoceného JOHANA AEGERTERA, který se dostal před brankáře Eliáše, na kterého vyzrál bekhendovým zakončením pod břevno. Asistence: Quinn Finley.
  25:45 Zam PLANTE - 4:1
   
  25:45
  Spojené státy právě vstřelily branku!
  Je tu první americká trefa! Slovensko se dostalo pod velký tlak, nakonec prošla zdánlivě nenápadná rána. O tu se od levého kruhu postaral obránce ZAM PLANTE, jehož rána nakonec prostřelila Eliáše, který ale nemá čisté svědomí. Asistence: Vinny Borgesi.
  21:10 Dalibor DVORSKÝ - 4:0
   
  21:10
  Slovensko právě vstřelilo branku!
  Slovensko využívá druhou přesilovou hru! Američané se dostali pod obrovský tlak, po nepřesné ráně se k volnému kotouči dostal Repčík, který ho ihned poslal před branku, kde se zjevil DALIBOR DVORSKÝ. Ten se štěstím procedil puk za Szyszku.
  Asistence: Peter Repčík, Šimon Nemec.
  03:12 Juraj SLAFKOVSKÝ - 3:0
   
  03:12
  Slovensko právě vstřelilo branku!
  Třetí šance Slovenska, třetí branka! Szyszka je na ručník! JURAJ SLAFKOVSKÝ si totiž pohrál s protihráčem a dostal se tak do samostatného úniku, ve kterém si doslova vychutnal brankáře Szyszku, který zřejmě bude střídat.
  01:46 Dalibor DVORSKÝ - 2:0
   
  01:46
  Slovensko právě vstřelilo branku!
  Domácí jdou do dvoubrankového vedení! Hlavní sudí signalizoval vyloučení a USA se stačilo pouze dotknout kotouče. Místo toho u bližší tyče zakončoval DALIBOR DVORSKÝ, který o beton překonal brankáře. Do akce se dostalo také video, branka ovšem platí. Asistence: Ondřej Molnár.
  00:41 Peter REPČÍK - 1:0
   
  00:41
  Slovensko právě vstřelilo branku!
  Slovenská reprezentace využívá přesilovou hru! Sledovali jsme kombinaci v útočném pásmu, při které od pravého kruhu pálil Slafkovský. Szyszka vyrážel pouze před sebe, kde byl s úspěšnou dorážkou připraven PETER REPČÍK. Asistence: Juraj Slafkovský, Filip Mešár.

  David Suchý

  Branky a nahrávky: 1. Repčík (Slafkovský, Mešár), 2. Dvorský (Molnár), 4. Slafkovský, 22. Dvorský (Repčík, Nemec), 44. Dvorský (Repčík, Mešár) – 26. Plante (Borgesi), 35. Aegerter (Finley)


  Slovensko: Eliáš (Jurčák) – Moško, Nemec, Nátny, Štrbák, Kmec, Žabka, Krakovský, Nahálka – Mešár, Repčík, Slafkovský – Sýkora, Petrovský, Žlnka – Čiernik, Dvorský, Molnár – Kopecký, Suchý, Honzek.
  USA: Szyszka (McNicholas) – Livanavage, Brzustewicz, Borgesi, Healey, Dorrington, Bocharov, Rinzel, Ali – Hayes, Abraham, Plante – Aegerter, Lund, DeAngelo – Knuble, Clark, Laylin – Steenari, Finley.

  Rozhodčí: Baluška, Konc – Kacej, Synek
  bahis siteleri