Velké Meziříčí B – Žďár n/S 0:0 (*18:00) | Žiar nad Hronom – HC Slovan 0:0 (zruš.) | Humenné – Bardejov 9:3 (kon.)
Příbram – Písek 6:3 (kon.) | Kobra – Letňany 7:6 (po pr.)
HC Kobra Praha
7:6 (1:1, 4:2, 1:3 - 1:0)
HC Letci Letňany
Středa 01.09.2021, 18:15 • ZS HC Kobra Praha, Praha-Braník • Přípravné zápasy

Je za námi pražské derby, které bylo velmi bohaté na góly. Kobra přestřílela Letce 7:6 po prodloužení. Vítěznou branku vstřelila supestar 2.ligy Kamil Bříška. To je ode mě ze stadionu v pražském Braníku vše, děkuji za sledování a u hokeje opět na počtenou! (20:40:43)

61:59
    Kobra právě vstřelila branku!
    Autorem branky je KAMIL BŘÍŠKA, který se štěstím dopravil kotouč za Kopřivu.

61:15
    Kopřiva teď akrobaticky chytil kotouč a zamezil téměř jistému gólu!

60:46
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Hrala – 2 min., hákování).

60:10
    Následuje pětiminutové prodloužení 3 na 3.

60:01

60:00

59:43
    Letňany právě vstřelily branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ KASTNER, na jehož střelu po přenesení hry nestačil Sochůrek reagovat. Asistence: Jiří Hozák aVáclav Kolářík.

59:17
    Domácí teď čeká 43 vteřin ve čtyřech proti šesti!

59:17
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Šťastný – 2 min., podrážení).

59:07
    Oddechový čas pro hosty.

59:01
    Běží poslední minuta třetí části.

58:32
    Kopřiva upaluje z branky, Letci jsou v šesti!

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:10
    Jen pár minut zbývá Letňanům na vyrovnání stavu, ti mohou začít přemýšlet o hře bez brankáře.

56:12
    Kobra přikovala Letce do jejich obranného pásma, možná přidá ještě další branku.

55:46
    Ofsajd zastavil útočné snažení Letců.

54:41
    Autorem branky je TOMÁŠ ŠŤASTNÝ, jemuž přihrál do skvělé pozice před branku Kamil Bříška. Asistence: Kamil Bříška a Marek Ryzák.

Tadeáš Podolka

Branky a nahrávky: 16. Ryzák (Tondr, Bříška), 21. Janda (Novák), 26. Šťastný (Tondr, Ryzák), 27. Heldák (Hlinka, Holý), 36. Šteiner (Stehlík, Ryzák), 55. Šťastný (Bříška, Ryzák), 62. Bříška – 10. Hrala (Kolářík, Kastner), 27. Vacín (Kastner), 34. Hozák (Hrala), 42. Turek (Arnošt), 47. Kastner (TS), 60. Kastner (Hozák, Kolářík)

HC Kobra Praha: Sochůrek (Peyerl) – Šteiner, Ryzák, Janda, Knesl, Procházka, Holý, Pelant – Tondr, Bříška, Šťastný, Havrda, Stehlík, Novák, Hlinka, Heldák, Kafka, Mucha.
    HC Letci Letňany: Kopřiva (Horák) – Pohl, Pika, Zedek, Fiala, Houška, Kučera, Lokajíček, Kolařík – Kellerstein, Hasil, Guryevskiy, Wojnar, Arnošt, Turek, Hozák, Řepík, Hrala, Kastner, Vacín, Poul.

Rozhodčí: Ovsík – Hlinka, Maňák.