Tampa – Florida 3:2 (po pr.) | Columbus – NY Rangers 3:5 (kon.) | Buffalo – Toronto 4:5 (kon.)
Winnipeg – Los Angeles 3:2 (po pr.) | Ottawa – Pittsburgh 6:3 (kon.) | Detroit – Montreal 3:2 (po pr.)
Carolina – St. Louis 3:2 (kon.) | Nashville – Arizona 4:1 (kon.) | Dallas – Philadelphia 5:2 (kon.)
Colorado – San Jose 6:2 (kon.) | Vegas – Vancouver 7:4 (kon.) | Seattle – Minnesota 2:4 (kon.)
Ottawa – Calgary 0:4 (kon.)
Nashville Predators
4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
Arizona Coyotes
Neděle 14.11.2021, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

To by bylo z mé strany všechno. Já se s vámi loučím, přeji příjemné nedělní ráno a u dalšího přenosu z NHL zase někdy na počtenou. (04:50:37)

3. Eeli Tolvanen (NSH) – 0+2

Je dobojováno! Domácí Nashville sice neudržel čisté konto, ale své vedení v zápase už ano a do tabulky si může připsat dva body za vítězství v poměru 4:1 nad Arizonou. O všechny domácí branky se postarala elitní formace, například takový Roman Josi má opět bilanci 2+2. K vítězství taktéž dopomohl skvělý Juuse Saros, který přišel o své konto až v čase 53:30, kdy ho dokázal prostřelil Jakob Chychrun.

Počet střel na branku: 24 (6, 7, 11) – 23 (5, 7, 11)

59:41
    Eeli Tolvanen si skvěle udělal prostor, aby následně prověřil českého brankáře. Karel Vejmelku v tomto testu obstál na výbornou.

59:14
    Hráči Arizony se snaží dostat naposledy do útočného pásma, ale Nashville skvěle brání modrou čáru.

59:01
    Byla ohlášena poslední minuta třetí třetiny.

58:42
    Juuse Saros si vyjel ze svou branku, aby puk zpracoval a následně i přesně rozehrál na spoluhráče.

58:12
    Arizona vysunula své napadání a získala puk na své hokejky. Jenže útočníkům se už moc nechce před Sarose, Shayne Gostisbehere nemá komu by přihrál.

57:51
    Početní výhoda sice skončila, ale i tak se Nashville udržel v útočném pásmu, kde hodlá zůstat co nejdéle.

57:44

57:07
    Matt Duchene už překonal hostujícího brankáře, ale puk přece jenom neskončil v brance. Tohle byla obrovská šance pro tento tým.

56:25
    Hráči Nashvillu by rádi přidal pátý gól v tomto utkání, ale Vejmelka říká jasné ne. Zákroky českého brankáře drží rozdíl utkání ve třech brankách.

55:44
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Ilja Ljubuškin – 2 min., krosček).

55:44
    Probíhá komerční přestávka.

55:38
    Mattias Ekholm napřáhnul k velmi tvrdé střele, kterou Vejmelka schoval do své výstroje. Tentokrát se bude vhazovat před jeho brankou.

55:13
    Rozhodčí odpískal zakázané uvolnění. Jak jsem předpovídal, hra se stěhuje opět před finského brankáře hájící branku Predators.

54:46
    Domácí tým se osvobodil pouze za cenu vyhození puku do středního pásma. Nebude trvat dlouho a kotouč se opět dostane před Sarose.

54:16
    Čas bude pro Arizonu nepřítel číslo jedna. Nashville se pokusí dohrát toto utkání v klidu. Zbývá něco málo přes pět minut.

53:47
    Jako by úvodní branka vlila hostujícím hráčům novou krev do jejich žil. Domácí brankář bude v následujících minutách pod velkým tlakem.

53:30
    53:30 Jakob CHYCHRUN - 4:1

53:30
    Arizona právě vstřelila branku!
    Hostující tým se přece jenom dočkal vytoužené branky. Veterán Kessel našel skvělou přihrávkou volného JAKOBA CHYCHRUNA, který si puk zpracoval a nechytatelně vypálil. Saros byl bez šance – 4:1. Asistence: Phil Kessel a Shayne Gostisbehere.

