Mladá Boleslav – Hattrick Brno 12:1 (kon.) | Tatran – Pardubice 16:1 (kon.) | Ostrava – Black Angels 7:5 (kon.)
Otrokovice – Česká Lípa 9:11 (kon.) | Sparta – Vítkovice 7:4 (kon.) | Královské Vinohrady – Bohemians 4:6 (kon.)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
7:5 (2:1, 2:2, 3:2)
Black Angels
Neděle 10.10.2021, 17:00Livesport Superliga • 8. kolo

54:16
    Ostrý souboj u mantinelu vyhodnotili sudí jako hrubost Denise Zimmera. Přesilovka Black Angels jako snad poslední šance na to něco s utkáním udělat.

47:32
    Pražané už zbytečně často faulují. Radek Hanák nevybíravě porazil Gála a FBC dostane šanci na to, aby definitivně rozhodlo.

44:26
    Po souboji u mantinelu musí na trestnou lavici hostující Vojtěch Novotný. Jeho prohřešek je klasifikován jako hrubost.

34:21
    Vypadá to, že Matouš Burian se při své snaze neudržel na nohou a zkoušel dorážet z kleče. Také proto je odesílán na trestnou lavici.

30:36
    Pražané si opět nepohlídali rychlý ostravský přechod do útoku a Radek Hanák musel zablokovat hůl Soukupa. Jasné dvě minuty.

27:50
    Vítanou možnost k návratu do zápasu dostávají Black Angels. Marcel Jakubec totiž odsedí trest za hrubost.

18:11
    Ostravané se zlobí, že nedostali ponechanou výhodu. Na trestnou lavici míří Jakub Boček, který blokoval hůl zakončujícího hráče.

11:55
    Za blokování soupeřovy hole si může až dvě minuty posedět Vojtěch Repček. Jako záchranná brzda zastavoval dobře rozvinout akci hostů.

Patrik Czepiec

Branky a nahrávky: 9. Sládek (Kuczera), 17. Chatrný (Soukup), 21. Klimscha (Sládek), 24. Sládek (Malajka), 42. Pešat (Malajka), 46. Chatrný (Pešat), 57. Chatrný (TS) – 3. J. Boček (TS), 38. R. Hanák (T. Hanák), 39. Hromada (J. Boček), 55. J. Boček, 60. T. Hanák (M. Boček)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Binder (Klinka) – Herblich, Mikoláš, Pum, Zimmer, Kuczera – Malajka, Soukup, Klimscha, Vítovec, Jakubec, Gál, Sládek, Sedláček, Chatrný, Pešat, Repček.
    Black Angels: Matiášek (57. Körber) – Bauman, Pícha, Bouček, Beránek, Kocourek – M. Boček, Fryš, Novotný, M. Burian, Čáslava, Svatoš, Hromada, Neklan, J. Boček, R. Hanák, T. Hanák, Renčín.

Rozhodčí: Both, Černín