DHC Plzeň – Poruba 28:17 (kon.) | Slavia – Kynžvart 28:29 (kon.) | Olomouc – Šaľa 24:20 (kon.)
Zlín – Hodonín 19:23 (kon.) | Dunajská Streda – Most 23:28 (kon.)
DHC Slavia Praha
28:29 (14:13)
Házená Kynžvart
Sobota 18.09.2021, 17:00MOL liga žen • 3. kolo

Díky za pozornost a mějte se fajn. (18:32:47)

DHC Slavia Praha – Házená Kynžvart 28:29 (14:13)
    Nejvíce branek: M. Svobodová 7/1, Míšová 5, Holečková 4/1 – Jovičevićová 6, Tesařová 5, K. Königová 5. Rozhodčí: Hájek, Kozler. Sedmimetrové hody: 8/4 – 4/2. Vyloučení: 3:5.

Neuvěřitelný zápas je u konce. Kynžvart si za své nadšení obrat v závěrečných desítkách vteřin zasloužil, Slavia za zcela opačný přístup nikoliv.

Konec zápasu. (28:29)

60
    Pět vteřin před koncem se prosadila Tesařová. (28:29)

60
    Slávistky pokazily rozehrávku a rozhoduje Kynžvart! (28:28)

60
    Devítka pro Slavii. (28:28)

60
    Time-out Slavie 44 vteřin před koncem. (28:28)

60
    Kynžvart následný útok proměnil. (28:28)

60
    Od břevna se odrazil míč na čáru, útočí Kynžvart a srovnává! (28:27)

59
    Königová snižuje okamžitě přesnou střelou z křídla na rozdíl jediné branky. (28:27)

59
    Prorážení Slavie, zápas dostává grády. (28:26)

58
    Velmi rychle snížila Barbora Tesařová. (28:26)

58
    Přesně 2:40 do konce utkání. (28:25)

58
    Time-out pro Kynžvart. (28:25)

58
    V oslabení se Pražanky prosazuje Frankové a Slavia si v koncovce vytváří náskok. (28:25)

58
    Tři minuty do konce, 80 vteřin ještě zbývá z přesilovky Kynžvartu. (27:25)

57
    Fenomenální zákrok Koudelkové nyní zachránil Slavii. (27:25)

57
    Vyloučení za faul na brankovišti pro Svobodovou. (27:25)

57
    Slávistky nakonec útok až ke střele nedovedly, Míšová však zůstává ležet na brankovišti a hra je přerušena. (27:25)

56
    Faul na Holečkovou znamená čtyři minuty před koncem devítku pro Slavii. (27:25)

56
    Kroky Jovičevičové a Slavia mohla do rychlého brejku, který však Motejlová neproměnila! (27:25)

55
    Holečková našla místo pod břevnem a Slavia zase v dramatické koncovce malinko odskakuje. (27:25)

55
    Kapusniaková ve velké šanci z křídla netrefila. (26:25)

54
    Holečková prudkou ranou ze spojky trefila. (26:25)

54
    Rozhodčí si k údivu všech přítomných vymysleli slávistické kroky a z brejku se prosadila hezkou akcí Švihnosová. (25:24)

53
    Weisenbilderová sedmičku proměňuje bezpečně. (25:24)

53
    Míšová faulovala na brankovišti Tesařovou a je z toho sedmička pro Kynžvart. (25:23)
    53
    Svobodová se však tentokrát se štěstím prosadila. (25:23)

52
    Další sedmička pro Slavii vybojovaná v oslabení. Jenže s jejich úspěšností jsou na tom domácí hráčky tristně. (24:23)

