Středa 10.11.2021, 19:00 • Pardubice - Polabiny • CROSSDOCK Extraliga • 6. kolo

Těším se na další textový přenos z pardubického hokejbalu a přeji Vám příjemný večer. (20:39:13)

Střely na branku po skončení zápasu:

Pardubice – 20
    Kert Park – 20

Pardubice vítězí a vrací tak Kert Parku prohru z finále! Brankou se pod výsledek podepsal Česák, který rozvlnil síť už ve třetí minutě. Ve druhé třetině Pražané zásluhou Lhoty vyrovnali, aby minutu a půl před koncem zápasu rozhodl JAN BÍLÝ! Kert Park se tak nedostává na první místo v tabulce, oproti tomu Pardubice si v tabulce výrazně polepší!

44:57
    Oddechový čas pro hosty. Poslední možnost zkonsolidovat síly na krátký závěrečný nápor. Pro hosty se vhazuje příhodně před brankou Třináctého. Mikl už určitě zůstane na střídačce.

44:45
    Patnáct vteřin před koncem vytáhl zákrok zápasu Jakub Třináctý, který neskočil na bekhendovou kličku a pokryl si pravou tyč!

44:30
    Odkrytou klec míjí Förstl!

44:00
    Kert Park odvolal brankáře a modří jsou v šesti!

43:47
    Vhazuje se před Miklem.

43:28
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Jan Bílý získal balonek na červené čáře, rozběhl se, nedbal na volání svých spoluhráčů, prostě a jednoduše zakončil a trefil se naprosto přesně tam, kam by útočník jeho kvalit měl. Krásná střela zapadla nad vyrážečku Mikla. Pardubice tak vedou 2:1 minutu a půl před koncem. Bez asistence.

42:41
    Od červené čáry střílel Jan Bílý. Mikl chytá. Brejk na druhé straně přerušil zásahem Třináctý.

42:18

41:00
    Opět Vojtěch Jágr a opět skvělý Třináctý.

40:37
    Vojtěch Jágr pálil z levého kruhu, Třináctý jeho pokus vyrazil vyrážečkou.

40:18
    Vyloučení v týmu HBC Pardubice (Kubeš – 2 min., nedovolené bránění).

39:00
    Od modré čáry ze záklonu pálil Jan Bílý. Střela skončila na Miklových betonech.

38:16
    Pražané vynikají výbornými třetími třetinami. I teď jsou to oni, kdo diktuje hru.

37:30
    Polovina třetí třetiny znamená změnu stran a komerční přestávku.

36:56
    Zvonek našel ideálně Lukáše Lhotu, který však ve stoprocentní šanci selhal. Krátce na to Lhota utekl sám na Třináctého, který si počíhal na jeho zakončení na lapačku.