Ústí n/L – Šumperk | 1:2 (kon.) | | | Litoměřice – Přerov | 5:2 (kon.) | | | Slavia – Poruba 2011 | 1:5 (kon.) |
Sokolov – Jihlava | 1:3 (kon.) | | | Havířov – Kolín | 2:3 (po pr.) | | | Frýdek-M. – Benátky n/J | 1:2 (kon.) |
Třebíč – Vsetín | 5:3 (kon.) | | | Prostějov – Kadaň | 6:2 (kon.) |
Tábor – Sparta | 2:5 (kon.) |
Chabarovsk – Čeljabinsk | 4:5 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Čerepovec | 3:2 (kon.) | | | Nižněkamsk – Jekatěrinburg | 2:3 (kon.) |
N.Novgorod – Minsk | 3:4 (kon.) | | | Omsk – Spartak Moskva | 5:2 (kon.) | | | Kunlun – CSKA Moskva | 2:1 (kon.) |
Česko – Rusko | 1:5 (kon.) |
Val. Meziříčí – Kometa Brno B | 4:1 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Mostečtí Lvi | 2:1 (kon.) | | | Písek – Řisuty | 2:3 (po pr.) |
Cheb – Příbram | 3:2 (po pr.) | | | Bílina – Nová Paka | 2:6 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Opava | 4:5 (kon.) |
Žďár n/S – Kopřivnice | 4:3 (kon.) | | | Nový Jičín – SHK Hodonín | 3:2 (kon.) | | | Děčín – Hronov | 5:3 (kon.) |
Jablonec n/N – Letňany | 3:5 (kon.) | | | Tábor – Klatovy | 4:1 (kon.) | | | Kobra – Havlíčkův Brod | 5:2 (kon.) |
Washington – Philadelphia | 5:3 (kon.) | | | St. Louis – Columbus | 7:3 (kon.) | | | Calgary – Winnipeg | 3:1 (kon.) |
Buffalo – Detroit | 3:1 (kon.) | | | Nashville – Carolina | 4:3 (kon.) |
Mladá Boleslav B – V.Popovice | 3:9 (kon.) | | | Orlová – Wolves Č. Těšín | 3:7 (kon.) |
HC Čápi – Tomahawk | 7:2 (kon.) |
UK Kings Prague – BO Ostrava | 4:5 (kon.) |
konec
Amur Chabarovsk
4:5
(1:3, 0:1, 3:1)
Traktor Čeljabinsk
57:48
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vladimir Michasjonok – 2 min., příliš mnoho hráčů).
|
|
57:24
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Sergej Kalinin – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
49:49
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vladimir Michasjonok – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
47:38
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vladimir Michasjonok – 2 min., zdržování hry / trenérská výzva).
|
|
37:39
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Alexandr Šarov – 2 min., podrážení).
|
|
36:30
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Ivan Nikolišin – 2 min., sekání).
|
|
32:45
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Arťom Aljajev – 2 min., krosček).
|
|
25:55
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Alexej Volgin – 2 min., podrážení).
|
|
25:01
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Sergej Tělegin – 2 min., držení).
|
|
22:09
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Marsel Šolochov – 2 min., sekání).
|
|
14:50
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Nick Bailen – 2 min., podrážení).
|
|
11:49
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Radan Lenc – 2 min., hákování).
|
|
09:48
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Valerij Vasiljev – 2 min., sekání).
|
|
08:37
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vladimir Michasjonok – 2 min., příliš mnoho hráčů).
|
Branky a nahrávky:
6. Fajzullin (A. Kuzněcov, Michasjonok), 47. Nikolišin, 57. Volgin (Galuzin, Fajzullin), 59. A. Gorškov (Volgin) – 8. V. A. Tkačov (Karpuchin, V. Abramov), 10. Pulkkinen (Bailen, S. Kalinin), 11. Těrtyšnyj (Jarullin, Osnovin), 21. Bailen (L. Sedlák), 48. L. Sedlák (Bailen, Těrtyšnyj)
Rozhodčí: Ravodin, Sergejev – Parikov, Stroganov
Diváci: 3 532
Neproměněná penalta:
Amur Chabarovsk:
Alikin (Lozebnikov) – V. Vasiljev, Jordán (C), Aljajev, R. Pedan, D. Mašín, Byčkov, Volgin – Lenc, Tomášek, Galuzin (A) – V. Butuzov (A), Nikolišin, A. Gorškov – Šarov, Zyrjanov, Archipov – Fajzullin, A. Kuzněcov, Michasjonok.
Náhradníci:
Trenér:
Traktor Čeljabinsk: Garipov (Will) – Manuchov, Jarullin (A), Bailen, S. Tělegin, Kulik, Karpuchin, Kirpičnikov – Pulkkinen, S. Kalinin (C), Byvalcev – Hyka, L. Sedlák (A), Těrtyšnyj – V. A. Tkačov, Kapustin, V. Abramov – Fatějev, Šolochov, Osnovin – Gorjunov-Rolgizer.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Traktor Čeljabinsk: Garipov (Will) – Manuchov, Jarullin (A), Bailen, S. Tělegin, Kulik, Karpuchin, Kirpičnikov – Pulkkinen, S. Kalinin (C), Byvalcev – Hyka, L. Sedlák (A), Těrtyšnyj – V. A. Tkačov, Kapustin, V. Abramov – Fatějev, Šolochov, Osnovin – Gorjunov-Rolgizer.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ravodin, Sergejev – Parikov, Stroganov
Diváci: 3 532
Daniel Fekets
@DFekets