Havířov – Mladá Boleslav 1:6 (kon.) | Liberec – Olomouc 3:1 (kon.) | Pardubice – Havířov 1:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Liberec 2:3 (kon.) | Olomouc – Pardubice 2:5 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
AZ Havířov
Neděle 22.08.2021, 12:00 • enteria arena • Turnaj O Pohár hejtmana

A je tu konec! Havířov dokázal zvrátit průběh utkání ve třetí třetině a poráží Pardubice. (13:38:58)

44:47
    Havířov právě vstřelil branku!
    Po střele Svozila a zmatku před branku se dostává Havířov do vedení.

44:29
    Autorem branky je JUNG. Asistence: Pilíšek a Hanzel.

44:19
    Havířov vyzkouší hru bez gólmana.

43:51
    Nebezpečnou střelu Junga do levého horního rohu Antoš chytá.

42:10
    Havířov poslední minuty aktivnější na puku, ale Antoš zatím drží pardubickou svatyni.

40:25
    Nebezpečná střela Kaštánka skončila pouze v ruce Přecechtěla.

39:00
    Přečíslení Havířova dokázal na poslední chvíli odvrátit Sopoušek.

38:20
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Novák – 2 min., podrážení).

38:10
    Pardubice kombinují na polovině soupeře.

36:50
    Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Karas – 2 min., příliš mnoho hráčů).

36:42
    Svoboda se pokusil dostat přes obranou linii Havířova, však neúspěšně.

35:22
    Ani Pardubice nedokázaly využít svou první přesilovou hru.

34:59
    Turenova střela míří pouze mezi betony Přecechtěla.

34:27
    Jedlička se pokusil vystřelit, ale jeho střela těsně minula pravou tyč gólmana.

33:02
    První přesilovou hru si zahrají také Pardubice po faulu Zielinskiho.

33:01
    Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Zielinski – 2 min., nedovolené bránění).

32:21
    Souboje o puk zatím vyrovnané, šance ale k vidění zatím nemáme.

Lukáš Hrdina

Branky a nahrávky: 28. Pražan (Maštalíř, Kaštánek) – 45. Jung (Pilíšek, Hanzel), 45. Svozil

HC Dynamo Pardubice: Antoš (Matěcha) – Holec, Maštalíř, Oliva, Šmerda, Sopoušek, Dvořák, Kaštánek, Novák, Dostál, Vrba, Kučera, Svoboda, Turena, Pirner, Pilař, Jedlička, Pražan, Bolehovský.
    AZ Havířov: Přecechtěl (Maňásek) – Zielinski, Vadovic, Valouch, Maršálek, Pilíšek, Lička, Bortoli, Grygar, Svozil, Middleton, Jelener, Jung, Bošek, Loza, Hanzel, Karas, Ščerba.