Tobol Kostanaj – Žilina 0:1 (kon.) | Lokomotiv Plovdiv – Kodaň 1:1 (kon.) | Soči – Partizan Bělehrad 1:1 (kon.)
KuPS – Astana 1:1 (kon.) | Elfsborg – Velež Mostar 1:1 (kon.) | Arnhem – Dundalk 2:2 (kon.)
Laçi – Anderlecht 0:3 (kon.) | Rosenborg – Domžale 6:1 (kon.) | AEL Limassol – Karabach 1:1 (kon.)
Vojvodina – Linz 0:1 (kon.) | CSKA Sofia – Osijek 4:2 (kon.) | Dinamo Bt. – Sivasspor 1:2 (kon.)
Riga FC – Hibernians 0:1 (kon.) | Maccabi Haifa – HB Tórshavn 7:2 (kon.) | Trabzonspor – Molde 3:3 (kon.)
FC Ferreira – Larne FC 4:0 (kon.) | Kolos Kovalivka – Karaganda 0:0 (kon.) | Śląsk – Beer Ševa 2:1 (kon.)
Priština – Bodö/Glimt 2:1 (kon.) | Trnava – Maccabi Tel Aviv 0:0 (kon.) | Gent – RFS Riga 2:2 (kon.)
Luzern – Feyenoord 0:3 (kon.) | New Saints – Plzeň cz 4:2 (kon.) | Hibernian – Rijeka 1:1 (kon.)
Čukarički – Hammarby IF 3:1 (kon.) | Raków – Kazaň 0:0 (kon.) | Breidablik – Aberdeen 2:3 (kon.)
Újpest FC – Basilej 1:2 (kon.) | Shamrock – KF Teuta 1:0 (kon.) | Santa Clara – Olimpija Lublaň 2:0 (kon.)
Vojvodina Novi Sad
0:1 (0:0)
LASK Linz
Čtvrtek 05.08.2021, 19:00 • Stadion Karadjordje, Novi Sad • Evropská konferenční liga (předkola) • 3. předkolo

To je pro dnešek ode mě vše. Děkuji za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů! (21:18:06)

Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 3:7. Rohy: 1:13. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 11:12.

Je za námi utkání 3. předkola Evropské konferenční ligy mezi Vojvodinou a Linzem. Z utkání odcházejí spokojenější hosté, kteří si ze Srbska odváží vítězství 1:0. Ve vyrovnaném utkání se o jedinou branku postaral Peter Michorl, který mířil přesně v 70. minutě. Utkání nám příliš fotbalové krásy nenabídlo, oba týmy se potýkaly s nepřestnostmi, které kazily útočné výpady obou celků.

90+7

90+6
    Ani centr z pravé strany nenadělal hostujícímu brankáři větší problémy.

90+5
    Faulován Čović, další volný přímý kop pro domácí.

90+4
    Hru také přitvrdil Dario Maresic, máme tu další žlutou kartu.

90+3
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Hussein Balić, přichází Matias Succar.

90+2
    Hussein Balić zůstává ležet na trávníku, s rakouským záložníkem to nevypadá dobře.

90+1
    Luka Cucin tvrdě dojel jednoho z hostů a rozhodčí mu za tento zákrok ukazuje červenou kartu!

90
    Ani z tohoto mráčku nezapršelo, domácí ale jsou stále v tlaku.

89
    Další faul hostů, domácí mají k dispozici zajímavou standardní situaci.

88
    Michorl to zkusil i podruhé, jeho pokus tentokrát nezamířil mezi tři tyče.

86
    Střídání v týmu FK Vojvodina Novi Sad: ze hřiště odchází Veljko Simić, přichází Nebojsa Bastajić.

86
    Skvěle si poradil Schmidt a vybojoval rohový kop.

86
    Další centr, další nepřesnost domácích.

85
    Pět minut do konce základní hrací doby, domácí fanoušci tlačí své idoly k vyrovnání. Podaří se jim to?

83
    Domácí se snaží s utkáním ještě něco udělat, hostující obrana je zatím ale bezchybná.

81
    Tvrdé zákroky uprostřed hřiště, které nám trochu zvedly emoce.

79
    Při brejku faulován Michorl, hosté budou rozehrávat.

77
    Po rohovém kopu balon pouze prolétl celým domácím vápnem.

76
    Pokus Fleckera vyrazil domácí brankář na roh.

75
    Krásný obranný zákrok předvedl Grgic, který nepustil domácí do šance.

74
    Hosté po vstřelené brance působí sebevědomým dojdem a mají míč na svých kopačkách.

73
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Yannis Letard, přichází Dario Maresic.

71
    Odpovědět se snažil Kabić, jeho pokus levačkou mířil přesně do náruče Schlagera.
    70. MICHORL - 0:1

70
    Linz právě vstřelil branku!

Hosté se z ničeho nic ujímají vedení! Ke střele se těsně za vápnem dostal Peter Michorl. Jeho krásná střela levačkou zaplula přesně k pravé tyči domácí branky!