53:07
    Domácí brankář nadvakrát musel krotit střelu od modré. Arizona začala tuto přesilovku poměrně dobře. Uvidíme, jak bude pokračovat.

52:59
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů na ledě). Trest odpyká Mathieu Olivier.

52:29
    Eeli Tolvanen si vyšlápnul na jednoho z hostujících hráčů. Pískat se ale nebude, hra může pokračovat.

51:53
    Johan Larsson si objel útočné pásmo, aby poté na slotu vystřelil do prostoru domácí branky. Saros byl připraven zasáhnout.

51:29
    Po krátké pauze se hra přestěhovala opět před Vejmelku, ale vypadá to, že by se Arizona dokázala ubránit.

51:02
    Juuse Saros zazmatkoval a málem se mu to stalo osudným. Domácí brankář může být rád za pozorné obránce, kteří puk odpálili do bezpečné vzdálenosti od branky.

50:32
    Tohle bude zakázané uvolnění po nedorozumění v rozehrávce domácího týmu. Hra se přestěhuje před Sarose.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:27

50:16
    Juuse Saros se přimáčknul na jednu z tyček, aby puk neprošel za jeho záda. Další parádní práce tohoto brankáře.

49:49
    Zápas v posledních desítkách sekund ztratil tempo a zápas jako by se už dohrával. To je pro fanoušky špatné znamení.

49:14
    Karel Vejmelka byl připraven k zákroku, ale nakonec ani nemusel zasahovat. Skvělá práce hráčů před ním, kteří jednotlivé střely zablokovali.

48:49
    Barrett Hayton nahodil puk na Sarose a ten ho vyrazil do rohu kluziště, kde si ho posléze sebral Roman Josi.

48:16
    Druhá šance pro druhou formaci domácího týmu, které se až teď podařilo zamknout soupeře před vlastní brankou.

47:54
    Matt Duchene se hlásí o slovo, ale v útočném pásmu neměl podporu od svých spoluhráčů. Jeho akce byla předurčena k zániku.

47:22
    Juuse Saros má další zákrok. Tento finský brankář se pomalu blíží k zisku čistého konta. Dnešní výkon by si ho dozajista zasloužil.

47:14
    Thomas Novak nic neriskoval a raději přihrával zpátky. Ovšem to se málem vymstilo po jeho nepřesné přihrávce na volného obránce.

46:50
    Arizona má před sebou velmi těžký úkol, ale zatím neskládá zbraně a bojuje. Jenže proti skvěle hrajícímu Nashvillu to má velmi těžké.

46:02
    45:54 Roman JOSI - 4:0

45:54
    Nashville právě vstřelil branku!
    Domácí tým dnes vytěžil z minima maximum. ROMAN JOSI se vrátil z trestné lavice na led a ihned se dostal do gólové příležitosti. Samostatný nájezd mu sice nevyšel, ale tento domácí hráč nemusel zoufat, jelikož si hostující brankář srazil puk za vlastní záda úplně sám – 4:0. Bez asistence.

45:46

45:15
    Alex Galchenyuk dokázal udržet puk v útočném pásmu, ale ihned k tomuto hráči přistoupili dva obránci.

44:43
    Pomalu se dostáváme do druhé minuty početní převahy. Nevypadá to, že by ji dokázala Arizona využít.

44:20
    Phil Kessel to vzal všechno na sebe a to bylo špatně. Nashville se dokázal ubránit a puk vyhodil.

43:56
    Nashville je zatím ve svém oslabení naprosto bezchybný. Arizona si nedokáže vypracovat žádnou zajímavou situaci.

43:46
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Roman Josi – 2 min., sekání).

42:28
    Stjeně jako druhá třetina, tak i ta třetí je zatím velmi plynulá. Rozhodčí nemá důvod toto dějství nějak zbytečně kouskovat.

42:08
    Roman Josi se musel rychle vrátit, aby u puku byl dřív než protihráč. To se podařilo a Nashville může jít do útoku.

41:48

41:23
    Karel Vejmelka si musel trochu povyjet z branky, aby se k puku dostal a následně ho dostal do bezpečné vzdálenosti od své branky.

