Třinec – K. Vary | 3:2 (po pr.) | | | Motor ČB – Sparta | 5:2 (kon.) | | | Litvínov – Kometa Brno | 3:4 (kon.) |
Liberec – Pardubice | 3:4 (kon.) | | | Mountfield HK – Mladá Boleslav | 2:0 (kon.) |
Magnitogorsk – Jekatěrinburg | 4:2 (kon.) | | | Ufa – Novosibirsk | 1:3 (kon.) | | | CSKA Moskva – Kazaň | 1:2 (kon.) |
Jokerit – Čerepovec | 4:1 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Barys | 3:1 (kon.) | | | Spartak Moskva – Nižněkamsk | 5:1 (kon.) |
Znojmo – Moser Medical Graz 99ers | 9:3 (kon.) | | | Bratislava Capitals – Villach | 0:0 (odl.) |
Liberec – Kladno | 10:3 (kon.) | | | Mountfield HK – Slavia | 3:1 (kon.) | | | Salzburg – Třinec | 1:3 (kon.) |
Mladá Boleslav – Sparta | 2:1 (kon.) | | | Plzeň – Zlín | 4:3 (kon.) | | | Vítkovice – Chomutov | 10:5 (kon.) |
Motor ČB – Havířov | 4:3 (po pr.) | | | K. Vary – Kometa Brno | 4:5 (po pr.) | | | Olomouc – HC Litvínov | 3:1 (kon.) |
Tampa – Nashville | 2:6 (kon.) | | | Detroit – Buffalo | 6:2 (kon.) | | | Boston – Philadelphia | 4:2 (kon.) |
Colorado – Minnesota | 6:4 (kon.) | | | Los Angeles – Vegas | 3:1 (kon.) | | | Anaheim – San Jose | 1:3 (kon.) |
Košice – Lipt. Mikuláš | 5:2 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Poprad | 0:4 (kon.) | | | Nové Zámky – Prešov | 8:1 (kon.) |
Trenčín – Banská Bystrica | 1:3 (kon.) | | | Zvolen – Michalovce | 3:4 (kon.) | | | Nitra – HC Slovan | 5:8 (kon.) |
Topoľčany – Dubnica | 4:0 (kon.) | | | Humenné – Vlci Žilina | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Žiar nad Hronom – Skalica | 2:3 (po pr.) |
Martin – Trnava | 4:5 (kon.) | | | Levice – Pov. Bystrica | 2:3 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Kralupy n. Vltavou | 3:1 (kon.) | | | HK MD Šumperk – Poruba 2011 | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Ústí n/L – Písek | 3:4 (kon.) |
Warriors Brno – Technika Brno | 2:6 (kon.) | | | Vsetín – Přerov | 1:6 (kon.) | | | Chrudim – Kobra | 4:3 (kon.) |
konec
HC S.O.S. Žízeň Chotěšov
3:7
(1:3, 1:3, 1:1)
HC Klaus Timber
Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!
|
||
Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!
|
||
Konec zápasu.
|
||
Konec zápasu.
|
||
Konec zápasu.
(22:01:05)
|
||
Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!
|
||
36:27
|
Vyloučení v týmu HC Klaus Timber (Radek Rovenský – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).
|
|
36:27
|
Vyloučení v týmu HC Klaus Timber (Radek Rovenský – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).
|
|
36:27
|
Vyloučení v týmu HC Klaus Timber (Radek Rovenský – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
35:38
|
Vyloučení v týmu HC Klaus Timber (František Čada – 2 min., vysoká hůl).
|
|
35:38
|
Vyloučení v týmu HC Klaus Timber (František Čada – 2 min., vysoká hůl).
|
|
35:38
|
Vyloučení v týmu HC Klaus Timber (František Čada – 2 min., vysoká hůl).
|
|
33:33
|
Tým S.O.S. Žízeň Chotěšov právě vstřelil branku! Autorem branky je TOMÁŠ HAVLÍČEK. Asistence: Luboš Drda.
|
|
33:33
|
Tým S.O.S. Žízeň Chotěšov právě vstřelil branku! Autorem branky je TOMÁŠ HAVLÍČEK. Asistence: Luboš Drda.
|
|
33:33
|
Tým S.O.S. Žízeň Chotěšov právě vstřelil branku! Autorem branky je TOMÁŠ HAVLÍČEK. Asistence: Luboš Drda.
|
|
33:08
|
Vyloučení v týmu HC Klaus Timber (František Čada – 2 min., sekání).
|
|
33:08
|
Vyloučení v týmu HC Klaus Timber (František Čada – 2 min., sekání).
|
|
33:08
|
Vyloučení v týmu HC Klaus Timber (František Čada – 2 min., sekání).
|
|
32:29
|
Vyloučení v týmu HC S.O.S. Žízeň Chotěšov (Jan Končel – 2 min., podrážení).
|
|
32:29
|
Vyloučení v týmu HC S.O.S. Žízeň Chotěšov (Jan Končel – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
11. Havlíček (Havlíček, Pálenský), 17. Povolný (Drda), 34. Havlíček (Drda) – 6. Opava (Rovenský), 6. Opava, 9. Opava (Rovenský), 21. Čada (Brabenec), 22. Šťastný (Spáčil, Bierhanzl), 30. Čada (Šťastný), 31. Brabenec (Čada, Mrázek)
Rozhodčí: Miroslav Tolar — Miroslav Janík, František Rovaš
Diváci: 6
Neproměněná penalta:
HC S.O.S. Žízeň Chotěšov:
P. Vileta — J. Povolný, L. Drda, M. Drda, J. Končel — T. Havlíček, S. Havlíček, J. Pálenský, J. Havlíček, R. Holík, D. Brejcha
Náhradníci:
Trenér:
HC Klaus Timber: O. Vrtěl — F. Čada, R. Loukota, R. Hahn, T. Šlemenda, J. Leško — P. Opava, L. Brabenec, M. Šťastný, R. Rovenský, T. Spáčil, M. Mrázek, D. Bierhanzl, J. Hanzlíček, V. Mlnařík, K. Dvořák
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Klaus Timber: O. Vrtěl — F. Čada, R. Loukota, R. Hahn, T. Šlemenda, J. Leško — P. Opava, L. Brabenec, M. Šťastný, R. Rovenský, T. Spáčil, M. Mrázek, D. Bierhanzl, J. Hanzlíček, V. Mlnařík, K. Dvořák
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Miroslav Tolar — Miroslav Janík, František Rovaš
Diváci: 6