Florida – Boston 4:1 (kon.) | Washington – Detroit 2:3 (po pr.) | Chicago – Toronto 2:3 (po pr.)
Dallas – Vegas 2:3 (po pr.) | Edmonton – Philadelphia 3:5 (kon.)

2. Tyson Barrie (EDM) 1+1
    3. Carter Hart (PHI) 34 zákroků (06:45:23)

Poprvé v sezoně prohrává Edmonton zápas. Dnes byla nad jeho síly Philadelphia, která vyhrála i díky velmi dobrému týmovému výkonu. Flyers o své výhře rozhodli ve třetí třetině.

59:36
    Domácí ještě zkouší hru bez brankáře, následně se dostali do útočného pásma.
    59:01 Sean COUTURIER - 3:5

59:01
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Kotouč do prázdné branky poslal SEAN COUTURIER. Platnost gólu potvrdilo ještě video. Asistence: Travis Sanheim a Claude Giroux.

59:00
    Poslední minuta.

58:39
    Oddechový čas pro domácí.

58:39
    Další rána hostů a znovu puk končí vedle.

58:30
    Hosté mohli rozhodnout, ale rána přes celé kluziště končí vedle branky. Zakázané uvolnění.

58:22
    Zakázané uvolnění Flyers vrací hru před jejich branku.

58:03
    Domácí hrají v šesti bez brankáře.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:41
    Hostující hokejisté hrají takticky velmi dobře a drží hru daleko od vlastní branky.

57:00
    Edmonton rozehrává od své branky a čeká na dostřídání hráčů.

56:44
    Flyers se pokouší hrát daleko od své branky, sledujeme rychlý hokej.

56:23
    Darnell Nurse rozehrává od své branky, mnoho času už domácí hokejisté na vyrovnání nemají.

56:00
    Travis Konecny zkoušel našetřit nějaký čas ve středním pásmu, ale dlouho u kotouče nebyl.

55:48

55:31
    Další domácí rána od modré čáry končí vedle, další byla už lepší, ale Carter Hart byl připravený.

55:16
    Jesse Puljujärvi měl před sebou odkrytou část branky, ale puk poslal vedle.

54:54
    Leon Draisaitl pálil z první, s jeho pokusem si dokázal brankář poradit.

54:03
    Domácí hokejisté mají možnost přesilové hry, ve které mohou vyrovnat stav zápasu.

53:48
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Travis Konecny – 2 min., nedovolené bránění).

53:31
    Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Domácí však nelze odepřít snaha.

52:18
    Oskar Lindblom si vybruslil před branku, kde měl volný prostor, ale spoluhráči k němu nedokázali dostat puk. Následně kotouč ukryl domácí brankář do výstroje.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

51:43
    Darnell Nurse pálil od modré čáry, s jeho pokusem si celkem snadno dokázal poradit brankáře Flyers. Vhazovat se tak bude před jeho brankou.

51:20
    Domácí celek se usadil v útočném pásmu, ale střela z pravé strany končí vedle.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, hostující celek vede o jednu branku.

49:30
    Travis Konecny vedl zajímavou akci svého týmu, Sean Couturier se pokoušel tečovat puk před brankou, ale nepodařilo se mu to.

49:14
    Střelecky aktivnější je už hostující celek, v tomto ohledu vede 29:28.

48:14
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, domácí Evan Bouchard rozehrává od své branky, následně se Oilers dostali do útočného pásma. Vypálit však nedokázali.

47:41
    Mikko Koskinen si připisuje důležitý zákrok, vychytal Scotta Laughtona, který zůstal volný před brankou. Komerční přestávka.

46:37
    Domácí hokejisté vybojovali puk ve svém pásmu, a pak jej rychle vyhodili přes všechny čáry.

46:15
    Claude Giroux pálil od modré čáry z první, s jeho pokusem neměl domácí brankář prakticky žádný problém.

45:53
    Hostující celek hraje přesilovku, usadil se v útočném pásmu, kde kombinuje a pokouší se něco vymyslet.

45:19
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Slater Koekkoek – 2 min., krosček).