41:05
    Domácí tým ujel ve svém oslabení ve dvou hráčích na jednoho obránce, ale nakonec z toho nic nebylo. Poslední hráč Arizony dokázal zastavit jejich akci.

40:33
    Jedno vyhození puku přes všechny čáry za druhým. Nashville se skvěle brání a nedává šanci soupeři ohrozit jejich branky.

40:12
    Arizona začíná poslední dějství tohoto utkání v početní výhodě. Uvidíme, zda se ji podaří využít.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

40:01

Další třetina začne přibližně v 4:02.

Je odehráno čtyřicet minut tohoto zápasu, kde Nashville vede nad Arizonou poměrně s přehledem 3:0. Na Kojoty z Arizony zatím pro dnešní noc stačí první formace, která se prosadila i ve druhé části. Tentokrát to byl centr první formace Mikael Granlund, který se jako jediný trefil ve druhé třetině.

Počet střel na branku: 13 – 12

40:00

39:56
    Parádní Colton Sissons, který vložil svou hokejku do diagonální přihrávky na zadní tyč, kde byl úplně neobsazený soupeř. Už to mohlo být jenom o dvě branky.

39:48
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Roman Josi – 2 min., podrážení).

39:32
    Roman Josi se dostal na modré čáře ke střele, která nadělala před Vejmelku menší neplechu. Český brankář ale puk nepustil za svá záda.

39:01
    Byla ohlášena poslední minuty druhé třetiny.

38:41
    Poslední sekundy se odehrávají v útočném pásmu domácího týmu, který se tlačí za čtvrtou brankou v zápase.

38:26
    Domácí fanoušci by rádi viděli vyloučení na hostující straně, ale rozhodčí je jiného názoru.

37:58
    Roman Josi poslal puk po mantinelu na druhou stranu modré čáry. Nashville si drží výhodu pásma a kombinuje.

37:37
    Arizona se nadechuje k tlaku, ale ten se rodí velmi těžko. Nashville je i nadále v obraně pozorný.

37:16
    Dysin Mayo se sice dostal do útočného pásma, ale tam nic proti přesile nedokázal. Saros zůstal po jeho akci bez zákroku.

36:59
    Probíhá poslední komerční přestávka v této třetině.

36:27
    Nashville se snaží nabrat trochu síly, a tak zavezl puk za vlastní branku a vyčká až oba týmy dostřídají své formace.

35:52
    Obrovská příležitost pro domácí tým, který ale nechal vyniknout lapačku Karla Vejmelky. Skvělý zákrok tohoto brankáře.

35:16
    Druhá třetina se nám pomalu blíží ke svému konci. Dočkáme se ještě nějaké branky nebo si budeme muset počkat do třetí třetiny.

34:46
    Vejmelka viděl na celou trajektorii střely a puk posléze i dokázal vyrazit do bezpečí. Arizona se pokusí o snížení.

33:33
    Jay Beagle sice dostal puk do útočného pásma, ale to bylo tak všechno co tento hráč provedl.

33:02
    Alex Galchenyuk patří zatím k nejaktivnějším hráčům svého týmu, ale v zakončení jednoduše nemá proti Sarosovi šanci.

32:29
    Ani jeden tým si nic nedaruje a v některých chvílich tedy můžeme na ledě vidět nepříjemné souboje na hranici vyloučení.

32:11

31:36
    Stále hrajeme bez přerušení, což znamená, že i bez komerční přestávky. Tipoval bych, že při prvním přerušení se komerčního sdělení dočkáme.

31:05
    Philip Tomasino se skvěle uvolnil, ale stejně mu ve finální fázi utekl puk mimo jeho dosah. Z nadějné akce nic nebylo.

30:41
    Ryan Johansen to zkoušel zadovkou na volného spoluhráče, jenže jeho přihrávka se k tomuto hráči nedostala.

30:01
    Dostáváme se do druhé poloviny tohoto zápasu. Predators zatím plní roli favorita a vede nad soupeřem z Arizony rozdílem třídy.

