Zvolen – Poruba 2011 5:2 (kon.) | Ústí n/L – Vrchlabí 2:4 (kon.) | Frýdek-M. – Třinec 0:4 (kon.)
Sparta – Pardubice 2:5 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 2:4 (kon.) | Kolín – Jihlava 1:2 (kon.)
Kladno – K. Vary 3:2 (po pr.) | Motor ČB – Plzeň 1:3 (kon.) | Zlín – Nitra 1:2 (kon.)
Příbram – Klatovy 0:0 (zruš.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 3:3 (kon.) | Nová Paka – Jablonec n/N 1:3 (kon.)
Přerov – Havířov 5:2 (kon.) | Sokolov – Slavia 4:1 (kon.) | Benátky n/J – Litoměřice 5:3 (kon.)
Vsetín – Prostějov 2:3 (kon.) | Znojmo – Třebíč 4:3 (kon.) | Bílina – Děčín 5:3 (kon.)
Cheb – Mostečtí Lvi 0:0 (zruš.) | HC Slovan – Skalica 2:1 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 1:4 (kon.)
Kopřivnice – Opava 3:0 (kon.) | Tábor – Velké Meziříčí B 11:1 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Chrudim 8:2 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
HK Opava
Úterý 17.08.2021, 18:00 • Zimní stadion Kopřivnice • Přípravné zápasy

Domácím se ve dnešním utkání podařilo využít některé šance, které si vytvořili a díky tomu se mohou radovat z výhry 3:0. Gólově se ve dnešním utkání prosadili Miroslav Marek, Dominik Suchý a Adam Kofroň , asistencemi na góly se podíleli Marek Slavík, Dominik Pokorný, Marek Pěnčík a Jakub Mach . Kopřivnice nedokázala využít ani jednu ze dvou přesilovek, hosté měli dnes pouze 2 minuty přesilovku, kterou také nedokázali využít. (20:01:43)

59:17
    Domácí si ještě vytvářejí šanci v útočném pásmu.

58:47
    Hosté se dostávají do útočného pásma.

58:07
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    Třetí dnešní branku domácích přidává po nepřehledné situaci pře brankářem DOMINIK SUCHÝ. Asistence: Slavík a Pěnčík.

58:01
    Poslední 2 minuty základní hrací doby.

57:23
    Nahrávku Martina Bursíka zablokoval Tomáš Fojtík.

56:33
    Domácím se nepodařilo vyhodit, ale hosté stále nemůžou najít pozici pro střelu.

55:57

55:14
    Domácí vyhazují tak, aby mohli vystřídat.

54:37
    Jan Žemba obětavě bojuje v rohu kluziště o puk.

54:19
    Domácí se dostávají do útočného pásma.

54:08
    Zakázané uvolnění domácích.

53:28
    Od modré bil z první Jiří Šindelář, ale netrefil branku.

53:03
    Další nahození, tentokrát z hokejky Tomáše Rouska, opět jej má Šindelka v lapačce.

52:55
    Nahození od modré končí v lapačce Martina Šindelky.

52:48
    Bekhendem zkoušel zakončit Tomáš Rousek.

52:27
    Hosté nahazují do útočného pásma.

51:43
    Nepřesnou přihrávkou kopřivnických se hostům podařilo vystřídat.

51:06
    Domácí nahazují do útočného pásma.

50:35
    Tentokrát střílel Adam Urban, ale opět přes bránícího hráče.

50:23

50:00
    Adam Beránek dokázal v pádu udržet puk na hokejce a hosté jsou stále v útočném pásmu.

49:38
    Do úniku se dostal Filip Indrst, ale nedokázal přesně zakončit přes bránícího hráče.

49:15
    Hosté se dostali do útočného pásma a objíždějí branku Šindelky.

48:48

48:29
    Matěj Mach po nahrávce od Adama Kofroně trefil pouze brankovou konstrukci z boku.

47:47
    Filip Fojtík nenahrál přesně a tak hosté mohli vyhodit puk a vystřídat.

47:11
    Domácí jsou rozestaveni v útočném pásmu.

46:48
    Vyloučení v týmu HK Opava (Kocián – 2 min., podrážení).

46:23
    Martin Šindelka dokázal vyrazit několik střel hostů, ti jsou ale stále v útočné třetině.

46:00
    Filip Krzak vystřelil od modré.

44:51
    Marek Pěnčík ve spolupráci s Matějem Machem dostali puk přes útočnou modrou.

43:46
    Po rychlé přihrávce vystřelil mimo dosah brankáře hostů ADAM KOFROŇ a zvýšil na rozdíl dvou branek.. Asistence: Jakub Mach.

42:48
    Domácí i přes vyhrané buly vyjíždějí s pukem mimo útočné pásmo.

42:34
    Marek Slavík vyváží puk z obranného pásma.

41:58
    Brankář Baldík raději přikryl puk před nebezpečně se blížícím Dominikem Suchým.

41:32
    Tečovaná střela končí mimo hrací plochu.

40:47
    Hosté se v útočném pásmu dostávají k puku.

40:13
    Domácí začínají třetí třetinu s pukem na hokejce za vlastní brankou.

40:01

Domácí hráči se vracejí na led, následují za nimi hosté. Za chvíli začíná třetí třetina.

Další třetina začne zhruba za 10 minut, tedy 19 hodin, 27 minut.