45:17
    Mikko Koskinen kryje kotouč, ale bude se vylučovat. Uvidíme přesilovku.
    44:18 Cam ATKINSON - 3:4

44:18
    Z ničeho nic se hostující celek dostává do vedení, tvrdou ránou z kruhu se prosazuje CAM ATKINSON. Dokázal šikovně poslat puk mezi betony brankáře. Asistence: Derick Brassard a Justin Braun.

43:48
    Connor McDavid to zkoušel individuálně, byl tvrdě dohraný u mantinelu, ale sudí nechávají hru plynout.

43:26
    Domácí fanoušky se poprvé ve třetí třetině hlasitěji ozývají a ženou své oblíbence v cestě za vstřelením další branky.

41:52
    Scott Laughton přišel o puk za brankou, následně mohli hrát domácí. Tyson Barrie pálil od modré čáry, ale jeho rána končí vedle.

41:31
    Hostující celek rozehrává od své branky, dostal se do útočného pásma, ale rána byla následně zblokovaná.

40:43
    Zach Hyman se pokoušel dostat do útočného pásma, což se mu podařilo, vybojoval i puk, ale obrana Flyers si poradila celkem snadno.

40:01
    Utkání pokračuje třetí třetinou, skóre je aktuálně vyrovnané.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

40:01

Jedinou branku jsme viděli ve druhé třetině, prosadil se Zach Hyman, jehož gól srovnal stav zápasu na aktuálních 3:3.

40:00

39:42
    Domácí celek se usadil v útočném pásmu, ale střely byly zblokované nebo nepřesné.

39:00
    Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:16
    Carter Hart si poradil s další střelou soupeře. Connor McDavid se dostal do šance, ale střelou mezi betony neuspěl. Komerční přestávka.

37:35
    Domácí se dostali do tlaku v útočném pásmu, snaží se kombinovat a získat vedení na svou stranu. Následně Philadelphia vyhazuje jen na icing.

37:04
    Evan Bouchard autorem další domácí střely, puk jen končí vedle branky. Gólman Flyers zasahovat tentokrát nemusel.

37:00
    Leon Draisaitl to zkoušel individuálně, dostal se do zakončení, ale minul branku.

36:38
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, aktuálně se bude vhazovat v útočném pásmu Oilers.

35:23
    Edmonton se nyní delší dobu usadil v útočném pásmu, ale zakončení nebylo přesné. Puk po střele z kruhu končí vedle.

34:53
    Connor McDavid pálil z pravé strany, jeho pokus vyrazil hostující brankář maskou.

34:14
    Po komerční přestávce pokračuje zápas dál, aktuálně je skóre vyrovnané, ale mírně střelecky aktivnější jsou hráči Oilers.

34:06
    Edmonton se dostal do ofsajdu, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

33:33
    Philadelphia se nyní usadila v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Rána od modré čáry končí vedle branky. Nebyla to špatná rána.

32:19
    Špatná domácí rozehrávka znamená zakázané uvolnění, vhazovat se tedy bude před brankou Oilers.

30:50
    Po krátké přestávce pokračuje hra dál, sledujeme velkou hokejovou bitvu, v níž momentálně mnoho příležitostí není.

30:36
    Jesse Puljujärvi neuspěl z dobré pozice, puk kryje Carter Hart. Komerční přestávka.

30:10
    Ryan Nugent-Hopkins se dostal do brejku. Zkoušel se trefit k tyči, ale z bezprostřední blízkosti branku trefit nedokázal.

29:43
    Travis Konecny byl před brankou volný, od spoluhráčů dostal přihrávku, ale trefil jen střed brány, kde byl brankář.

29:26
    Na nějakou výraznější šanci nyní čekáme, sledujeme divácky nepříliš atraktivní podívanou.

26:16
    Zbytečně se nepřerušuje, sledujeme aktivní a rychlou hru z obou stran.

25:34
    16:13, tak vypadá statistika střel na branku, aktivnější jsou v tomto směru domácí.

25:08
    Nick Seeler rozehrával od své branky, ale domácí hokejisté ho o puk připravili. Následně pálil Zack Kassian. Jeho rána byla zblokovaná.