29:26
    Druhá třetina je proti prvnímu dějství dost plynulá. Kromě pár maličkostí, tak rozhodčí vůbec nic nemuseli podle sebe řešit.

28:42
    Roman Josi se skvěle otočil kolem branky, ale na Vejmelku si v tuto chvíli nepřišel. Pokračujeme za stejného stavu.

28:20
    Colton Sissons se snažil něco vymyslet v rohu kluziště, ale na nic zásadního nepřišel. Vejmelka si může oddechnout.

27:56
    Arizona byla pod velkým tlakem, ale nakonec zásluhou Jakoba Chychruna se dokázala aspoň na malý moment osvobodit.

27:11
    Domácím hráčům nestačí jejich už teď velké vedení a i nadále se tlačí do útoku. Arizona je v tomto zápasem pouze jako sparing.
    27:02 Mikael GRANLUND - 3:0

27:02
    Tak přece jenom je to gól v síti hostující branky. Domácí tým zavřel svého soupeře ve vlastním vápnu a jejich snahu přetavil ve třetí gól. MIKAEL GRANLUND se dokázal prosadit takovou skrytou střelou k tyči, kterou zřejmě Vejmelka neviděl – 3:0. Asistence: Eeli Tolvanen a Roman Josi.

26:49

26:26
    Ryan Johansen si skvěle najel z pravé strany a orazítkoval tyč hostující branky. Karel Vejmelka teď měl obrovské štěstí, že potřetí v zápase nelovil puk ze ssvé branky.

26:08
    Před malou chvíli začala zkrácená početní výhoda pro Nashville, který by mohl odskočit do vedení o tři branky.

26:04

25:46
    Nashville budou mít za malou chvíli k dispozici zkrácenou početní výhodu v utkání. Uvidíme, zda ji tento tým opět využije.

25:30
    Nedorozumění v rozehrávce domácího týmu. Mattias Ekholm rozehrál přes všechny čáry, což znamená zakázané uvolnění.

25:18
    Další Sarosův zákrok, hra byla přerušena. Po krátké přestávce se bude vhazovat po levé ruce před jeho brankou.

25:07
    Alex Galchenyuk využil zaváhání domácí obrany a prozkoušel pozornost domácího brankáře. Ten obstál na výbornou.

24:56
    Další škoda pro hostující tým, který dnes není horším týmem, ale jednoduše nemá štěstí v zakončení.

24:49
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Jakob Chychrun – 2 min., nedovolené bránění).

24:42
    Shayne Gostisbehere si udělal prostor pro střelu, ale nakonec ještě přihrál lépe postavenému hráči.

24:16
    Nashville se hned v úvodu oslabení dostal na puk, který následně vyhodil až k Vejmelkovi. Ten na nic nečeká a puk vrací alespoň do středního pásma.

24:04
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Thomas Novak – 2 min., vysoká hůl).

23:26
    Alex Galchenyuk se dostal k úplně náhodné střele, která málem zapadla za záda Sarose. Puk ovšem prolétnul těsně vedle tyčky.

23:06
    Colton Sissons se sám vydal na útočný výlet, ale jelikož neměl podporu, tak jeho akce byla předurčena k neúspěchu.

22:41
    Tohle byl první zákrok pro Vejmelku ve druhé třetině. Český brankář neriskoval a puk vyrazil do rohu kluziště.

22:20
    Úvodní desítky sekund ve druhé třetině jsou velmi plynulé. Rozhodčí nemá důvod přerušovat utkání.

21:56
    Travis Boyd se nadvakrát dostal do souboji tváři tvář domácímu brankáři, ale ani v jednom případě neuspěl.

21:32
    Když už se Arizona dostane ke střele, tak je většinou zablokována mimo domácí brankoviště.

21:08
    Nashville je na začátku druhé třetiny pod tlakem, ale stále to zvládá s čistým kontem. Juuse Saros je muž na pravém místě.

20:36
    Shayne Gostisbehere se už připravoval na střelu z první, jenže nedokázal si zpracovat puk, který se posléze dostal do středního pásma.

20:03
    Úvodní buly ve druhé třetině dopadlo podobně jako v prvním dějství. Nashville na nic nečeká a míří do útoku.

