Astana – KuPS 3:4 (kon.) | Karabach – AEL Limassol 1:0 (kon.) | Kazaň – Raków 0:1 (po pr.)
Molde – Trabzonspor 1:1 (3:4 po pen.) | Bodö/Glimt – Priština 2:0 (kon.) | Žilina – Tobol Kostanaj 5:0 (kon.)
Hammarby IF – Čukarički 5:1 (kon.) | Plzeň – New Saints 3:1 (4:1 po pen.) | PAOK – Bohemians Dublin 2:0 (kon.)
RFS Riga – Gent 0:1 (kon.) | Beer Ševa – Śląsk 4:0 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Trnava 1:0 (kon.)
Basilej – Újpest FC 4:0 (kon.) | Fola – Linfield 2:1 (kon.) | Anderlecht – Laçi 2:1 (kon.)
Kodaň – Lokomotiv Plovdiv 4:2 (kon.) | Rijeka – Hibernian 4:1 (kon.) | Feyenoord – Luzern 3:0 (kon.)
Velež Mostar – Elfsborg 1:4 (kon.) | Olimpija Lublaň – Santa Clara 0:1 (kon.) | Sivasspor – Dinamo Bt. 1:1 (po pr.)
Hibernians – Riga FC 1:4 (po pr.) | KF Teuta – Shamrock 0:2 (kon.) | Larne FC – FC Ferreira 1:0 (kon.)
Aberdeen – Breidablik 2:1 (kon.) | HB Tórshavn – Maccabi Haifa 1:0 (kon.) | Dundalk – Arnhem 1:2 (kon.)
Linz – Vojvodina 6:1 (kon.) | Partizan Bělehrad – Soči 2:2 (4:2 po pen.) | Osijek – CSKA Sofia 1:1 (kon.)
LASK Linz
6:1 (1:1)
Vojvodina Novi Sad
Čtvrtek 12.08.2021, 21:00 • Wörthersee Stadion, Klagenfurt • Evropská konferenční liga (předkola) • 3. předkolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:56:51)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 11:1. Střely mimo: 10:1. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 14:10.

Je konec! Linz předvedl neskutečný gólostroj a naprosto jasně si poradil s Vojvodinou 6:1! Ovšem byli to hosté, kteří šli do vedení ve 13. minutě po brance Kabiče. Ovšem ve 34. minutě srovnal z penalty Karamoko a stav byl po přestávce 1:1. V 53. minutě to byl opět Karamoko, který tak otočil zápas na 2:1. V 56. minutě se trefil Gioginger. V 67. minutě také Potzmann. V 80. Balič a vše uzavřel v 87. minutě Schmidt.

90+2

90+1
    Opět musel zasahovat hostující gólman Šimič, což se mu také povedlo.

90
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty navíc.

89
    Hosté opět nedokázali dlouho udržet míč a Linz jej tak má opět u kopaček.
    87. Alexander SCHMIDT - 6:1

87
    Linz právě vstřelil branku!
    Tohle už je naprostý debakl, neboť Linz vede už 6:1! Wild poslal skvělý centr z levé strany do vápna, kde přesně hlavou zakončil ALEXANDER SCHMIDT. Asistence: Wild.

84
    Nyní musel opět zasahovat brankář Šimič proti hlavičce soupeře, což se mu podařilo.

82
    Wild chtěl zvýšit stav zápasu, ale vypálil jen vedle brány.
    80. Husein BALIČ - 5:1

80
    Tak tohle byla opět fotbalová nádhera a je to už 5:1! HUSEIN BALIČ dostal míč na hranici vápna a s ničím se nepáral, když vypálil přesně k levé tyči a gólman Šimič se opět marně natahoval.

78
    Vojvodina sice získala rohový kop a posléze z dálky pálil Maksimovič, ovšem jeho pokus letěl hodně vedle.

77
    Balič se opřel do míče z dálky, ale jeho pokus nakonec letěl jen vedle pravé tyče.

74
    Střídání v týmu FK Vojvodina Novi Sad: ze hřiště odchází Šimič V., přichází Bastajič.
    Střídání v týmu FK Vojvodina Novi Sad: ze hřiště odchází Kabič, přichází Mrkaič.

72
    Wiesinger to sice nenese moc dobře, ale musí se spokojit se žlutou kartou po svém faulu.

71
    Nepřesná střela domácího hráče letěla jen vedle brány Vojvodiny.

70
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Renner, přichází Wild.
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Grgič, přichází Hong.

Michal Raška

Branky: 34. Karamoko (pen.), 53. Karamoko, 56. Gioginger (Flecker), 67. Potzmann (Grgič), 80. Balič, 87. Schmidt (Wild) – 13. Kabič

Karty:   72. Wiesinger (LIN) – 28. Kovačevič (VJV), 36. Jeličič (VJV), 39. Djordjevič (trenér) (VJV)   45. Randelovič (asistent) (VJV)

LASK Linz: Schlager (C) – Letard, Wiesinger, Filipovič (62. Maresič) – Flecker (62. Potzmann), Grgič (70. Hong), Michorl, Renner (70. Wild) – Gioginger, Karamoko (62. Schmidt), Balič
    Náhradníci: Gebauer, Polster – Boller, Hong, Maresič, Potzmann, Radulovič, Schmidt, Succar, Wild

Vojvodina Novi Sad: Šimič – Devětak, Stevanovič, Kovačevič, Jeličič – Topič, Kabič (74. Mrkaič), Busnič (60. Maksimovič) – Šimič (74. Bastajič), Čovič (C) (65. Zukič), Novevski (60. Vukadinovič)
    Náhradníci: Vukliš – Bastajič, Maksimovič, Miletič, Mrkaič, Neskovič, Stojsavljevič, Vukadinovič, Zukič

Rozhodčí: Millot – Drouet, Luzi