Plzeň – Mladá Boleslav | 2:4 (kon.) | | | Kometa Brno – Pardubice | 3:2 (kon.) |
Tábor – Havlíčkův Brod | 2:4 (kon.) | | | Kobra – Pardubice | 2:3 (po pr.) | | | Plzeň – Mladá Boleslav | 2:3 (0:2 po s.n.) |
Liberec – Chomutov | 4:3 (kon.) | | | Hvězda Praha – K. Vary | 4:6 (kon.) | | | Třinec – Kometa Brno | 1:5 (kon.) |
Zlín – Poruba | 3:5 (kon.) | | | Technika Brno – Jihlava | 2:9 (kon.) | | | Sparta – Motor ČB | 11:4 (kon.) |
Slavia – Mountfield HK | 2:4 (kon.) | | | Olomouc – Havířov | 5:1 (kon.) | | | Přerov – HK MD Šumperk | 3:5 (kon.) |
PZ Kladno – Kladno | 0:8 (kon.) | | | Vsetín – Vítkovice | 2:5 (kon.) |
Novosibirsk – Dynamo Moskva | 4:5 (kon.) | | | Ufa – Kunlun | 5:1 (kon.) | | | Jokerit – N.Novgorod | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Nižněkamsk – Čeljabinsk | 1:3 (kon.) | | | Riga – Barys | 3:2 (kon.) | | | Soči – Petrohrad | 0:2 (kon.) |
Spartak Moskva – CSKA Moskva | 3:5 (kon.) |
Plzeň – Havířov | 6:0 (kon.) | | | K. Vary – Třinec | 10:3 (kon.) |
SR 18 – Trnava | 3:10 (kon.) |
Tábor – SHK Hodonín | 0:0 (zruš.) | | | Lipt. Mikuláš – Pov. Bystrica | 4:1 (kon.) |
Česko – Španělsko | 2:1 (po pr.) |
Košice – Michalovce | 5:2 (kon.) | | | Martin – Prešov | 4:5 (kon.) |
konec
Spartak Moskva
3:5
(0:0, 1:3, 2:2)
CSKA Moskva
46:58
|
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Klas Dahlbeck – 2 min., držení).
|
|
40:20
|
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Anton Slepyšev – 2 min., hákování).
|
|
37:58
|
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Ivan Drozdov – 2 min., podrážení).
|
|
29:52
|
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Klas Dahlbeck – 2 min., držení).
|
|
12:06
|
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Danil Jurtajkin – 2 min., vysoká hůl).
|
Branky a nahrávky:
36. Talalujev, 42. Talalujev (D. Višněvskij, Heed), 50. Chochlačov (Kugryšev) – 22. S. Plotnikov (Gilmour, Okulov), 33. Wallmark (Alexandr Popov, Gilmour), 34. S. Plotnikov (Okulov), 54. Andronov (Guskov, Alexandr Popov), 60. S. Plotnikov (Okulov, N. Nestěrov)
Rozhodčí: Judakov, Sidorenko – Šalagin, Šišlo
Diváci: 2 103
Neproměněná penalta:
Spartak Moskva:
Dansk (Krasikov) – D. Višněvskij (A), Nikišin, Heed, Jeřábek, Bryncev, Rylov, Ručkin – Kugryšev, Loktionov, Chochlačov – Talalujev, Širokov (C), Pettersson – Šaškov, Drozdov, Avcin – Soloduchin (A), I. Baranov, D. Kvartalnov – Ponomarjov.
Náhradníci:
Trenér:
CSKA Moskva: Ivan Fedotov (Reideborn) – Blažijevskij, N. Nestěrov, Gilmour, Svedberg, Dahlbeck (A), Ar. Sergejev, Lugovjak – Guskov, Wallmark, Slepyšev (A) – Alexandr Popov, Sorkin, Mingačjov – Pankratov, S. Plotnikov, Okulov – Jurtajkin, Andronov (C), Sošnikov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
CSKA Moskva: Ivan Fedotov (Reideborn) – Blažijevskij, N. Nestěrov, Gilmour, Svedberg, Dahlbeck (A), Ar. Sergejev, Lugovjak – Guskov, Wallmark, Slepyšev (A) – Alexandr Popov, Sorkin, Mingačjov – Pankratov, S. Plotnikov, Okulov – Jurtajkin, Andronov (C), Sošnikov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Judakov, Sidorenko – Šalagin, Šišlo
Diváci: 2 103
Daniel Fekets
@DFekets