20:01

Další třetina začne přibližně v 3:08.

Máme za sebou úvodní třetinu tohoto utkání, která nám přinesla prozatím dvě branky. Domácí Nashville vede po brankách Matta Duchenea a Romana Josiho nad Arizonou 2:0. Hostující tým měl v prostřední části třetiny obrovskou příležitost na vstřelení aspoň jedné branky, ale skvělý Juuse Saros čaruje v domácím brankovišti.

Počet střel na branku: 6 – 5

20:00

19:35
    První třetina se blíží ke konci, Nashville je na puku a pokusí se ještě ohrozit českého brankáře v barvách Arizony.

19:13
    Mathieu Olivier se skvěle vrátil a čistým obranným zákrokem získal puk pro svůj tým. Arizona v tuto chvíli Sarose neohrozí.

19:01
    Byla ohlášena poslední minuta první třetiny.

18:42
    Hosté by rádi nějak rychle odpověděli na domácí vedení o dvě branky, ale zatím nejsou schopni.

18:16
    Nedáš, dostaneš. Právě tohle heslo si můžou říkat hostující hráči, kteří nevyužili obrovskou příležitost a za pár desítek sekund sami inkasovali.

18:12
    18:12 Roman JOSI - 2:0

18:12
    Tak dlouho chodíš se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. Domácí tým přežil obrovský tlak soupeře a když měl možnost, tak sám jejich marnost potrestal. ROMAN JOSI se v přesilové hře dostal od modré čáry ke střele, na kterou nedokázal Vejmelka najít odpověď – 2:0. Asistence: Eeli Tolvanen a Matt Duchene.

18:02
    Na tahu jsou tentokrát domácí hráči, kteří můžou potrestat zaváhání hostujícího týmu.

17:39
    Probíhá poslední komerční přestávka v první třetině.

17:37
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Travis Boyd – 2 min., podrážení).

17:36
    Domácí fanoušci začali hlasitě tleskat, jelikož jejich miláčci přežili dlouhou početní nevýhodu. Skvělá práce především domácí obrany.

17:30

17:06
    Phil Kessel si udělal prostor pro střelu, ale nakonec branku nedokázal trefit. Saros zůstal bez zákroku.

16:43
    Konec dvojnásobné přesilovky se blíží a zdá se, že Arizona ji nedokáže využít. To je obrovská škoda.

16:21
    Hráči Nashvillu, kteří stále hrají ve třech by rádi vystřídali, ale nemůžou. Arizona je zamknula v jejich pásmu.

16:02
    Domácí brankář je pod obrovským tlakem, ale zatím všechno zvládá s naprostým přehledem.

15:46
    Jestli tohle Arizona nevyužije, tak ji to bude v dalších minutách tohoto zápasu velmi mrzet.

15:26
    Keller neprotlačil puk za záda domácího brankáře. Nashville se poté osvobodil vyhozením přes všechny čáry.

15:03
    Kessel je připraven na pravé straně ke střele, ale stále se k němu puk záhadným způsobem nedostal.

14:55
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Dante Fabbro – 2 min., podrážení).

14:37
    Obrovská šance pro hostující tým, který má před sebou první přesilovou hru, která může vést k vyrovnání.

14:18
    Arizona se osvobodila pouze za cenu zakázaného uvolnění. Vhazovat se bude před Vejmelkou.

14:02
    Philip Tomasino si skvěle najel před branku, kterou posléze ale netrefil. Vejmelka nemusel zasahovat.

13:42
    Ryan Johansen se snaží něco vymyslet v útočném pásmu, ale nakonec z toho zřejmě nic zásadního nebude.

13:10
    Tohle byla první střela hostujícího týmu v zápase, na svědomí ji měl někdo ze druhé formace. Nejsem si úplně jist, kdo to přesně byl.

12:39
    Následující dvě minuty budeme svědky hry čtyř hráčů na stejný hráčů na druhé straně.

12:30
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Mark Borowiecki – 5 min. + 10 min. osobní trest, faul kolenem + 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Antoine Roussel – 2 min. + 10 min. osobní trest, vyprovokování bitky + 5 min., bitka). Trest odpyká Travis Boyd.