24:30
    Philadelphia se pokouší najít odpověď na domácí aktivní hru, ale zatím se jí to příliš nedaří.

23:10
    Carter Hart rozehrává od své branky, jeho rozehrávku však domácí dokázali zastavit, a tak se snadno dostali do útočného pásma.

22:26
    Po vstřelené brance pokračuje domácí celek v aktivní hře, tlačí se do zakončení, ale nemůže se stabilněji usadit před brankou soupeře.
    20:54 Zach HYMAN - 3:3

20:54
    Edmonton právě vstřelil branku!
    První výraznější šanci ve druhé třetině dokázali domácí proměnit, a tak je vyrovnáno. Prosazuje se po výborné přihrávce spoluhráče obranou neobsazený ZACH HYMAN. Jeho rána propadla ž za brankovou čáru. Asistence: Jesse Puljujärvi a Connor McDavid.

20:23
    Hra je přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu. Sledujeme klidnější úvod druhé třetiny.

20:01

Pět branek nabídla divácky atraktivní první třetina. Aktivněji hrající domácí celek ovšem prohrává o jednu branku, protože v poslední vteřině překonal brankáře Koskinena Atkinson.

20:00
    20:00 Cam ATKINSON - 2:3

20:00
    Branka platí a hosté jdou do vedení, v poslední třetině třetiny se dokázal ukrytou střelou přes obránce prosadit CAM ATKINSON.
    19:42 Connor MCDAVID - 2:2

19:42
    Je vyrovnáno. V přesilovce se prosazuje CONNOR MCDAVID, jehož pokus si srazil jeden z beků nešikovně do své branky. Asistence: Tyson Barrie a Ryan Nugent-Hopkins.

19:00
    Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

18:40
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Zack MacEwen – 2 min., vražení na mantinel).

18:26
    Jesse Puljujärvi připravil střeleckou pozici pro McDavida, jehož projektil končí těsně vedle branky.

18:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

17:38
    Akci domácích zastavilo postavení mimo hru, v ofsajdu byl Slater Koekkoek. Vhazovat se tedy bude ve středním pásmu.

16:31
    Mikko Koskinen tak tak dokázal zastavit nebezpečnou akci soupeře. Následně pálil Travis Sanheim, jeho pokus byl zblokovaný.

16:10
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Domácí hokejisté nyní prohrávají o jednu branku, střelecky jsou ale aktivnější 12:9.

16:10
    Komerční přestávka.

16:00
    Kyle Turris odvedl dobrou práci v útočném pásmu, ale nedokázal bekhendovou střelou uspět.

15:01
    Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině. Domácí hokejisté mají převahu, hrají aktivně, tlačí se do zakončení, ale vyrovnat se jim nedaří.

14:17
    Jesse Puljujärvi dostal od McDavida velmi dobrou přihrávku, ale jeho rána končí vedle branky. Gólman tak ani zasahovat nemusel.

13:30
    Keith Yandle rozehrává od své branky, Travis Konecny pokračoval v akci, kterou zakončoval nepřesnou střelou Sean Couturier.

13:04
    Warren Foegele to zkoušel individuálně, ale přes obranu Oilers se nedokázal dostat do lepší střelecké pozice.

12:51

12:20
    Oilers hrají přesilovku, pokouší se něco vymyslet v útočném pásmu, ale zatím na nějakou výraznější šanci čekají.

11:37
    Domácí hokejisté se usadili v útočném pásmu, Connor McDavid pálil bez přípravy, jeho pokus končí ve středu branky, kde byl připravený Carter Hart.

10:51
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Cam Atkinson – 2 min., podrážení).

10:51

10:40
    Rychlá akce domácích, po které je sníženo. Bekhendovou střelou se do horní části branky prosazuje TYSON BARRIE. Pěkná akce Edmontonu. Asistence: Leon Draisaitl a Ryan Nugent-Hopkins.
    10:05 Nate THOMPSON - 0:2

10:05
    Hodně podobná situace jako před první brankou, po nepřehledné situaci před brankou se prosazuje NATE THOMPSON. Asistence: Nicolas Aube-Kubel.