52
    Přesto byla vyloučena Vostárková a Slavia je v oslabení. (24:23)

52
    Rána Jovičevičové ze spojky letěla nad branku Koudelkové. (24:23)

51
    Devět minut před koncem vedou Pražanky o jeden gól navzdory tomu, že nevyužily hned tři sedmičky. (24:23)

51
    Ze spojky se prosadila mezi nohy Holeňáková a otáčí skóre. (24:23)

51
    Další ubráněný útok a Pražanky jdou dopředu. (23:23)

51
    Slavia výrazně zapracovala na obraně a nepouští hostující házenkářky do velkých šancí. (23:23)

50
    Vzápětí Slávistky z pivota přece jenom vyrovnávají. (23:23)

50
    Z otočky zkoušela štěstí Dresslerová, ale minula. (22:23)

49
    Vostárková se štěstím ze spojky uspěla. (22:23)

48
    Třetí sedmička ve druhé půli = třetí tyč. Náhoda? (21:23)

48
    Z další postupné akce Slavie nařídili rozhodčí sedmičku. To ale není příliš silná stránka Pražanek. (21:23)

47
    Přesná dorážka Weisenbilderové po střele do tyče znamená navýšení náskoku Kynžvartu o dva góly. (21:22)

46
    Fryčáková po zisku balonu okamžitě byla oslovena na křídlo a Slavia se po čase opět přiblížila na rozdíl jednoho gólu. (21:22)

46
    Jovičevičová tentokrát vypálila ze spojky hodně nad. (20:22)

45
    Svobodová po rychlé protiakci přece jenom ještě křeše jiskřičku naděje. (20:22)

45
    Königová zamířila z křídla jen do spojnice. (19:22)

44
    Dvouminutový trest pro Tesařovou. (19:22)

43
    Aktuálně sledujeme velkou bezmoc Pražanek v útoku. (19:22)

43
    Obrovskou šanci Kynžvartu nyní v samostatném úniku neproměnila Königová, předtím zakončovala Svobodová v pasivitě jen do bloku. (19:22)

42
    V hale na chvíli vypadl internet, ale po návratu se hostujícím hráčkám povedlo navýšit skóre po dvou šílených zákrocích nejisté Michalské, která rozhodně svůj tým nepodržela a už je na lavičce. (19:22)

40
    Oddechový čas pro Kynžvart. (18:20)

40
    Hostující hráčky jsou sice ve čtyřech, i tak ale v pohodě stačí špatným útokům Slavie. (18:20)

39
    Technická ztráta Kynžvartu. (18:20)

39
    Holečková však snížení odmítla a trefila tyč. (18:20)

39
    V pokračující přesilovce však Slávistky vybojovaly sedmičku a zkusí snížit. (18:20)

38
    Krásná střela Jovičevičové ze spojky zapadla o břevno do branky Slavie. (18:20)

38
    Vyloučení v týmu Házená Kynžvart (Barbora Tesařová). (18:19)

38
    Odvážný průnik do brankoviště zakončila Svobodová prudkou ranou a navíc vybojovala dvojku. (18:19)

37
    Svým důrazem se nyní na brankovišti prosadila Holečková. Následuje útočná ztráta Kynžvartu a utkání se přece jenom dramatizuje. (17:19)

36
    Prorážení Kynžvartu, dopředu jdou domácí hráčky. (16:19)

36
    Zimová zůstala na brankovišti osamocena a přehodila hostující brankářku. (16:19)

35
    Tomičevičová naopak ze spojky zvyšuje náskok hostujícího týmu už na čtyři góly. Příval v síti domácího celku nebere konců. Pomůže domácím oddechový čas? (15:19)

35
    Míšová z křídla opět neúspěšná. (15:18)

35
    Z rychlého brejku se prosadila opět Königová. (15:18)

34
    Königová střílí další gól Kynžvartu, na druhé straně uspěla hostující gólmanka. (15:17)

34
    Svobodová ji ale neproměnila a hrůzostrašný vstup domácích hráček do druhé půle tak trvá dál. (15:16)

34
    Duranková si šla tvrdě pro sedmičku a vybojovala ji. (15:16)

33
    Na pivotu zůstala osamocená Tesařová a prostřelila Michalskou. (15:16)

33
    Michalská nyní uspěla proti Weisenbilderové, Slavia vzápětí ztratila. (15:15)

32
    Krásný gól ze spojky nyní zaznamenala Svobodová. (15:15)

32
    Dvořáková si udělala prostor na středu a překonává Michalskou. (14:15)

32
    Další ztráta Slavie, u míče zase Kynžvart. (14:14)

31
    Chyba Slavie v rozehrávce, kterou trestá Tesařová v rychlém útoku. (14:14)

31
    Začal druhý poločas. (14:13)

Vše se chystá ke startu druhé poloviny hry.

