Třinec – Malmö Redhawks 8:3 (kon.) | Vítkovice – HK Riga 2:9 (kon.) | Sparta – Poprad 9:5 (kon.)
K. Vary – Trenčín 1:3 (kon.) | Třinec – Sparta 6:3 (kon.) | Vítkovice – K. Vary 5:3 (kon.)
Malmö Redhawks – Poprad 3:4 (kon.) | HK Riga – Trenčín 3:0 (kon.)
konec
HC Energie Karlovy Vary
1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
HK Dukla Trenčín
Pátek 06.08.2021, 12:00 • Mini WERK ARENA • President Cup HC Oceláři Třinec
Partner:
   
  54:42
  Dukla Trenčín právě vstřelila branku!
  Dukla odskakuje do tříbrankového vedení. Do krátkého přečíslení si najelo duo slovenských útočníků, z nichž Stahoň trošku atypicky z rohu kluziště vybídl ke střele RICHARDA ĎURINU, který se po střele zápěstím nemýlil a zavěsil přesně nad lapačku karlovarského brankáře Dybala pod horní tyč. Asistence: Luboš Stahoň.
   
  48:09
  Dukla Trenčín právě vstřelila branku!
  Slováci míří znovu do vedení! Ve skrumáži před Dybalem se kotouče zmocnil Trokan a následně jej přihrál přesně na hůl MARKA HRENÁKA, který rozvlnil síť za ležícím karlovarským brankářem. Asistence: Ondrej Maruna a Matúš Trokan.
   
  38:56
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Energetici srovnávají skóre gólem do šatny. Na ose útočného pásma Varů zachytil kotouč Adam Csabi, který jej následně poslal na hůl zcela osamoceného MATYÁŠE ADÁMKA, jenž kotouč v poklidu poslal za záda přesouvajícího se Furstena. Asistence: Adam Csabi.
   
  27:09
  Dukla Trenčín právě vstřelila branku!
  LUBOŠ STAHOŇ se dostal ke kotouči na pravém kruhu a po střele ke vzdálenější tyči, na kterou brankář Varů Dybal již nedosáhl, otevírá skóre tohoto zápasu. Bez asistence.

  Dominik Stošek

  Branky a nahrávky: 39. Adámek (Csabi) – 28. Stahoň, 49. Hrenák (Maruna, Trokan), 55. Ďurina (Stahoň)


  HC Energie Karlovy Vary: Dybal (Ebenstreit) – Anton, Cipko, Kočí, Kubíček, Mähler – Adámek, Csabi, Handl, Palaj, Pastor, Pavelec, Šilhan, Šmíd, Váňa, Zeman.
  HK Dukla Trenčín: Fursten (Kukučka) – Chromiak, Ďurina, Kupec, Havránek, Hrenák, Ilončiak, Dušák, Jastrabík – Holík, Porubský, Stahoň, Chudoba, Feranec, Trokan, Párička, Maruna, Marcinčin, Pokorný, Sabo, Polák.