12:30
    11:14 Matt DUCHENE - 1:0

11:14
    Kdo jiný by měl dát gól za domácí tým, než MATT DUCHENE, který dostal krásnou přihrávku od svého spoluhráče Romana Josiho. Duchene se poté podíval a skrytou střelou na zadní tyč poprvé překonal hostujícího Vejmelku v brance soupeře – 1:0. Asistence: Roman Josi.

10:33
    Špatné střídání hostující Arizony přineslo málem obrovskou šanci pro domácí tým. Ryan Johansen ale nic kloudného nevymyslel.

09:53
    Arizona se po úvodních minutách, kdy byla nepřesvědčivá se nadechuje k většímu tlaku na Sarose. Už je na čase, stále nemá připsanou žádnou střelu.

08:45
    Další zákrok českého brankáře, tentokrát u jeho levé tyčky. Po krátké pauze se bude vhazovat před jeho brankou.

08:21
    Alex Galchenyuk se skvěle položil do střeleckého pokusu jednoho ze soupeřů a puk vytěsnil mimo branku.

07:56
    Arizona mohla zaútočit do otevřené obrany soupeře, ale nakonec z toho nic nebylo. Nashville se rychle vrátit.

07:42
    Tentokrát ale Vejmelka nic neriskoval a raději hru přerušil zákrokem lapačkou, kde puk na moment podržel.

07:26
    Nashville je pořád aktivnějším týmem, ale že by měl nějakou převahu na ledě, tak to se nezdá. Zápas postrádá i nějaké střely.

07:06
    Karel Vejmelka opět nezdržuje a rychle rozehrává na volného Shaynea Gostisbehereho, který ale puk dostal mezi diváky.

06:42
    Luke Kunin si nepohlídal svůj přejezd do útočného pásma a byl mu následně odpískán ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

06:21
    Antoine Roussel nahodil puk za Sarosovu branku a hned se za ním vydal. Bohužel pro něj neměl podporu od spoluhráčů, a tak celá jeho akce předčasně skončila.

06:16

06:00
    Utkání je zatím velmi plynulé, rozhodčí tohoto utkání zatím nemuseli řešit nic zásadního, což je jedině dobře.

05:28
    Arizona se i nadále nedokáže dostat do útočného pásma, kde by něco kloudného vymyslela. Stále je to Nashville, který diktuje tempo hry.

04:55
    Colton Sissons nahodil puk na českého brankáře a ten se rozhodnul hrát. Žádné zdržování hry, které by zbytečně zdržovalo průběh utkání.

04:28
    Philippe Myers si počkal na hostujícího hráče, kterého ve středním pásmu doslova poslal k ledu. Arénou v Nashvillu to jenom zahučelo.

04:09
    Arizona ještě nevystřelila na branku, domácí Predators mají na svém kontě zatím pouze dvě střely.

03:59
    Hra byla přerušena, jelikož se puk dostal mezi diváky. Vhazovat se bude po pravé ruce Karla Vejmelky.

03:42
    Oba týmy hrají v plném počtu.

03:36
    Matt Duchene to celé překombinoval a o puk následně i přišel. Tohle byla obrovská škoda pro Nashville a zvlášť pro Duchenea.

03:06
    Karel Vejmelka, který dnes hájí branku Arizony je hned v úvodních minutách pod velkým tlakem. Nashville nedokáže svou aktivitu přetavit v gól.

02:34
    Obrovská příležitost pro domácí tým. Michael McCarron ujel všem, ale nakonec si vylámal zuby na skvělém Vejmelkovi v brance Arizony! Stav utkání se nemění.

01:56
    Domácí tým je v úvodu utkání velmi aktivní, hráči Arizony zatím nestíhají a spíše se zaměřují na hru z obrany.

01:42
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Mathieu Olivier – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Liam O'Brien – 5 min., bitka).

01:36
    Nakonec to bude zakázané uvolnění na druhé straně. Vhazovat se bude před Karlem Vejmelkou, který musí být na pozoru.