68
    Střídání v týmu FK Vojvodina Novi Sad: ze hřiště odchází Vlada Noveski, přichází Dejan Zukić.

67
    Do protiútoku se hnal Balić, byl tvrdě sestřelen Noveskim, který za tento zákrok vidí žlutou kartu.

67
    Centr z pravé strany odvrací hosté do bezpečí.

66
    Zajímavý průnik Cucina, je tu faul Rennera a standardní situace pro domácí.

63
    Domácí v druhé půli zlepšili rozehrávku, jsou více na balonu, z čehož ale nedokázali zatím nic vytěžit.

62
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Mamoudou Karamoko, přichází Husein Balić.
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Thomas Goiginger, přichází Hong Hyuk-Seok.

61
    Uprostřed faulován Flecker, hosté budou mít k dispozici standardní situaci.

60
    Ke střele se dostal Michorl, hostujícímu záložníkovi střela ale vůbec nevyšla.

57
    Grgic krásným balonem našel za obranou Goigingera, rakouský křídelník hledal před brankou Karamoka, neúspěsně.

57
    Parádní rána Topiće končí na břevně!

55
    Déšť již dělá neplechu, Schlager měl na mokrém trávníku problém s rozehrávkou. Vše řeší odkopem za autovou čáru.

52
    Busnić hledal za obranou Noveskiho, skvělý obranný zákrok předvedl Wiesinger.

50
    V Srbsku se nám rozpršelo, hustý déšť se spustil na stadion.

48
    Start druhé půle ve znamení nepřesností, ani jeden z týmů nedokáže delší interval udržet balon na svých kopačkách.

47
    Domácí vstoupili do druhé půle aktivně, jsou v kombinaci.

46
    Střídání v týmu FK Vojvodina Novi Sad: ze hřiště odchází Momcilo Mrkaić, přichází Uros Kabić.
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Marvin Potzmann, přichází Florian Flecker.

46

Oba týmy jsou na place, jdeme na druhou půli!

Je za námi první poločas zápasu 3. předkola Evropské konferenční ligy mezi Vojvodinou a Linzem. Mnoho zábavy nám první půle nenabídla, do kabin odchází týmy za bezbrankového stavu. Aktivnějším celkem jsou hosté, kteří drží více balon na svých kopačkách. Paradoxně největší příležitosti ke skórování měli domácí po hlavičce Noveskiho. Pohledné akce ale v prvním poločase spíše vyměnily nepřesné kombinace, snad nám mužstva ukáží v druhém poločasu pohlednější fotbalové pojetí.

45+1

45
    Hlavní rozhodčí nastaví nad rámec základní hrací doby minutu!

44
    Ani tentokrát se hosté nedokázali dostat do větší šance, Karamoko hledal nepřesně spoluhráče.

42
    Krásně našel Wiesinger na pravé straně Renner, hostující levý obránce ale stál v ofsajdovém postavení.

41
    Rychlé kombinace Linze končí těsně před vápnem po špatné přihrávce Schmidta.

40
    Spoustu nepřesností na obou stranách během první půle, další má na kontě Čović.

39
    Domácí v postupné kombinaci, snaží vypracovat gólovou příležitosti.

38
    Do šance se hnal Karamoko, skvěle hostujícího hráče odclonil Cucin.

35
    K zajímavému náporu se dostal domácí, Simić hledal před brankou své spoluhráče, ale marně.

33
    Máme za sebou 34 minut a hosté měli k dispozici již 9 rohů. Ani z jednoho rohi zatím nepřišlo větší varování domácí obraně.

33
    Ke střele se z hranice vápna dostal Renner, jeho pokus dokázal domácí brankář vyrazit na roh.

31
    Ani roh na druhé straně se neujal, hostující brankář má k dispozici odkop od branky.

30
    Centr Simiće zablokován, je tu roh pro domácí.

29
    Hostující Wiesinger rozběhal své zranění, střídat se zatím nebude.

28
    Domácí spoléhají na rychlé protiútoky. Do jednoho takové se hnal Noveski, na poslední chvíli odpálil míč do bezpečí Filipović

27
    Hosté jsou aktivnějším týmem, další centr do vápna ale opět nenašel adresáta.

24
    Lukas Grgic přiostřil uprostřed hřiště, za svoje provinění vidí žlutou kartu.

22
    Ošetření si vyžádal domácí Stevanović, vypadá to, že domácí stoper ale bude pokračovat.

21
    Za obranou se objevil Potzmann, bohužel pro hosty stál v ofsajdu.

19
    Philipp Wiesinger ukazuje trenérům, že nebude moci dále pokračovat. Uvidíme první střídání.

19
    Na nabídku od spoluhráče Renner nedosáhl, domácí budou vhazovat.

17
    Ani další roh hostů nenadělal domácí obraně velké problémy.

17
    Yannis krásně vysunzl Schmidta, pokus hostujícího útočníka byla zblokována na roh.

15
    Hosté v postupné kombinaci, snaží si vypracovat příležitost.

14
    Mrkaić se dostal k hlavičce po centru z pravé strany. Jeho pokus mířil jen těsně vedle, to byla velká šance domácích!

