Nashville – Carolina 4:3 (kon.) | Florida – Tampa 2:4 (kon.) | Colorado – Dallas 4:2 (kon.)
Toronto – Ottawa 4:1 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 4:5 (po pr.) | Columbus – Pittsburgh 3:4 (po pr.)
San Jose – Vegas 4:0 (kon.) | Chicago – Minnesota 5:1 (kon.) | Vancouver – Edmonton 2:3 (kon.)
Los Angeles – Anaheim 3:4 (1:2 po s.n.)
New York Islanders
4:5 (1:1, 0:1, 3:2 - 0:1)
New York Rangers
Neděle 10.10.2021, 01:00 • Webster Bank Arena, Bridgeport • Příprava NHL

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost a přeji pěkný nedělní den. Na počtenou! (03:55:34)

Doplníme, jakmile budou uvedeny.

Závěrečná pasáž utkání nabídla střeleckou dominanci Filipa Chytila, který v rozmezí 45. až 63. minuty vstřelil hattrick. Po nepříliš záživných čtyřiceti minutách jsme viděli velice gólovou třetí třetinu, kterou Ostrované vyhráli 3:2. V prodloužení rozhodli hosté z přesilové hry, takže do nové sezony vstoupí v lepším rozpoložení oni. Musíme ale připomenout i skvělé výkony Anderse Leeho a Mathewa Barzala, oba útočníci Islanders skórovali dvakrát. Rangers vyhráli 5:4 po prodloužení.

62:06 Filip CHYTIL - 4:5

62:06
    Rangers právě vstřelili branku!
    FILIP CHYTIL se opravdu dočkal! Parádní jízda českého reprezentanta. Kaapo Kakko mu přihrál na levý kruh, odkud to Chytil znovu vymetl. Sorokin byl naprosto bez šance. 4:5 po prodloužení. Asistence: Kaapo Kakko a Alexis Lafrenière.

61:13
    Filip Chytil mohl zkompletovat hattrick. Dostal nabito na pravý kruh, avšak rána se mu nepovedla podle představ.

60:36
    Vhazování zvládli lépe domácí, kteří okamžitě touš vyhodili přes všechny čáry.

60:27
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Mathew Barzal – 2 min., podrážení).

60:16
    Teď to Islanders sehráli v obrovské rychlosti. Pulock skvěle načasoval přihrávku pro Nelsona, jehož projektil zapadl do Georgijevovy lapačky.

60:01

60:00
    59:10 Mathew BARZAL - 4:4

59:10
    Islanders právě vstřelili branku!
    Padesát vteřin před koncem třetí třetiny domácí srovnávají! Brock Nelson našel mezi kruhy MATHEWA BARZALA, jenž pohotovou střelou zápěstím dostal kotouč za brankovou čáru. Tady možná Georgijev nebude mít čisté svědomí. 4:4. Asistence: Brock Nelson a Ryan Pulock.

58:38
    Jeden z hokejistů v bílém dresu to zkusil z červené čáry směrem na opuštěnou klec. Těsně ji minul.

58:06
    Domácí už jsou v šesti a tlačí v útočném pásmu.

57:49
    Zach Parise se snažil dorážet na brankovišti, avšak černá guma před něj nevyplavala. Alexandar Georgijev předvedl jistý zákrok.

57:22
    Družinu Barryho Trotze zastavilo zakázané uvolnění. Těžiště hry se tak přenáší před Ilju Sorokina.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 4. Lee (Greene, Barzal), 43. Barzal (Dobson, Lee), 48. Lee (Palmieri, Beauvillier), 60. Barzal (Nelson, Pulock) – 18. Kravcov (Strome, Hunt), 21. Strome (Miller, Kakko), 45. Chytil (Hunt, Tinordi), 50. Chytil (Lafrenière, Fox), 63. Chytil (Kakko, Lafrenière)

New York Islanders: Sorokin (Schneider) – Pulock, Pelech, Mayfield, Greene, Dobson, Chára – Parise, Bailey, Barzal, Clutterbuck, Beauvillier, Palmieri, Wahlstrom, Lee, Nelson, Johnston, Pageau, Cizikas
    New York Rangers: Georgijev (Šesťjorkin) – Trouba, Tinordi, Nemeth, Fox, Lindgren, Miller – Lafrenière, McKegg, Gauthier, Strome, Rooney, Goodrow, Kakko, Hunt, Barron, Chytil, Kravcov, Blais