Máme za sebou první poločas třetího kola ženské MOL Ligy. Po většinu času sice vedly hostující hráčky z Kynžvartu, nicméně Slávistky dokázaly v závěru půle skóre otočit a drží jednogólový náskok. Druhá půle začne zhruba v 17:50.

30
    První poločas skončil. (14:13)

30
    Poslední ránu pak trochu uspěchala Jovičevičová a první poločas je minulostí. (14:13)

30
    Motejlová stihla ještě jeden výpad z křídla. (14:13)

30
    Třicet vteřin do konce poločasu, Franková zastavena ve středu pole. (13:13)

29
    Míšová chytila střeleckou slinu a zakončila další výpad přesnou střelou k tyči. (13:13)

29
    Dvořáková však přece jen procedila míč za Michalskou. (12:13)

29
    Jovičevičová kombinovala s Dvořákovou, je z toho jen volný hod. (12:12)

28
    Adriana Míšová naopak na druhé straně dokončila rychlou akci ranou z křídla. (12:12)

28
    Jovičevičová otřela svou další střelu pouze o břevno. (11:12)

27
    Další technický přestupek však spáchaly rovněž házenkářky Slavie. (11:12)

27
    Duranková vyzkoušela pozornost Zuzánkové, ta její projektil kryje. Vzápětí však Kynžvart přišel o míč. (11:12)

26
    Rychlý průnik Svobodové z křídla zakončený střelou mezi nohy Zuzánkové. (11:12)

25
    Kapusniaková zakončila dlouhý útok Kynžvartu přesným obloučkem z křídla. (10:12)

25
    Devítimetrový hod pro hráčky hostujícího celku. (10:11)

25
    Oba týmy jsou již kompletní. (10:11)

24
    Hostující hráčky dostaly míč rychle do branky zásluhou Königové, byla to však situace, která rozpoutala na hřišti vášně. (10:11)

24
    Slávistické kroky zase dostávají do útoku Kynžvart. (10:10)

24
    Slávistky operují na útočné polovině pouze v pěti. (10:10)

23
    Weisenbilderová tentokrát sedmičku bezpečně proměnila. (10:10)

23
    Další sedmička pro Kynžvart, navíc s dvojkou pro Holečkovou. (10:9)

22
    Oba týmy v plném počtu. (10:9)

22
    Útok však končí po zásahu nohou Míšové. (10:9)

21
    Oblouček Jovičevičové si však Michalská v klidu pohlídala, v útoku jsou Pražanky. (10:9)

21
    Nakonec z další útočné snahy rezultuje sedmička pro Kynžvart. (10:9)

21
    Hostující tým to zkouší v šesti, do konce oslabení zbývá ještě minuta a dvacet vteřin. Oddechový čas pro lavičku Kynžvartu. (10:9)

21
    V dalším pokračování akce pomohla Zuzánkové tyč, ale přece jenom se trefila Motejlová a vrací Slavii vedení. Navíc je vyloučena Švihnosová a Kynžvart musí do pěti. (10:9)

