Alaškert – Rangers 0:0 (kon.) | Helsinki – Fenerbahce 2:5 (kon.) | Zorja Luhansk – Rapid 2:3 (kon.)
Galatasaray – Randers 2:1 (kon.) | Alkmaar – Celtic 2:1 (kon.) | Kluž – CZ Bělehrad 1:2 (kon.)
Slovan Bratislava – Olympiakos 2:2 (kon.) | Legia – Slavia cz 2:1 (kon.) | Antverpy – Omonia Nikósie 2:0 (3:2 po pen.)
Sturm Graz – Mura 2:0 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava
2:2 (1:1)
Olympiakos Pireus
Čtvrtek 26.08.2021, 20:45 • Tehelné pole, Bratislava • Evropská liga (předkola) • Play-off

Z mé strany je to pro dnešek už vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Na počtenou! (22:42:17)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 7:6. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:11.

Zázrak se dnes v Bratislavě nakonal, ale domácí alespoň uhráli cenný bod do koeficientu. Vstup do utkání vůbec neměli dobrý, neboť už ve 26. minutě viděl červenou kartu De Marco a o pár minut později přišel první zásah El-Arabiho. Slovan se ale oklepal a před poločasem zásluhou Hentyho vyrovnal. Po půli skóroval hostující Onyekuru, avšak na jeho trefu odpověděl po skvěle zahraném rohovém kopu Green. Konečný výsledek dnešního utkání je 2:2, Olympiakos po úvodní výhře 3:0 postupuje do Evropské ligy.

90+4

90+3
    Hosté to teď měli ve středu pole otevřenější, ale nakonec se hned dva hráči domácích stačili vrátit a úspěšným skluzem snahu Olympiakosu zastavili.

90+2
    Reabciuk s přehledem odehrál dlouhý nákop do náruče Tomáše Vaclíka. Pokus o rychlý kontr domácích tedy úspěšný nebyl.

90+1
    Hrát se bude ještě 4 minuty. Hned první akce Slovanu v nastavení ale skončila útočným faulem.

90
    Pireus si závěrečné sekundy dnešního utkání užívá. Rád by přidal ještě třetí gól, ale Slovan poctivě brání.

89
    Trefena ale byla pouze zeď, takže větší vzruch před Vaclíkovou bránou nepřišel.

88
    Andreas Bouchalakis zasáhl míč rukou, takže vidí zaslouženou žlutou kartu. Slovan vzápětí rozehraje standardní situaci zhruba ze třiceti metrů.

87
    Tomáš Vaclík s výkopem rozhodně nikam nespěchá. Poctivě si postavil balón a rozehraje až za pár chvil.

85
    Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Andre Green, přichází David Hrnčár.
    Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Lukáš Pauschek, přichází Richard Križan.

84
    Vrousai vystřelil zhruba z pětadvaceti metrů velmi slušně. Jeho projektil ale zamířil pár centimetrů nad horní tyč.

83
    Olympiakos si s přehledem hlídá svůj postup do Evropské ligy. Nyní kombinuje na vlastní polovině.

82
    Strelec si už už hledal místo ve vápně, aby mohl potvrdit své příjmení a vsítit branku. Jenže centrovaný míč byl na něj až příliš vysoký.

81
    Rony Lopes si to mířil do šestnáctky ve velké rychlosti. Rozhodl se udělat kličku okolo stopera, ale mezitím mu Chovan skočil pod nohy a sebral míč.

79
    Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Vladimír Weiss, přichází Dávid Strelec.

79
    Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Ezekiel Henty, přichází Dejan Dražić.

78
    Marious Vrousai zbytečně došlápl na jednoho ze soupeřů, a proto viděl zřetelnou žlutou kartu. Fanoušci si přáli přísnější trest, ale nutno říct, že zas tak hrozný zákrok to nebyl.