Kopřivnice – Selfoss 25:31 (kon.) | Zubří – Apoel 40:11 (kon.) | A.E.S.H. Pylea – Dukla 28:37 (kon.)
A.E.S.H. Pylea
28:37 (10:19)
HC Dukla Praha
Sobota 18.09.2021, 19:30 • DHC Sport Hall SK Slavia, Praha • European Cup • 1. kolo

Zápas je u konce. Dukla Praha vyhrála s přehledem, i když se Pylea ve druhém poločase podstatně zlepšila, a to tak, že nastřílela o osmnáct branek více, než v tom prvním. Dukla v druhé části zvládla o jednu branku méně. I tak si však s chutí zastřílela. Její převaha šla jasně vidět a to rozhodlo. Druhé utkání je na programu zítra v podvečer. (21:12:53)

Konec zápasu. (28:37)
    60
    V přesilovce soupeře opět dokázal cestičku k brance najít Jiří Rakouský a přidává tak druhý gól ve vlastní početní nevýhodě. (28:37)

60
    Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Daniel Kristek). (28:36)
    59
    Filip Březina je dalším z hráčů, kteří trefili v druhém poločase branku poprvé. (28:36)
    59
    Po dlouhém časovém úseku se týmu Pylea podařilo skórovat dvakrát za sebou. Ioannis Batzios připsal druhý zásah v zápase. (28:35)
    58
    Gól vstřelil tým A.E.S.H. Pylea (Pantelis Leonidas Alexandridis). (27:35)
    57
    Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Marek Šebesta). (26:35)
    56
    Georgios Eleftheriadis je i na další sedmičce úspěšný! Dnes to je jednoznačně nejlepší řecký házenkář. (26:34)
    56
    A to stejné platí i u další branky, pro Vojtěch Vlčka taktéž první v tomto duelu. Vypadá to, jako by Řekům docházely síly. (25:34)
    54
    Třiatřicátou branku Dukly Praha obstaral Jiří Rakouský. Je to jeho první gól v utkání. (25:33)
    54
    Georgios Eleftheriadis dostal k dispozici sedmimetrový hod a opět jim nepohrdnul. Dnes byl úspěšný na všech třech, ke kterým se postavil. (25:32)
    53
    Po delší době se Dukla dostala ke dvěma gólům za sebou. Premiérová branka to byla pro Zdenka Ježka. Pražané tak vedou o osm branek. (24:32)
    52
    Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (David Šůstek). (24:31)
    52
    Konstantinos Tsamesidis také dokázal skórovat při oslabení svého celku. (24:30)
    51
    Jakub Sviták si vybral skvělou pozici na zakončení a proměnil ji v branku. Dukla tak přesáhla třicet gólů v duelu. (23:30)

51
    Vyloučení v týmu A.E.S.H. Pylea (Konstantinos Koukmisis). (23:29)
    50
    Přesně deset minut do konce zbývá na časomíře a Georgios Eleftheriadis si připisuje osmou branku v tomto zápase. (23:29)
    49
    Přesně, jak jsem říkal. Když je Pylea na šestigólovém manku, Dukla vždy navýší a nepustí ji k další brance. Nyní to obstaral Jakub Sviták. (22:29)

Jiří Polášek

A.E.S.H. Pylea: Bampatzanidis, Zafeiris, Antoniadis, Metsis, Elftheriadis, Tsamesidis, Giannakidis, Koukmisis, Samaras, Batzios, Alexandridis, Papageourgiou, Alatsatianos, Giannakoupoulos, Laskaroudis
    HC Dukla Praha: Vlček, Sviták, Ježek, F. Březina, Votava, Rumian, Krušberský, Šebesta, Krístek, Petržala, J. Rakouský, Hlinka, M. Březina, M. Rakouský, Šůstek, Blecha

Rozhodčí: Nichlas Nygaard, Nicklas Mark Pedersen