Písek – Domažlice 1:3 (kon.) | Vyšehrad – Příbram B 2:2 (kon.) | Vltavín – Slavia B 1:1 (kon.)
Motorlet – Karlovy Vary 0:3 (kon.) | Rakovník – Admira Praha 1:1 (kon.) | Povltavská – Benešov 1:1 (kon.)
SK Rakovník
1:1 (1:1)
FK Admira Praha
Sobota 07.08.2021, 10:15Česká fotbalová liga (A) • 2. kolo

Soupeři si v dnešním utkání body dělí. Bod berou určitě raději Rakovničtí, kteří hráli více než hodinu v deseti po bezohledném faulu Hejdy. V době jeho vyloučení už Admira vedla, jenže Rakovník i v deseti dokázal do poločasu srovnat. Ve druhé půli měli hosté místy až drtivý tlak, ale nedokázali jej využít gólově. (13:01:22)

90+4

90+4
    Na tlak Admiry to už nevypadá.

90+4
    Vypadá to na ledování boku nebo choulostivých míst.

90+3
    A i na závěr druhé půle tu máme drama. Jeden z hráčů Admiry zůstal ležet na lajně a jsou u něj doktoři, těžko říct, co bylo příčinou.

90+3
    Dalekonosná střela zpoza vápna byla příliš vysoká i na nasypané betonové stání za brankou Bolšakova.

90+2
    Trenér hostů poskakuje na hraně technického prostoru a nelze se mu divit. Po krásné akci po levém křídle se míč dostal do vápna, kde čekal Trajhan. Jenže nebyl dost důrazný, aby z malého vápna zakončil. Střelu mu bránící hráč zblokoval.

90+1
    A už v nastaveném čase budeme pokračovat odkopem od branky.

90
    Nastavují se tři minuty.

90
    Fric vytáhl míč na polovinu, ale neměl příliš velké ambice směrem k bráně soupeře. Spíš vyšetřil nějaký čas navíc, aby si mohli spoluhráči po odbráněné standardce odpočinout.

89
    Agostinho fauloval na půli a přerušil rodící se akci Admiry.

89
    Rakovník si teď díky šikovnosti jednoho z útočících hráčů vybojoval i docela slušnou standardku.

88
    Bolšakov je na špičkách, ale jenom kontroluje nepřesné zakončení Záruby. Takže i s nastavením přibližně pět minut před koncem zápasu stále vidíme nerozhodný stav.

80
    Žlutou kartu dostává Mašek (SK Rakovník).

76
    Stav utkání je stále 1:1, Rakovníku se teď podařilo rozbít tlak Admiry a přesunout těžiště hry do středu hřiště.

71
    A teď se blýskl světovým zákrokem Bolšakov. Dlouhý centr našel na vzdálenější tyči Zárubu, ten hlavičkoval a brankář domácích konečky prstů dostal míč na další roh.

70
    Na krátko, na dlouho, po zemi, vzduchem. Hosté to zkouší jak se dá, ale zatím žádný z rohů ve druhém poločase k brance nevedl.

68
    Rakovník využívá individuální šikovnosti svých hráčů na míči a delší čas jej teď má v držení.

66
    Teď to jen hvízdlo kolem šibenice Bolšakova, ale ani teď branka do sítě domácích nepadla, pokus to byl nepřesný. Stav zůstává vyrovnaný.