sk Úterý 16.11.2021, 18:00 • ZŠ Nové Zámky • Tipos Extraliga (SR) • 16. kolo

Potrebná odpoveď prichádza, ĽUBOMÍR FETKOVIČ obdržal nezištnú prihrávku pred prázdnu bránu od Tibora Vargu. Čiliak bezmocný.

Asistencie: Tibor Varga.
    41:37 Peter KUNDRIK - 2:5

41:37
    Poprad dal gól!
    PETER KUNDRIK pravdepodobne rozhodol o dnešnom meraní síl! Získal puk vo vlastnej tretine, cez mantinel sa dostal cez obrancu a strelou pod hornú žŕdku nedal Lackovičovi najmenšiu šancu!

Asistencia: Matej Paločko.
    39:02 Mike DALHUISEN - 2:4

39:02
    Bláznivá druhá tretina pokračuje! River Rymsha naznačoval náprah od modrej niekoľko sekúnd, nakoniec ho aj tak nik nezachytil. Pred bránou sa šikovne pohyboval MIKE DALHUISEN, ktorý tečom pomýlil Lackoviča a prinavrátil Popradu dvojgólové vedenie.

Asistencie: River Rymsha, Dávid Skokan.
    36:47 Patrik ŠTEVULIAK - 2:3

36:47
    Gól za gólom! Bull dlhým pasom našiel Langkowa v útočnej tretine, rýchla prihrávka na voľného PATRIKA ŠTEVULIAKA a je 2:3!

Asistencie: Christopher Langkow, Christian Bull.
    36:26 Patrik SVITANA - 1:3

36:26
    Nádherná súhra dvojice Dávid Skokan – PATRIK SVITANA. Skokan žabkou spoza brány priamo na hokejku Svitanu, ktorý bez prípravy vyprášil pravú šibenicu brány.

Asistencie: Dávid Skokan, Adam Drgoň.
    29:01 Peter BJALONČÍK - 1:2

29:01
    Perfektný návrat hostí do duelu! Vandasova skvelá práca, keď zaviezol puk do tretiny a obišiel s ním bránu. Nasledovala prihrávka pred ľavú žŕdku, PETER BJALONČÍK si spracoval puk korčuľou a potom pálil presne do siete!

Asistencie: Michael Vandas, Peter Šišovský.
    27:39 James David Livingston - 1:1

27:39
    Na góly i využité presilovky je to 1:1! JAMES DAVID LIVINGSTON stál na konci peknej kombinácie, aby napokon puk prešiel popod ruku Lackoviča.

Asistencie: Patrik Svitana, River Rymsha.
    09:45 Christopher LANGKOW - 1:0

09:45
    Nahodenie od modrej, tri dorážky a až tá posledná končí v bráne! CHRISTOPHER LANGKOW bol najdôraznejším mužom v bránkovisku.

Asistencie: Tomáš Klempa, Christian Bull.

Viktor Kalinács

Branky a nahrávky: 10. Langkow (Klempa, Bull), 37. Števuliak (Langkow, Bull), 45. Fetkovič (Varga) – 28. Livingston (Svitana, Rymsha), 30. Bjalončík (Vandas, Šišovský), 37. Svitana (Skokan, Drgoň), 40. Dalhuisen (Rymsha, Skokan), 42. Kundrik (Paločko)

HC MIKRON Nové Zámky: Lackovič (Mičík) – Bull, Hatala, Holenda, Fereta, Roman, Ligas, Hrabčák – Jackson, Šiška, Farley – Števuliak, Langkow, Klempa – Varga, Fetkovič, Ondrušek – Tóth, Ferenyi, Kurbatov
    HK Poprad: Čiliak (Valluš) – Drgoň, Brejčák, Dalhuisen, Rymsha, Ulrych, Novajovský, Demo – Livingston, Skokan, Svitana – Ully, Arniel, Mešár – Vandas, Bjalončík, Šišovský – Valigura, Kundrik, Paločko

Rozhodčí: Stano, Goga – Jedlička, Synek – Jonák