13
    Šikovně se ve vápně uvolnil Michorl a prověřil domácího brankáře, pokus hostujího záložníka ale neměl patřičnou razanci a domácímu brankáři nenadělal velké problémy.

11
    Balon tentokrát sbírá do náruče Simić.

11
    Grgic si centr zopakuje, jeho nabídka odvrácena opět na roh.

11
    Centr Grgice odvrácen do bezpečí.

10
    Centr Karamoka zablokován, uvidíme první roh dnešního duelu.

9
    K centru se dostal Noveski, jeho nabídka ale letěla daleko od spoluhráčů.

8
    Domácí až teprve v omsé minutě v delší kombinaci.

6
    Na startu utkání jsou hosté aktivnějším celkem, jejich akce ale končí zatím v předfinální fázi.

5
    Oba celky začínají opatrně, ani jeden z týmů nechce udělat chybu.

3
    Po centru z pravé strany se do prvního zakončení dostal Karamoko. Hostující křídelník ale mířil vysoko nad branku domácích.

1

Oba týmy jsou již na hřišti, za chvilku začínáme!

FK Vojvodina Novi Sad: Simić – Devetak, Stevanović, Kovačević, Cucin – Čović, Topić, Busnić –Novevski, Mrkaić, Simić
    Náhradníci: Vukliš – Maksimović, Zukić, Miletić, Jelicic, Miric, Stojsavljević, Bastajić, Kabić

LASK Linz: Schlager – Yannis, Wiesinger, Filipović, Renner – Potzmann, Grgic, Michorl – Goiginger, Karamoko, Schmidt
    Náhradníci: Gebauer, Polster – Succar, Balić, Hong, Flecker, Wild, Boller, Radulovic, Maresic

Rozhodčí: Fabbri – Peretti, Rossi (všichni Itálie).

LASK LINZ
    Ve 3. předkole Evropské konfereční ligy nečeká srbský celek rozhodně nic jednoduchého. Rakouský tým obsadil v předešlém ročníku Tipico Bundesligy 3. místo. Svěřenci trenéra Thalhammera mají zkušenosti i z evropských pohárů, v loňské sezoně došel hostující celej až do základní skupiny Evropské ligy. Touhu dostat se do základní skupiny evropských pohárů mají hosté jistě i letos. První překážkou je srbský celek. Stejně jako Vojvodina, tak i rakouský tým má za sebou dvě ligová kola. Po vítězství 1:0 nad Altachem, přišla remíza s Rapidem Vídeň. Hostům po dvou ligových kolech patří 3. příčka a vstup do ligy se jim tedy vydařil. Naváží na to dnes?

FK VOJVODINA NOVI SAD
    Domácí tým už má za sebou jedno předkolo Evropské konferenční ligy. K dvojzápasu s Linzem se srbský celek propracoval přes litevský Panezevys, který vyřadil po dvou vítězstvích 1:0. V domácí soutěži má za sebou Vojvodina dva odehrané duely, získala ale pouhý jeden bod. Je nutno podotknout, že los na startu soutěže Vojvodině nepřál. V prvním kole svěřenci trenéra Djordjevice dokázali remizovat s hegemonem posledních let s CZ Bělehrad. V druhém kole jim soupeřem byl další velikán, tentokráte Partizan Bělehrad. Na Partizan už Vojvodina nestačila a po dvou kolech jí patří až jedenácté místo v tabulce. Spravit chuť si budou chtít domácí dnes.

Krásný podvečer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítám vás u sledování prvního vzájemného utkání 3. kola Evropské konferenční ligy mezi Vojvodinou Novi Sad a rakouským Linzem. Tímto přenosem vás bude provázet Adam Černý.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Adam Černý

Branky: 70. Michorl

Karty:   67. Noveski (VJV) – 24. Grgic (LIN), 90+4. Maresic (LIN)   90+1. Cucin (VJV)

Vojvodina Novi Sad: Simić – Devetak, Stevanović, Kovačević, Cucin – Čović, Topić, Busnić –Novevski (68.Zukić) , Mrkaić (46. Kabić), Simić (86. Bastajić)

LASK Linz: Schlager – Yannis (73. Maresic), Wiesinger, Filipović, Renner – Potzmann (46. Flecker), Grgic, Michorl – Goiginger (62. Hong), Karamoko (62.Balić) (90+3. Succar) , Schmidt

Rozhodčí: Fabbri – Peretti, Rossi (všichni Itálie)
    Čtvrtek 12.08.2021
    Linz - Vojvodina 6:1

Branky: 34. Karamoko (pen.), 53. Karamoko, 56. Gioginger (Flecker), 67. Potzmann (Grgič), 80. Balič, 87. Schmidt (Wild) – 13. Kabič

Karty:   72. Wiesinger (LIN) – 28. Kovačevič (VJV), 36. Jeličič (VJV), 39. Djordjevič (trenér) (VJV)   45. Randelovič (asistent) (VJV)

Držení míče: 59 % : 41 %.