Florida – NY Islanders 5:1 (kon.) | Toronto – Ottawa 3:1 (kon.) | Detroit – Vancouver 3:1 (kon.)
Pittsburgh – Chicago 5:2 (kon.) | Washington – Tampa 1:2 (po pr.) | Columbus – Seattle 2:1 (po pr.)
Boston – Dallas 3:1 (kon.) | Montreal – NY Rangers 1:3 (kon.) | Nashville – Carolina 2:3 (kon.)
Colorado – St. Louis 3:5 (kon.) | San Jose – Winnipeg 4:3 (kon.) | Edmonton – Calgary 5:2 (kon.)
Los Angeles – Minnesota 2:3 (kon.) | Ottawa – Dallas 3:2 (kon.)

Columbus právě vstřelil branku!
    Prodloužení trvalo 136 sekund. Zach Werenski získal prostor na středu kluziště, aby po své pravé ruce mohl oslovit PATRIKA LAINEHO. Finský kanonýr našel z kruhu volný prostor mezi lapačkou a betonem Philippa Grubauera. 2:1 po prodloužení. Asistence: Zach Werenski a Max Domi.

Střely na branku po 3. třetině: 23 – 19
    50:07 Eric ROBINSON - 1:1

50:07
    Za svou aktivitu si Columbus vyrovnání zasloužil. Rychlý přechod do útoku vyřešil ERIC ROBINSON nejlépe, jak mohl. Grégory Hofmann mu ještě ve střední třetině posunul puk a prvně jmenovaný následně vystřelil z pravé strany přesně do vzdálenější šibenice. 1:1. Asistence: Grégory Hofmann a Scott Harrington.

45:58
    Gustav Nyquist zakončoval precizní přihrávku Jacka Roslovica. Švédský forvard ale zamířil jen do boční sítě, Columbusu stále není přáno.

42:09
    Max Domi se dostal k volnému kotouči. Svou ránu zprava ale nenamířil mezi tři tyče, bránu o kousek netrefil.

Střely na branku po 2. třetině: 15 – 13
    34:32 Brandon TANEV - 0:1

34:32
    Tým Seattle právě vstřelil branku!
    První branka utkání padá ve 35. minutě! Oliver Bjorkstrand neodvedl dobrou defenzivní práci. Přišel o kotouč a rázem se do brankoviště hnal po pravé straně BRANDON TANEV. Útočník Seattlu rozpohyboval brankáře a poté předvedl krásný bekhendový blafák. 0:1. Asistence: Ryan Donato.

33:09
    Na druhé straně pálil z prostoru mezi kruhy Jared McCann. Merzlikins vyrazil puk před Eberleho, který klec Columbusu netrefil.
    32:12 Grubauer vychytal Laineho i Werenského

32:12
    Fantastický Philipp Grubauer znovu podržel svůj celek. Vychytal samostatný únik Laineho, při kterém finský útočník zvolil bekhendový blafák. Následně si poradil i s dorážkou Zacha Werenského.

26:48
    Oliver Bjorkstrand dostal kotouč mezi kruhy, ale v ideální pozici neuspěl. Horní tyč minul o pár centimetrů. Velká šance domácích.

21:36
    Ryan Donato si od modré čáry sjel před bránu k zadní tyči, kde po střele Schwartze vyplaval kotouč. Útočník Seattlu ale ve velké šanci promáchl.

20:17
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Cole Sillinger – 2 min., krosček).

Střely na branku po 1. třetině: 6 – 5

18:17
    Jack Roslovic málem využil hrubky hostující obrany. V mezikruží dostal prostor, avšak bývalý gólman Colorada jej brilantně vychytal.

14:12
    Sean Kuraly si najel před bránu a přesně si zpracoval kotouč. Těsně před Grubauerem ale neuspěl, svatyni těsně minul.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 51. E. Robinson (Hofmann, Harrington), 63. Laine (Werenski, Domi) – 35. B. Tanev (Donato)

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Korpisalo) – Bean, Werenski (A), A. Boqvist, Gavrikov, Peeke, Harrington – J. Voráček, Texier, Laine – O. Bjorkstrand (A), Roslovic, Nyquist – Domi, Sillinger, Jenner (C) – Hofmann, Kuraly, E. Robinson.
    Seattle Kraken: Grubauer (Driedger) – Soucy, Giordano (C), A. Larsson (A), Oleksiak, Lauzon, H. Fleury – Jordan Eberle, McCann, Schwartz (A) – Donskoi, Wennberg, Barre-Boulet – B. Tanev, Geekie, Donato – Appleton, Sheahan, Bastian.

Rozhodčí: McCauley, Dwyer – Cormier, Flemington

Diváci: 17 593