Tlačová konferencia ŠK Slovan Bratislava | (kon.) | | | Představení novinek na Nova Sport | (kon.) |
Tlačová konferencia MŠK Žilina | (kon.) |
Přehled událostí na LOH Tokio 2020 - 12. den | (kon.) |
K1 200 m - rozjížďky a čtvrtfinále (muži) | (kon.) | | | C1 200 m - rozjížďky a čtvrtfinále (ženy) | (kon.) |
K1 500 m - rozjížďky a čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | K2 1000 m - rozjížďky a čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
1. kolo (ženy) | (kon.) |
Parkurové skákání - jednotlivci (finále) | Vítěz: B. Maher (GBR) (kon.) |
Lezení na rychlost - kvalifikace (ženy) | Vítěz: A. Miroslawová (POL) (kon.) | | | Bouldering - kvalifikace (ženy) | Vítěz: J. Garnbretová (SLO) (kon.) |
Lezení na obtížnost - kvalifikace (ženy) | Vítěz: So Čä-hjun (KOR) (kon.) |
Celodenní program | (kon.) |
Nad 109 kg (muži) | Vítěz: P. Nagy (HUN) (kon.) | | | Nad 109 kg - finále (muži) | Vítěz: L. Talachadze (GEO) (kon.) |
Týmy (ženy) - semifinále | Čína - Německo 3:0 (kon.) | | | Týmy (muži) - semifinále | Čína - Jižní Korea 3:0 (kon.) |
Týmy (muži) - semifinále | Japonsko - Německo 2:3 (kon.) |
48 - 51 kg: Semifinále (ženy) | (kon.) | | | 64 - 69 kg: Semifinále (ženy) | (kon.) |
Nad 91 kg: Semifinále (muži) | (kon.) | | | 75 - 81 kg: Finále (muži) | Vítěz: A. López (CUB) (kon.) |
Celodenní přehled | (kon.) |
10m věž - předkolo (ženy) | (kon.) |
Dvojice - finále | Vítěz: ROC (kon.) |
Řecko-římský do 67 kg - opravy | (kon.) | | | Řecko-římský do 87 kg - opravy | (kon.) |
Volný styl do 62 kg - opravy (ženy) | (kon.) | | | Volný styl do 57 kg - OF a ČF (muži) | (kon.) |
Volný styl do 86 kg - OF a ČF (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 57 kg - OF a ČF (ženy) | (kon.) |
Volný styl do 57 kg - semifinále (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 86 kg - semifinále (muži) | (kon.) |
Volný styl do 57 kg - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Řecko-římský do 67 kg - finále | Vítěz: M. Geraei (IRI) (kon.) |
Řecko-římský do 87 kg - finále | Vítěz: Z. Belenjuk (UKR) (kon.) | | | Volný styl do 62 kg - finále (ženy) | Vítěz: J. Kawajová (JPN) (kon.) |
Nizozemsko – Velká Británie | 5:1 (kon.) | | | Argentina – Indie | 2:1 (kon.) |
USA – Španělsko | 8:11 (kon.) | | | Řecko – Černá Hora | 10:4 (kon.) |
Itálie – Srbsko | 6:10 (kon.) | | | Maďarsko – Chorvatsko | 15:11 (kon.) |
Park - kvalifikace a finále (ženy) | S. Josozumiová (JPN) (kon.) |
10 km (muži) | (kon.) |
konec
K1 200 m - rozjížďky a čtvrtfinále (muži)
Daniel Fekets
Startovní listina
1. rozjížďka
2. Kohl Tamarua-Horton (COK)
3. Jevgenij Lukancov (ROC)
4. Saul Craviotto (ESP)
5. Petter Menning (SWE)
6. Rudolf Williams (SAM)
2. rozjížďka
2. Momen Mahran (EGY)
3. Kolos Csizmadia (HUN)
4. Carlos Arevalo (ESP)
5. Liam Heath (GBR)