Vyrovnaná druhá třetina nabídla několik šancí na obou stranách, ale ani jedna neskončila gólem. Bylo k vidění několik pasáží, kdy měly týmy šancí za šancí, rychlých úniků přes celé kluziště, a také několik uzávěr útočného pásma. Dvě minuty hrály oba týmy ve čtyřech, a to po potyčce mezi Tomášem Fojtíkem a Janem Štindlem před brankou domácích. Domácí měli navíc výhodu 5 na 4 po vyloučení Tomáše Rouska, ale ani jeden z týmů nevyužil šance, které měli a tak skóre zůstává i po 40 minutách 1:0.

40:00

39:28
    Adam Urban nepřešel přes opavskou obranu.

39:18
    Ofsajd hostů.

39:01
    Poslení minuta druhé třetiny.

38:04
    Adam Kofroň trefil vyrážečku golmana Baldíka.

37:43
    Tomáš Rousek trefil tyč.

37:22
    Adam Kofroň mířil nad branku hostů.

37:06
    Závar před brankou hostů, ale Jan Baldík má puk v lapačce.

36:39
    Matěj Mach zkoušel zakončit bekhendem, ale nevyšlo mu to.

35:08
    Domácí tečí na červené čáře prodloužili až do rohu kluziště.

34:48
    Oba týmy v plném počtu.

34:11
    Filip Krzak krouží útočným pásmem a hledá, komu by nahrál.

33:56
    Brankář Baldík přikryl puk svou lapačkou.

33:40
    Kopřivnice se při hře 4 na 4 dostala do útočného pásma.

32:48
    Vyloučení v týmu HK Opava (Štindl – 2 min., hrubost).

32:48
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (T.Fojtík – 2 min., hrubost).

32:39
    Tečovaná střela Jiřího Šindeláře skončila za brankou.

31:47
    Domácí sice mimo útočné pásmo, ale s pukem na hokejkách.

31:01
    Výborný postřeh ukázal brankář Opavy, když se mu puk od betonu odrazil o hokejce a nakonec jej chytil do lapačky.

30:14
    Ofsajd na straně domácích.

29:39
    Na útočné modré tečoval puk Daniel Häring.

29:08
    Hosté v ofsajdové situaci, musejí vyklidit útočné pásmo.

28:09
    Dominik Pokorný nahazoval do útočného pásma.

27:51
    Zakázané uvolnění hostů.

27:19
    Hosté se nepřesnou přihrávkou připravili o útočné pásmo.

26:39
    Domácí začínají svůj útok zpoza vlastní branky.

25:49

25:18
    Domácí ostřelují opavského golmana, ale všechny rány končí před jeho betony.

25:03
    Adam Kofroň střílel ihned po přejezdu útočné modré.

24:17
    Pohotový zákrok Jana Baldíka.

24:10
    Domácí se rozmístili v útočné třetině a zkouší kombinovat.

23:49
    Vyloučení v týmu HK Opava (Rousek – 2 min., podrážení).

23:23
    Domácím se podařilo vyhodit puk mimo obrannou třetinu.

22:18
    Marek Pěnčík mířil moc vysoko.

21:56
    Janu Štindlovi sjel puk z hokejky při bekhendovém zakončení.

21:16
    Adam Beránek přestřelil poloodkrytou branku.

20:09

20:01

Oba týmy již jsou na hrací ploše, za chvilku začíná druhá třetina.

Další třetina začne zhruba v 18:44.

Na začátku první třetiny byla vidět nepřesnost ve hře na straně hostů, kteří dnes hrají svůj první zápas v sezoně, čehož ve 4. minutě využil po asistenci Dominika Pokorného Miroslav Marek , který otevřel skóre dnešního utkání. Následně se hra vyrovnala, skóre se ale už v prvních 20 minutách nezměnilo.

20:00

19:33
    Dominik Pokorný mířil moc vysoko, puk skončil na zadním plexi.

19:01
    Poslední minuta první třetiny.

18:48

18:15
    Filip Krzak posílal puk na teč pře bránu.

17:57
    Dominik Suchý střílel z mezikruží.

17:13
    Marek Pěnčík tečoval puk ještě před červenou čarou, následně jej nestihl dojet a tak se píská zakázané uvolnění.

16:21
    Hráči Kopřivnice vyhazují na zakázané uvolnění.

16:00

15:13
    Jan Thiel střílel na vzdálenější tyč, střela ale minula branku.

14:45
    Hosté se rozestavili v útočném pásmu a kombinují s pukem.

14:00
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (příliš mnoho hráčů – trest odpyká Žemba).

13:29
    Dominik Suchý bal vybídnutý do úniku, ale nedokázal zachytit puk.

13:00
    Po chvilce mimo útočné pásmo se hosté opět dostávají před brankáře Kopřivnice.

12:08
    Hosté jsou v tlaku v útočném pásmu.

11:26
    Hosté zahajují svůj útok zpoza vlastní branky.

10:38
    Dobrý postřeh Martina Šindelky, který po střele opavských zabránil dalším dorážkám.

10:29
    Ofsajd opavských hráčů.

10:15
    Od modré střílel Jan Thiel, brankář Šindelka vyrazil do ochranné sítě.

10:00
    Hosté se zmocnili puku v útočném pásmu.

09:40

08:34
    Marek Bail nahazoval od modré, Jakub Mach se ještě snažil tečovat, ale mimo.

07:53
    Adam Beránek střílel od modré čáry, ale brankář Šindelka střelu bez větších problémů chytil.

07:10
    Domácím se sice podařilo vyvézt puk z obranné třetiny, ve středním pásmu jej ale opět získali hráči Opavy.