Pardubice – Liberec 1:2 (kon.) | Olomouc – Mladá Boleslav 2:1 (3:1 po s.n.) | Liberec – Havířov 2:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Pardubice 2:1 (kon.) | Havířov – Olomouc 1:4 (kon.)
po s.n. (3:1)
HC Olomouc
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0)
BK Mladá Boleslav
Sobota 21.08.2021, 11:00 • enteria arena • Turnaj O Pohár hejtmana

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Dobrý den z Pardubic. Čeká nás druhé utkání víkendového turnaje dorostenců O Pohár hejtmana ve kterém se utkají HC Olomouc a BK Mladá Boleslav.

Oba týmy už jsou na ledové ploše a rozbruslení je v plném proudu. Utkání za pár minut začne.

00:01

00:10
    Hned po úvodním buly končí snahu o první útok Olomouce ofsajd.

00:51
    První zákrok si připsal Frgál, který betonem vyrazil střelu z pravé strany,

02:12
    Olomouci se nedaří dostat do útoku. Dorostenci Mladé Boleslavi dobře brání střední pásmo.

03:26
    Němec pouze nahazuje do útočného pásma a na puku je opět Mladá Boleslav.

04:19
    První šanci zápasu měl na hokejce Hlinský, Frgál byl ale dobře postavený a se střelou boleslavského obránce neměl problém.

05:15
    Olomouc vyhazuje a Středočeši tak musí zakládat útok od svého brankáře.

05:58
    Do šance se dostali také Hanáci. Po podklouznutí obránce zakončoval nepřesně Jeřábek.

06:59
    Skvělý Frgál teď lapil velkou šanci Mladé Boleslavi a větší starosti mu nenadělala ani následná dorážka.

07:38
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Kalman – 2 min., podrážení).

07:56
    Mladá Boleslav je usazená v útočném pásmu. Hanákům se však daří blokovat střely od modré čáry.

08:12
    Lisler ani na druhý pokus neprostřelil Frgála.

08:38
    Olomouc v plném počtu.

10:10
    Hlinský si vybruslil mezi kruhy odkud zamířil pouze do náruče brankáře Olomouce.

11:29
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Z ojedinělé šance se prosazuje Olomouc. JAKUB BELAN nejdříve neprostřelil Vystřila, dojel si však odražený puk, vybruslil před branku odkud procpal puk mezi betony mladoboleslavského brankáře. Bez asistence.

12:54
    Velká šance na vyrovnání končí opět na výstroji skvělého Frgála, který v první třetině drží svůj tým.

13:08
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Miškovský – 2 min., vysoká hůl + 2 min., podrážení).

13:22
    Olomouc se osvobozuje vyhozením až k Vystrčilovi.

14:12
    Vlasákova střela od modré čáry končí pouze na olomouckém obránci a Hanáci opět vyhazují.

15:00

V první třetině jsme viděli převahu na straně Mladé Boleslavi, skórovat se však podařilo Olomouci, když ve dvanácté minutě Jakub Belan propašoval puk mezi betony Břetislava Vystrčila.

Druhá třetina začne přibližně v 11:44.

15:01

15:12
    Mladá Boleslav se ihned usazuje v pásmu a kombinuje kolem branky.

16:01
    Lislerova střela končí v lapačce Frgála.

16:15
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Mladá Boleslav se dočkala vyrovnání a proměňuje přesilovou hru. JAKUB VÍTEK se dostal k odraženému puku, který procpal pod betonem Frgála, který si mylně myslel, že puk drží. Asistence: Vojtěch Hradec.

18:40
    Velká šance Mladé Boleslavi. Dominik Hosman ale trestuhodně přestřelil branku, když stál zcela osamocený před Frgálem.

19:22
    Středočeši jsou stále na puku v útočném pásmu a na Frgála míří jeden puk za druhým.

20:37
    Po delší době si zákrok připisuje také Vystrčil, když lapačkou vytěsnil střelu z mezikruží.

21:32
    Vochvest zavezl puk do pásma a Mladá Boleslav je opět usazená před Frgálem.

23:07
    Šindelář čekal osamocený na přihrávku do úniku, tak přišla avšak velice nepřesná a vše končí zakázaným uvolněním Mladé Boleslavi.

24:20
    Vojtěch Hradec teď nevyřešil přečíslení ideálně, když místo přihrávky na volného spoluhráče před bránou zvolil střelu z dálky se kterou neměl Frgál problém.

26:30
    Velké šance na obou stranách. Hlinský nejdříve nezvládl zakončit v pádu a následně na druhé straně Vystrčil se štěstím vytěsnil střelu do poloprázdné brány.

28:24
    Halmanova střela od modré čáry byla zblokovaná a Olomouc se dostává z tlaku svého soupeře.

29:15
    Vystrčil vyráží do rohu střelu Jeřábka.

29:49
    V posledních vteřinách druhé třetiny se do dobré pozice dostal Dominik Hasman, obětavý zákrok olomouckého obránce však zabránil cestě puku na bránu.

30:00

Také ve druhé třetině jsme viděli jednu branku, tentokrát však do sítě olomouckého brankáře, kterého překonal Jakub Vítek.

Třetí třetina začne po krátké přestávce.

30:01

30:33
    Frgál skryl do náruče nahození od pravého mantinelu. Mladá Boleslav pokračuje v obstřelování olomouckého brankáře.

31:07
    Zakázané uvolnění Hanáků.

31:54
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Skok – 2 min., držení).

32:02
    Mladá Boleslav hned po buly vyhazuje.

32:29
    Drábek šikovně nahazoval na teč pro své spoluhráče, umístit puk mezi tři tyče se však nikomu z nich nepodařilo.

33:40
    Olomouc nehraje přesilovou hru špatně, ke střele se dostal Kalman, kterého vychytal Vystrčil.

33:54
    Boleslav v plném počtu.

35:11
    Unzeitigovu snahu o zavezení puku do pásma zastavuje Skok.

37:00
    Po delší době těžká práce pro Frgála, když musel likvidovat střelu Grona z bezprostřední blízkosti.

38:11
    Hra se teď přelévá ze strany na stranu, oba týmy mají problém se dostat do útočného pásma.

38:20
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Drábek – 2 min., faul kolenem).

39:01
    Mladá Boleslav se díky nepřesné přihrávce sama vyhnala z pásma.

39:08
    Ofsajd zastavuje snažení Středočechů.

39:20
    Olomouc už je v plném počtu. Mladé Boleslavi se nepodařilo během přesilové hry ani jednou vystřelit.

42:20
    Aktivnější je teď Olomouc, které se dokonce podařilo usadit se v pásmu, ke střelbě ale snaha Hanáků nevede.

43:35
    Hurt se dostal do dobré střelecké pozice, obránce před sebou ale prostřelit nedokázal.

44:32
    Patrik Král mohl v poslední minutě rozhodnout, když střílel z první mezi kruhy. Frgál si s jeho střelou poradil.

60:00

Stav po skončení základní hrací doby je nerozhodný, budou tedy následovat samostatné nájezdy, které rozhodnou o výhře.

Samostatné nájezdy začínají.

1. série
    0:0
    Jan Hurt se rozjel k prvnímu nájezdu. Svůj blafák k úspěchu nedtáhl.

1. série
    1:0
    Jakub Belan perfektním blafákem překonal Frgála.

2. série
    1:0
    Ani druhý boleslavský nájezd není úspěšný.