Řecko – Island 1:0 (kon.) | Lichtenštejnsko – Bělorusko 0:4 (kon.) | Wales – Švýcarsko 0:1 (kon.)
Bosna – Černá Hora 2:1 (kon.) | Ukrajina – Srbsko 2:1 (kon.) | Ázerbájdžán – Norsko 1:2 (kon.)
Polsko – Lotyšsko 5:0 (kon.) | Litva – Slovensko 0:2 (kon.) | Bulharsko – Moldavsko 0:0 (kon.)
Rusko – Španělsko 1:0 (kon.) | Slovinsko – Česko 1:1 (kon.) | Turecko – Dánsko 1:2 (kon.)
Německo – San Marino 4:0 (kon.) | S. Makedonie – Francie 0:1 (kon.) | Izrael – Maďarsko 3:0 (kon.)
Kosovo – Albánie 2:1 (kon.) | Irsko – Švédsko 1:0 (kon.) | Skotsko – Belgie 0:2 (kon.)
Rakousko – Chorvatsko 1:3 (kon.) | Sev. Irsko – Malta 0:2 (kon.) | Portugalsko – Kypr 6:0 (kon.)
Řecko
1:0 (1:0)
Island
Úterý 16.11.2021, 15:00 • Stadio Theodoros Kolokotronis (Tripoli). • Kvalifikace ME U21 • Skupina D

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (17:00:12)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 6:7. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 14:16.

Druhá půle už gól nepřinesla, třebaže vše nahrávalo tomu, že ještě aspoň jeden padne. Hosté hráli prakticky celý druhý poločas přesilovku, v 71. minutě také kopali pokutový kop, přesto odchází dnes poraženi. Mohou se zlobit především na sebe a svoji mizernou produktivitu, naopak Řecko vytěžilo z minima maximum.

90+7

90+6
    Tzolakis vyběhl z brány a centrovaný míč vyboxoval do bezpečí.

90+5
    Žlutou kartu dostává Lyratzis (Řecko).

90+4
    Domácí takticky zdržují, jeden z hráčů si vyžádal ošetření a hra je tak přerušena.

90+3
    Hosté si tentokrát roh nevybojovali a musí se stáhnout.

90+2
    Magnússon měl na kopačce vyrovnání. Hráč Islandu se zjevil zcela sám před gólmanem, ale z bezprostřední blízkosti pálil jen do vyběhnutého strážce řecké svatyně. Tohle měl být gól.

90+1
    Nastavuje se ještě pět minut.

90
    Teď ovšem faulovali a míč musí odevzdat protihráčům.

90
    Hosté v závěru tlačí, ale vyrovnání ne a ne přijít.

89
    Nyní se domácím daří odkopnout míč daleko do bezpečí.

88
    A hosté si roh zkusí znovu.

88
    Haraldsson by už býval byl mezi tři tyče mířil, jenže jeho pokus byl pro změnu zblokován na rohový kop.

86
    Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Sourlis, přichází Athanasakopoulos.

85
    Ingason nebyl o mnoho přesnější, jeho střela z dálky letí vysoko nad břevno.

84
    Island dostal svého soupeře pod tlak, ve finále střílel z dobré pozice Hlynsson, ovšem míč zasáhl pravačkou velmi špatně a adresoval jej mimo bránu.