01:22
    Už se zdálo, že se bude pískat zakázané uvolnění domácího týmu, ale Mattias Ekholm zabojoval a u puku byl dřív než protihráč.

00:59
    Hráči Arizony se poprvé podívali před branku Sarose, ale finského brankáře zatím neohrozili.

00:36
    Hned v úvodních sekundách se dokázal domácí tým usadit v útočném pásmu. Karel Vejmelka je zatím ale bez zákroku.

00:07
    Úvodní buly dopadlo lépe pro domácí tým, kterému bude patřit první útočná akce v tomto zápase.

00:01

Kdo se postaví do brankoviště?
    Juuse Saros (NSH) – 11 zápasů, 6-4, 2,28 obdržených branek na zápas, 92,5% úspěšnost zákroků
    Karel Vejmelka (ARI) – 11 zápasů, 0-8, 3,20 obdržených branek na zápas, 90,2% úspěšnost zákroků

Nashville Predators: Saros (Rittich) – Fabbro, Josi (C), Benning, Ekholm (A), P. Myers, Borowiecki – Duchene, Mikael Granlund, Kunin (A) – Tomasino, Johansen, Jeannot – Olivier, Sissons, Trenin – Tolvanen, Novak, McCarron.

Arizona Coyotes: K. Vejmelka (Wedgewood) – Strälman, Chychrun (A), Mayo, Gostisbehere, Ljubuškin, Dineen – Kessel, Johan Larsson, Crouse – Galchenyuk, Hayton, L. Eriksson (A) – Keller, T. Boyd, Jaškin – L. O'Brien, Beagle (A), Roussel.

Rozhodčí: Dwyer, Hanson – Gawryletz, Hunt.

Česká a slovenská stopa v týmech
    David Rittich (NSH) – brankář | 1 zápas, 1-0, 2,90 obdržených branek na zápas, 91,7% úspěšnost zákroků
    Karel Vejmelka (ARI) – brankář | 11 zápasů, 0-8, 3,20 obdržených branek na zápas, 90,2% úspěšnost zákroků
    Dmitrij Jaškin (ARI) – útočník | 11 zápasů (0+1)

Vzájemné zápasy
    7. srpna 2020 | Arizona – Nashville 4:3 po prodloužení
    5. srpna 2020 | Arizona – Nashville 4:1
    4. srpna 2020 | Nashville – Arizona 4:2
    2. srpna 2020 | Nashville – Arizona 3:4
    24. prosince 2019 | Nashville – Arizona 3:2

Hosté z Arizony mají tento víkend na programu back-to-back zápas. Z pátku na sobotu se představili v Chicagu, kde těsně prohráli. Dnes v noci se představí v Nashvillu, kde se budou snažit o napravení reputace, která letos není vůbec dobré. Tento tým je úplně poslední v Západní konferenci, protože z odehraných čtrnácti zápasů dokázala Arizona vyhrát pouze jeden.

3. listopadu 2021 | Philadelphia – Arizona 3:0

Domácí tým se vrací z dlouhého tripu a poprvé od 30. října se představí na vlastním ledě. Predators zatím v letošní sezóně nehrají skvěle, ale ani ne špatně. Tým se pohybuje uprostřed konference, kde je na hranici postupu do playoff. Jejich forma z posledních zápasů hovoří v jejich prospěch, jelikož z pěti utkání vyhráli rovné tři.

4. listopadu 2021 | Edmonton – Nashville 5:2

Hezkou nedělní noc, nejlepší hokejová liga na světě má na programu své další zápasy a my u nich jednoduše nemůžeme chybět. V tomto on-line textovém přenose se podíváme na zápas Predátorů z Nashvillu, kteří na svém ledě přivítají výběr Arizony Coyotes. Tímto zápasem vás provede Radim Polák, který přeje u jeho sledování příjemnou zábavu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Radim Polák

Branky a nahrávky: 12. Duchene (Josi), 19. Josi (Tolvanen, Duchene), 28. Mikael Granlund (Tolvanen, Josi), 46. Josi – 54. Chychrun (Kessel, Gostisbehere)

Rozhodčí: Dwyer, Hanson – Gawryletz, Hunt

Diváci: 17 159