20
    Pokus Holečkové vytěsnila Zuzánková, ale Slavia pokračuje v akci. (9:9)

19
    Teď se odehrává delší pasáž hry bez gólu, stále je utkání velmi vyrovnané. (9:9)

18
    Zuzánková si nyní poradila se střelou Frankové. (9:9)

18
    Krásný výpad Dvořákové na brankoviště zakončení pěkným obloučkem zase dorovnává skóre. (9:9)

17
    Weisenbilderovou zastavuje tyč. (9:8)

16
    Po střele do tyče se míč odrazil k úplně volné Míšové a ta prostřelila Zuzánkovou. (9:8)

15
    Weisenbilderová ale hned vzápětí opět dorovnává skóre. (8:8)

15
    Hned vzápětí ale Slávistky odpověděly. Prosadila se Svobodová. (8:7)

14
    Krásnou akci nyní na druhé straně zakončila Švihnosová ranou pod břevno. (7:7)

14
    Krásná technická střela Fryčákové z křídla dostává Slavii v tomto utkání poprvé do vedení. (7:6)

13
    Do konce přesilovky ještě minuta, stále jsou hráčky Kynžvartu na útočné polovině. (6:6)

13
    Hostující hráčky hrají na čas, zatím vybojovaly několik faulů Slávistek. (6:6)

12
    Holečková vyrovnává a Slavia hraje přesilovku. (6:6)

12
    Jovičevičová dostává za faul na brankovišti dvojku, Slavia má k dispozici další sedmičku. (5:6)

12
    Řada nepřesností na obou stranách, útočí Slavia. (5:6)

11
    Jovičevičovou tentokrát ze spojky vychytala Michalská. (5:6)

10
    Holeňáková z čáry sedmimetrového hodu opět nezaváhala. (5:6)

10
    Další sedmička pro Slavii. (4:6)

10
    Jovičevičová má zatím skvělou střeleckou formu a opět prostřelila po rychlé akci Michalskou. (4:6)

9
    Vavroušková narazila v jasné šanci na výborný zákrok Zuzánkové. (4:4)

9
    Jovičevičová však je střelou při signalizované pasivitě úspěšná. (4:4)

8
    Postupný útok se nyní hráčkám Kynžvartu nedaří zakončit. (4:4)
    8
    Holeňáková ze sedmičky uspěla. (4:4)

7
    Další sedmičku vybojovala odvážným náběhem na brankoviště Svobodová. (3:4)

7
    Míšová z křídla prostřelila Zuzánkovou pod horní tyč. (3:4)

7
    Na druhé straně se z postupné akce prosadila Königová. (2:4)

6
    Zuzánková chytila sedmičku Svobodové a hostující hráčky tak stále vedou. (2:3)

6
    Holeňáková teď vybojovala sedmičku na druhé straně. (2:3)

6
    Svou ránu ale poslala vysoko nad. (2:3)

5
    Sedmimetrový hod pro Kynžvart rozehraje Dvořáková. (2:3)

5
    Michalská nyní skvěle chytila šanci Königové, na druhé straně ale uspěla i Zuzánková. (2:3)

4
    Svobodová šťastnou střelou rovněž ze spojky našla místo mezi nohami Zuzánkové. (2:3)

4
    Jovičevičová skórovala přesnou ranou ze spojky. (1:2)

3
    V postupném útoku hráčky Kynžvartu. (1:2)

3
    Dva rychlé góly, o ten hostující se postarala Dresslerová, z protiakce se však prosadila středem hřiště Franková. (1:2)

2
    Hostující hráčky vedou, střelkyni branky však místní huhňající moderátor zamlčel. (0:1)

2
    Na druhé straně se zaskvěla Zuzánková, která zlikvidovala akci z křídla. (0:0)

1
    Úvodní ránu Jovičevičové chytá Michalská. (0:0)

1
    Úvodní výhoz pro hráčky Kynžvartu. (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

Hráčky nastoupily na hrací plochu, utkání za malý moment odstartuje.

DHC Slavia Praha: Šlejtrová, Michalská, Koudelková – Holečková, Franková, Vostárková, Holeňáková, Zimová, Duranková, Mišová, Motejlová, Fryčáková, Zemanovičová, Vavroušková, Svobodová

Házená Kynžvart: Zuzánková, Srpová – Königová, Tesařová, Dvořáková, Weisenbilderová, Patrnčiaková, Dresslerová, Jovičeovičová, Švihnosová, Rudincová, Vysloužilová, Kapusniaková, Mirkovičová, Hejkalová

Rozhodčí: Hájek, Kozler.

Do pražského Edenu postupně proudí diváci, zatím jich je na tribunách zhruba okolo stovky.

Oba celky mají zatím na svém kontě shodně jednu výhru a jednu porážku. Dá se proto očekávat, že dnešní duel bude hodně vyrovnaný.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.