Řecko – Island 1:0 (kon.) | Lichtenštejnsko – Bělorusko 0:4 (kon.) | Wales – Švýcarsko 0:1 (kon.)
Bosna – Černá Hora 2:1 (kon.) | Ukrajina – Srbsko 2:1 (kon.) | Ázerbájdžán – Norsko 1:2 (kon.)
Polsko – Lotyšsko 5:0 (kon.) | Litva – Slovensko 0:2 (kon.) | Bulharsko – Moldavsko 0:0 (kon.)
Rusko – Španělsko 1:0 (kon.) | Slovinsko – Česko 1:1 (kon.) | Turecko – Dánsko 1:2 (kon.)
Německo – San Marino 4:0 (kon.) | S. Makedonie – Francie 0:1 (kon.) | Izrael – Maďarsko 3:0 (kon.)
Kosovo – Albánie 2:1 (kon.) | Irsko – Švédsko 1:0 (kon.) | Skotsko – Belgie 0:2 (kon.)
Rakousko – Chorvatsko 1:3 (kon.) | Sev. Irsko – Malta 0:2 (kon.) | Portugalsko – Kypr 6:0 (kon.)
Rusko
1:0 (0:0)
Španělsko
Úterý 16.11.2021, 18:00Kvalifikace ME U21 • Skupina C

Rusko vyhrává tento kvalifikační zápas těsně 1:0, trefil se Ťukavin po hodině hry. Španělsko si žádnou výraznější šanci nevypracovalo. (19:54:18)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 7:1. Rohy: 9:1. Fauly: 16:11.

90+4

90+4
    Za hosty zakončoval nyní Miranda. Jeho rána ale končí vedle branky. To byla podle všeho poslední akce.

90+4
    Probíhá poslední nastavená minuta, domácí tým míří za výhrou v tomto zápase.

90+2
    Suleimanov fauloval soupeře, rozehrávat tedy budou fotbalisté Španělska, jmenovitě Gragera Amedo.

90+1
    Čtyři minuty uvidíme navíc.

89
    Žlutou kartu dostává Maksim Kuchin (Rusko). Domácí hráč dostává kartu po faulu na Huga Guillamóna.

88
    Španělsko se pokouší hrát aktivně, ale naráží na dobře hrající obranu Ruska.

88
    V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí reprezentace kontroluje hru a míří za výhrou v tomto zápase.

84
    Chlusevič to vzal na sebe, jeho rána z velké dálky končí vedle branky.

84
    Miranda nedokázal proměnit svou šanci, jeho rána končí vedle.

83
    Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Abel Ruiz, přichází Nicholas Williams Arthuer.

83
    Tjukavin to zkoušel zajímavě, ale nedokázal akci správně načasovat. Ofsajd.

80
    Deset minut hry zbývá z druhého poločasu. Domácí Rusko míří za výhrou v tomto zápase.

79
    Prucev centroval před branku, ale obrana si s jeho akcí poměrně snadno dokázala poradit.

77
    Prucev rozehrával volný kop, hostující obrana si s akcí dokázala poradit za cenu rohového kopu.

75
    Hostující celek se propracoval do zajímavé střelecké pozice, Sergio Gómez to vzal na sebe, ale jeho rána končí nad.

73
    Žlutou kartu dostává Timur Suleimanov (Rusko). Domácí hráč dostává žlutou kartu po faulu na Mirandu.