6. Nicholas Matveev (CAN)
3. rozjížďka
2. Mark de Jonge (CAN)
3. Gwanghee Cho (KOR)
4. Sandor Totka (HUN)
5. Roberts Akmens (LAT)
6. Momotaro Matsušita (JPN)
4. rozjížďka
2. Oleg Gusev (ROC)
3. Yang Xiaoxu (CHN)
4. Maxime Beaumont (FRA)
5. Manfredi Rizza (ITA)
6. Bojan Zdelar (SRB)
5. rozjížďka
2. Tuva'a Clifton (SAM)
3. Rubén Rezola (ARG)
4. Strahinja Stefanovič (SRB)
5. Mindaugas Maldonis (LTU)
6. Amado Cruz (BIZ)
1. čtvrtfinále
2. Momotaro Matsušita (JPN)
3. Kohl Tamarua-Horton (COK)
4. Yang Xiaoxu (CHN)
5. Mindaugas Maldonis (LTU)
6. Momen Mahran (EGY)
2. čtvrtfinále
3. Mark de Jonge (CAN)
4. Jevgenij Lukancov (ROC)
5. Liam Heath (GBR)
6. Rudolf Williams (SAM)
7. Bojan Zdelar (SRB)
3. čtvrtfinále
3. Tuva'a Clifton (SAM)
4. Oleg Gusev (ROC)
5. Gwanghee Cho (KOR)
6. Nicholas Matveev (CAN)
7. Amado Cruz (BIZ)
1. rozjížďka
2. Kohl Tamarua-Horton (COK)
3. Jevgenij Lukancov (ROC)
4. Saul Craviotto (ESP)
5. Petter Menning (SWE)
6. Rudolf Williams (SAM)
2. rozjížďka
2. Momen Mahran (EGY)
3. Kolos Csizmadia (HUN)
4. Carlos Arevalo (ESP)
5. Liam Heath (GBR)
6. Nicholas Matveev (CAN)
3. rozjížďka
2. Mark de Jonge (CAN)
3. Gwanghee Cho (KOR)
4. Sandor Totka (HUN)
5. Roberts Akmens (LAT)
6. Momotaro Matsušita (JPN)
4. rozjížďka
2. Oleg Gusev (ROC)
3. Yang Xiaoxu (CHN)
4. Maxime Beaumont (FRA)
5. Manfredi Rizza (ITA)
6. Bojan Zdelar (SRB)
5. rozjížďka
2. Tuva'a Clifton (SAM)
3. Rubén Rezola (ARG)
4. Strahinja Stefanovič (SRB)
5. Mindaugas Maldonis (LTU)
6. Amado Cruz (BIZ)
1. čtvrtfinále
2. Momotaro Matsušita (JPN)
3. Kohl Tamarua-Horton (COK)
4. Yang Xiaoxu (CHN)
5. Mindaugas Maldonis (LTU)
6. Momen Mahran (EGY)
2. čtvrtfinále
3. Mark de Jonge (CAN)
4. Jevgenij Lukancov (ROC)
5. Liam Heath (GBR)
6. Rudolf Williams (SAM)
7. Bojan Zdelar (SRB)
3. čtvrtfinále
3. Tuva'a Clifton (SAM)
4. Oleg Gusev (ROC)
5. Gwanghee Cho (KOR)
6. Nicholas Matveev (CAN)
7. Amado Cruz (BIZ)
1. Gwanghee Cho (KOR) 35,048 SF
2. Nicholas Matveev (CAN) 35,181 SF
3. Oleg Gusev (ROC) 35,581
4. Tuva'a Clifton (SAM) 38,287
5. Amado Cruz (BIZ) 39,333
1. Liam Heath (GBR) 33,985 SF
2. Jevgenij Lukancov (ROC) 35,184 SF
3. Mark de Jonge (CAN) 35,462
4. Bojan Zdelar (SRB) 36,531
5. Rudolf Williams (SAM) 41,950
1. Mindaugas Maldonis (LTU) 35,466 SF
2. Momotaro Matsušita (JPN) 35,540 SF
3. Yang Xiaoxu (CHN) 35,852
4. Momen Mahran (EGY) 37,836
5. Kohl Tamarua-Horton (COK) – DNF
1. čtvrtfinále
2. Momotaro Matsušita (JPN)
3. Kohl Tamarua-Horton (COK)
4. Yang Xiaoxu (CHN)
5. Mindaugas Maldonis (LTU)
6. Momen Mahran (EGY)
2. čtvrtfinále
3. Mark de Jonge (CAN)
4. Jevgenij Lukancov (ROC)
5. Liam Heath (GBR)
6. Rudolf Williams (SAM)
7. Bojan Zdelar (SRB)
3. čtvrtfinále
3. Tuva'a Clifton (SAM)
4. Oleg Gusev (ROC)
5. Gwanghee Cho (KOR)
6. Nicholas Matveev (CAN)
7. Amado Cruz (BIZ)