09:30
    Travis Sanheim měl prostor u pravé tyče branky domácích, ale spoluhráči k němu nedokázali dostat puk.

08:57
    Travis Sanheim pokračoval v zajímavé akci v útočném pásmu, ale do střelecké pozice se on ani jeho spoluhráči dostat nedokázali.

08:24
    Carter Hart kryje puk po střele Keitha od modré čáry. Komerční přestávka.
    07:22 Claude GIROUX - 0:1

07:22
    Hostující celek se dostává do vedení, po rychlém přenesení hry dokázal obkroužit branku CLAUDE GIROUX. Díky domu mohl zakončovat do odkryté části branky. Pěkná akce hostů. Asistence: Travis Konecny a Sean Couturier.

07:00
    5:3, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase.

06:26
    Devin Shore se po šikovné přihrávce spoluhráče dostal málem do brejku, ale přihrávku vzduchem zpracovat nedokázal. Puk byl příliš dlouhý,

05:52
    Slater Koekkoek to zkoušel z mezikruží, jeho rána byla na poslední chvíli zblokovaná soupeřem.

05:09
    Edmonton se rychle dostal do útočného pásma, ale brankář Flyers si připsal dva dobré zákroky.

04:56

04:30
    Ivan Provorov rozehrává od své branky, přesilovka jeho týmu se blíží ke konči. Mnoho šancí momentálně k vidění není.

03:54
    James van Riemsdyk pálil od modré čáry, s jeho pokusem si v pohodě dokázal poradit domácí brankář Mikko Koskinen.

03:14
    Nyní hrají přesilovku hosté. James van Riemsdyk se dostal do zakončení, jeho rána končí vedle.

02:56
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Zach Hyman – 2 min., hákování).

02:27
    Leon Draisaitl autorem další domácí střely, puk ale hostující brankář dokázal vyrazit.

02:08
    Connor McDavid čekal na modré čáře na přihrávku, ale puk se k němu nedostal.

01:32
    Přesilovku hraje domácí celek, který se ovšem nemůže dostat do útočného pásma. Flyers dobře brání.

01:01
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Rasmus Ristolainen – 2 min., vysoká hůl).

01:01
    Domácí se dostali do šance, ale střelecký pokus byl zblokovaný.

00:01

Edmonton Oilers: Koskinen (S. Skinner) – Nurse, Bouchard, Keith, Ceci, Koekkoek, Barrie – Hyman, McDavid, Puljujärvi – Nugent-Hopkins, Draisaitl, Yamamoto – Foegele, D. Ryan, Kassian – Brendan Perlini, Devin Shore, Turris.

Philadelphia Flyers: M. Jones (Hart) – Provorov, Braun, Sanheim, Ristolainen, Yandle, Seeler – Giroux, Couturier, Konecny – Farabee, Brassard, Atkinson – Lindblom, Laughton, J. van Riemsdyk – Aube-Kubel, N. Thompson, MacEwen..

Zápas brzy začne.

Edmonton Oilers vyhrál všechny zápasy, které zatím v sezoně odehrál. V nájezdech porazil Vancouver 3:2. Calgary Flames 5:2, Anaheim Ducks 6:5, Arizonu 5:1 a Vegas 5:3.

Philadelphia Flyers odehrála 4 zápasy a vyhrála dva. Poradila si se Seattlem 6:1 a Bostonem 6:3. Tým nestačil na Vancouver Canucks 4:5 v nájezdech a na Floridu 2:4.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Edmonton Oilers a Philadelphia Flyers.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 11. Barrie (Draisaitl, Nugent-Hopkins), 20. McDavid (Barrie, Nugent-Hopkins), 21. Hyman (Puljujärvi, McDavid) – 8. Giroux (Konecny, Couturier), 11. N. Thompson (Aube-Kubel), 20. Atkinson, 45. Atkinson (Brassard, Braun), 60. Couturier (Sanheim, Giroux)

Rozhodčí: Sutherland, Walsh – Rody, Toomey

Diváci: 14 328